Škoda Auto obecně

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od Předseda »

se všemi 3 body souhlas
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od řidičBOB »

Brus: matrix jsou super... Pořád je tam co vylepšovat, resp. přidávat počet modulů a tím rozšiřovat možnosti světel
13" jak psal HM, je věc vkusu. Zrak už není, co býval a tak já třeba uvítám, když nemusím luštit na pidi-displeji, cože to tam píšou :-)
Pokud bych se měl rozhodnout, zda new Passat nebo new Superb, vzal bych právě kvůli otočným ovladačům, Supa.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2427
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od Brus »

svetla OK, muze byt

displej jakykoliv mne v aute nezajima a jsem rad ze mam v A6 klasicke budiky

multifunkcni ovladace? wtf klasicke ovladace maji auta odjakziva, to jen poslednich par let zkouseli ten bullshit s ovladanim vseho pres displej a ted se s velkou slavou vraci zpet
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od řidičBOB »

Sup to tak ale nikdy neměl. Vždy tam byla tlačítka.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od Snowman000 »

Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od jerry »

Vnější vzhled se líbí oproti předfaceliftu, až na ty kola. Na interiér už jsem asi moc starej a konzervativní. Na jízdní vlastnosti by byl potřeba pořádný test. Testuje dnes vůbec někdo motor, brzdy, podvozek jako testoval O3 RS na Nordschleife Pavel Janda? Nebo už se řeší jenom asistenti a infotaiment?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2427
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od Brus »

nejak moc to nesleduju, ale prekvapilo me, ze uz je facelift. Pripada mi, ze drive jich bylo novych videt o mnoho vice. A taky ze jo, registrace v cr jsou oproti O3 na polovine, loni to bylo o neco lepsi.

Jerry: to uz dnes nikoho nezajima, dulezita je konektivita a 13" displej 🤪
Pravda vyděsí
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od jerry »

Jj, je to tak. Dnes jsem v rádiu zaslechl, že nejoblíbenější téma debaty v mužském světě je elektronika, až pak auta a jako třetí investice. U těch aut se ale bude řešit ta konektivita a asistenti :( Jak auto jezdí, už nikoho moc nezajímá, protože to stejně neumí řídit. Oklikou zpět k tématu. RS už bude v rámci trendu jen s automatem :(

OT: Mám po tátovi svázané Světy motorů od 69 do 89. Rád si v nich pročítám :) Řešilo se řazení s meziplynem, volba správné stopy v zatáčce, správný posez za volantem, předvídání dopravních situací, rychlá a bezpečná jízda ;) Jj, radili jak jezdit rychle, kdyby viděli dnešní po silnici vandrující řidiče čumící do tabletů na palubce, tak by jim vstávaly vlasy hrůzou na hlavě 8-x
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od jerry »

Dcera má na prodej Octavia 1.4 TSI, manuál, rok 2017, 1.majitel, nájezd 48000 km, koupeno v CZ, pravidelný servis v autorizáku, automatická klima, parkovací senzory, zpětná kamera, zimní kola - komplety... Auto osobně znám, fungovalo jako 2.auto v rodině, údaje mohu garantovat, cena 380 tis.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od mattonecz »

To je husty stejne ty ceny :D novy to stalo tak o 100 vic ne?
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět