Škoda Auto obecně

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od honziss »

Kdyz ma to pujdu pohledem hodnoty...za 800tkc vcetne dph je stredne vybavenej kodiaq ok, budiz. Castky 1m+ mi prijdou uplnej nesmysl za tohle auto.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5483
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od M.Z. »

Já to taky moc nepochopil, myslel jsem, že za 850 jsou vybavené kusy a ono je to holota s předkem.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od řidičBOB »

Já mám 2 kousky 4x4 190k TDI v takové asi vyšší střední výbavě, ale už si raději nepamatuju cenu na faktuře ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od honziss »

M.Z. píše:Já to taky moc nepochopil, myslel jsem, že za 850 jsou vybavené kusy a ono je to holota s předkem.
Na sauto zadnej novej kodiaq ve ctyrkolce v nafte 110kw neni pod milion x_x
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od ctrl_j »

Bodejt by byl kdyz stoji v Hradci na letisti.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
DoubleSix
Pan Řidič
Příspěvky: 435
Registrován: stř 16 úno 16:33

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od DoubleSix »

honziss píše:Kdyz ma to pujdu pohledem hodnoty...za 800tkc vcetne dph je stredne vybavenej kodiaq ok, budiz. Castky 1m+ mi prijdou uplnej nesmysl za tohle auto.
Mám 2.0TSI Style a stál 889kKč včetně DPH. Nic levnějšího (rozuměj nižší leasingová splátka) prostě nebylo. I ta Toyota RAV4 s atmosferickým dvoulitrem vyšla dráž.
Takže pokud u mě bylo zadání "benzínová čtyřkolka s velkým kufrem", tak mi nic jiného než Kodiaq nezbyl.

Jízdně byl Superb někde jinde, ale měl jsem manuál. V Kodiaqu mi přijde, že je pro posádku více místa.
A ač mám teď silnější motor, tak už nejezdím jako prase, ale jsem vzorný řidič. Mně přijde, že Kodiaq je dělaný na klidnou jízdu, žádné závodění. Prostě takové důchodcovské auto :D
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1755
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od petr_riha »

DoubleSix píše:Mám 2.0TSI Style a stál 889kKč včetně DPH. Nic levnějšího (rozuměj nižší leasingová splátka) prostě nebylo.
Tak tady se hlavně porovnává ceníková cena (honziss, 1M+) a reálná prodejní (900k). Což je plus minus totéž, resp. těch 900k reálných bylo něco kolem 1,1M v ceníku.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
DoubleSix
Pan Řidič
Příspěvky: 435
Registrován: stř 16 úno 16:33

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od DoubleSix »

Tak nějak. Sleva na Kodiaq je 17%.
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od honziss »

Kodiaq cenik: Style s 110kw tdi 4x4 = 1.059.900. Prihod tazny, bufik a par prkotin co u rodinnyho auta chces a ses +kilo.

Add sleva - jasne, kdyz to bude kupovat velka firma nebo leasingovka, pujde to dolu, ale rozhodne ne na 800. A furt se tu bavime o 110kw nafte...

Kamos co ted kupoval jedno auto soukrome pro rodinu udelal velmi strizlivou konfiguraci za 1.2 a sleva byla 5% (objednal tusim highlandera). Auto se kterym jsem jel bylo za mega po slevach...tot moje zkusenosti.

A argumentovat ze mizernej podvozek a rizeni je v poradku, protoze me to aspon donuti jezdit pomalu je uz uplne mimo.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od honziss »

Me vychazi style se silnejsim dieslem a trochou funkcni vybavy na 1.3 Kdyz budu optimista a vyhadam 15%, jsem na 1.1...to mi vzhledem k pouzitym zcela obycejnym technologiim, materialum, prumernemu vykonu prijde moc ^#(^

Dozadu se 3 detsky sedacky vedle sebe vejdou nebo ne?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět