Video Recenze - Octavia III 1.6TDi

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Uživatelský avatar
gewehr
Řidič začátečník
Příspěvky: 125
Registrován: stř 16 úno 18:57

Re: Video Recenze - Octavia III 1.6TDi

Příspěvek od gewehr »

Charles View píše:Pokusím se do příště být přirozenější.
aby to bolo pr mna podstatne zaujimavejsie, predstavovali by som si minimalne dve veci
1. prirodzenejsi pristup pri "komunikacii" v ramci toho videa, niekedy to posobi az nalieavo, prost zapracovat na verbalnom prejave, hlavne intonacia mi pride zbytocne zvyraznena
2. trocha lepsie technicke prevedenia, hlavne ten vietor v mikrofone v poslednej casti videa je neprijemny

V kazdom pripade ocenujem to, ze nieco taketo vynika nezavisle od nejakych perioik a servrov, coy by mohlo zabezpecit moznost otvorene povedat ako sa veci maju a ako ich vnima bezny clovek.
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
Charles View
Adept autoškoly
Příspěvky: 10
Registrován: ned 31 bře 23:15

Re: Video Recenze - Octavia III 1.6TDi

Příspěvek od Charles View »

gewehr píše:
Charles View píše:Pokusím se do příště být přirozenější.
aby to bolo pr mna podstatne zaujimavejsie, predstavovali by som si minimalne dve veci
1. prirodzenejsi pristup pri "komunikacii" v ramci toho videa, niekedy to posobi az nalieavo, prost zapracovat na verbalnom prejave, hlavne intonacia mi pride zbytocne zvyraznena
2. trocha lepsie technicke prevedenia, hlavne ten vietor v mikrofone v poslednej casti videa je neprijemny

V kazdom pripade ocenujem to, ze nieco taketo vynika nezavisle od nejakych perioik a servrov, coy by mohlo zabezpecit moznost otvorene povedat ako sa veci maju a ako ich vnima bezny clovek.
1. Pokusím se zapracovat. Doufám, že s dalšími a dalšími díly to bude lepší a lepší.
2. Jo ten vítr byl ten víkend šílenej. Také sem nadával jako blázen, že pořád fouká a fouká. :D Bohužel kryt proti větru na mikrofonu vše nezvládl.

Věřím, že další a další se bude více a více líbit. ;)
Charles View
Adept autoškoly
Příspěvky: 10
Registrován: ned 31 bře 23:15

Re: Video Recenze - Octavia III 1.6TDi

Příspěvek od Charles View »

michalr píše:Nějak se nemůžu smířit s tvým hodnocením zpracování interiéru :) . Mám dvojkovou Octavii a měl jsem nedávno půjčenou trojku.
Byla to elegance s alcantarou a přesto mi zpracování přišlo horší než u OII. Ja osobně to beru jako krok zpět a na budoucí výměnu OII za OIII se zas tak moc netěším.
Mě se tedy jak design tak kvalita zpracování moc zamlouvá u nové Octavie. Jel jsem asi před půl rokem Dvojkou po faceliftu a byla fajn. Ale tohle je pro mě osobně mnohem lepší. A to nebyla zdaleka nejvyšší výbava. :)
Odpovědět