Škoda Auto obecně

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od pavproch »

Ok, já si to Tvé vysvětlení už nepamatoval. Budu to sledovat a dyž bude dál trollit, tak mu ho taky yebnu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od HondaMan »

1.5 TSI 6q nebo 1.6 TDI 5q?

Potřebuju pro kolegu koupit "levnou" Octu. Nákladově jsou na tom ta auta při nájezdu 30tKm v podstatě stejně.

Za mě je správnou volbou TSI. Vyšší výkon, 6q převodovka a nižší nákupka. Jediné co mě odrazuje je pověst motoru. Je to už lepší, nebo pořád stejné?
2.9T RWD
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od ctrl_j »

Podle vseho se to nejak resilo a ty novy kusy uz by to snad mely mit ok. Na cast aut dali svolavacku a tem starsim prehravali sw kdyz s tim majitel dojel na bezny servis. Tenhle podivny pristup a mlzeni na zacatku me ovsem stve.

I kdyz se majitel stara a obcas checkuje servis dle VIN na webu vyrobce, tak je mu to prd platny.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od driver »

To už nemyslíš vážně. Ty hodíš čtvrtletně na technické konference všech jednotlivých značek a jsi seznámen se všemi TPI že nemáš obavy vynášet takové komentáře?
Já bych byl kapku zdrženlivější.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od ctrl_j »

Obavy nemam, protoze tento postup byl publikovan v servisnich datech (ktera si plati napr. i nektera ceska automobilova media) a pak jsem si to take empiricky overil pomoci vetsiho poctu VIN dotcenych vozidel/motorizaci.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od mmira »

existuji nejake proflakle problemy s preFL Yettim? ta 1.8TSI v nem predpokladam je to "spatne" TSI
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od Snowman000 »

Ja ked sa rozhodoval medzi XV a Yetim, tak som niekde nasiel ze od kw 45/2011 by mal byt 1.8 TSI s najnovsim/najspolahlivejsim typom rozvodov a taktiez uz s inymi piestnymi kruzkami takze by nemalo tak trpiet na spotrebu oleja...
Pripadne treba najst auto, ktore ma tie nove rozvody (auto ktore prezilo do dnes ich asi mat uz bude) a ktore bolo pretesnene na zaruku (takych asi moc nebude, treba hladat auto nejakeho zamestnanca SA ;) ).

Take auto som ale za ten cas hladania nenasiel a nakoniec skoncil s XV...a vsetci vieme jak to dopadlo... L-)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od mmira »

hledam male 4x4 s benzinovym motorem a taznym a Jimny je prilis maly. XV jsem zavrhl po tve zkusenosti, jako alternativu jsem vymyslel prave Yettiho. v Nemecku je jich docela dost a nemam pocit, ze by tam byly tak vysponovane ceny jako tu.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od Snowman000 »

SX4?

Ale Yeti je kazdopadne fajn volba, a do teraz lutujem ze som nehladal viacej. Je s nim celkom prdel :)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od jerry »

PreFL má i ta kulatá světla. Přišlo mi to originální v dnešní jednotné nudě. Obojí (Yeti i SX4) jezdí v D dost, aby bylo z čeho vybírat.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět