Škoda Auto obecně

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od honziss »

Skodovka uz jako uplne rezignovala na jizdni vlastnosti svych iV modelu?

https://youtu.be/QOvfmyXgUZA
R4...258k
R3...261k
EV...264k
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od jerry »

Jaké jízdní vlastnosti? Hlavně konektivita:-)))
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od Stepan »

Termín předání Supu L&K přesunut ze začátku listopadu na "březen 2022 když se zadaří".
Já myslel, že vysoce vybavený auta mají mít přednost. Tak asi ne.
Nebo jestli tohle znamená přednost, tak chudáci všichni s Oktávkama pro fleet.

To než to auto přijde, tak už ani nebude potřeba. Nechce ho někdo? Přímo z výroby, s nulou na tacho. Jako jo, dráž než jsem ho koupil, ale zase bez čekání =)) Případně vyměním za 400Z nebo nějakou Ameriku s mým doplatkem =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
kkadfkvlas
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: úte 27 říj 22:13

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od kkadfkvlas »

Kdy jsi objednával? Já mám objednáno od konce července, tak jsem se ještě ani neodvážil otravovat prodejce, jestli už náhodou aspoň přibližně nevidí, kdy v příštím roce by mohlo jít do výroby :D
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od Stepan »

Na začátku června :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od pavproch »

Já mám Oct. IV Scout objednanou od března, měla být CW43/2021 a bude někdy na jaře 2022 (nebo později)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
kkadfkvlas
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: úte 27 říj 22:13

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od kkadfkvlas »

Stepan píše: úte 19 říj 12:58 Na začátku června :ymhug:
no, to nezní teda zrovna moc optimisticky :D
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od ctrl_j »

Skodovacky odborar via Denik N píše: V automobilce Škoda by mohlo o práci přijít ve střednědobém horizontu až deset tisíc lidí. Počítá s tím černý scénář, se kterým pracují odbory. Ten poukazuje na to, že se výroba některých modelů může přesouvat z Česka do jiných zemí.

O možném propouštění hovoří odbory především v kontextu s chystanou emisní třídou Euro 7 a takzvaným Plánovacím kolem 70. „Dle Plánovacího kola číslo 70 ztrácí Škoda výrobu některých BEV modelů (auta na čistě elektrický pohon, pozn. red.), přestože stále velice tvrdě pracuje na svých úkolech, na konkurenceschopnosti ve prospěch celého koncernu Volkswagen a jednotlivých značek,“ uvedly odbory ve svém týdeníku. Odbory také apelují na to, že značky nemají přicházet o své vlajkové modely tak, jako se nejspíš stane v případě Superbu. (Škodovácký odborář)
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od ctrl_j »

A Skodovka je bez reditele…
VW Group píše:One of the changes involves reassigning the “China” division to Ralf Brandstätter, who will take this over on 1 August 2022.
Brandstätter will be succeeded by Thomas Schäfer, who is currently Chairman of the Board of Management of Škoda Auto a.s. He is to familiarise himself with this role from 1 April onwards as COO of the Volkswagen Passenger Cars Brand and then move to the Group Board of Management on 1 August 2022.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od pavproch »

Ty jo, milé překvápko - nijak zvlášť nesleduju novinky Schade, takže mě mile překvapil "pěkný" vzhled nové Fabie zezadu (před chvílí sem ji dojel a jel kus za ní). Moc povedený design.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět