Octavia IV

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Octavia IV

Příspěvek od řidičBOB »

Krom toho paskvilního tabletu uprostřed, nic na firemních vozech nepozoruji.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Octavia IV

Příspěvek od jerry »

Dle vedoucího autorizáku jsou hodně problémy se softwarem. Pokud bych plánoval nové auto, tak už ne škodovku. A to jsem jich měl už hodně. Ale nejsem sám, škodovce klesají prodeje všude.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Octavia IV

Příspěvek od řidičBOB »

u prvních modelů; stejně, jako Golf 8. Dneska už je SW vychytaný a jediné, s čím jsou fakt troubles, je ten infotainment.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Octavia IV

Příspěvek od Vrooom »

Kolega si poridil kodiaqa co uz je pry 3 tydny vyrobeny, ale porad neni dodany. A ani prodejce mu nedokaze rict kdy mu ho dodaji. Pry to melo trvat par dni a pritom se to furt vlece. To je ted takova doba?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Octavia IV

Příspěvek od pavproch »

Prodejce mi říkal, že Schade nedávno nějak změnilo způsob dopravy nových aut z výroby k prodejcům (podrobnosti nevím) a že to prý fčíl trvá i dva / tři týdny (po vyrobení) než ho dovezou k prodejci - samozřejmě nevím ale, jestli to je zrovna tenhle případ.

EDIT Btw, náš Skaut je už na značkách, pojistku mám, zaplaceno je = ve čtvrtek pro něj s kolegou jedeme.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Octavia IV

Příspěvek od řidičBOB »

Kodiaci mají s dopravou troubles. To je pravda. Octávy by měly býti ok.
Já měl avízo ve čtvrtek, že v pondělí dojede a byla tam už v pátek.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
keijei
Adept autoškoly
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 25 črc 04:25

Re: Octavia IV

Příspěvek od keijei »

řidičBOB píše: pon 05 pro 16:30 u prvních modelů; stejně, jako Golf 8. Dneska už je SW vychytaný a jediné, s čím jsou fakt troubles, je ten infotainment.
No, tak to si teda nejsem jist. Máme z března a dubna letošního roku 6x O4 a 3 reklamujeme na řídící systém, rádio a senzory. Moje auto staré cca 1,5 roku má neustálý problém s vypínáním Front Assistu; rekord mám 16 pokusů kdy jsem jezdil prstem po tabletu jak magor, a vypínal a potvrzoval než se to vyplo. Škodovka je pro mne osobně už mrtvá značka nejen kvůli problémům, ceně, ale i kvůli barvě a dodacím lhůtám (v lednu 2023 jsem objednával další 3 O4 a ve výrobě jsou údajně zaplánované na duben 2024).
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Octavia IV

Příspěvek od jerry »

Jj, škodovka raketově vystartovala v devadesátkách, měla postupně výborný poměr cena/výkon, ale v posledních 5 letech se to zase raketově zlomilo a je to ve stylu problémy za velké peníze. Měl jsem několik škodovek, v současnosti mám ke spokojenosti O3 RS r.v.2015, ale nyní bych už novou škodovku nekupoval.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Octavia IV

Příspěvek od řidičBOB »

keijei píše: pát 14 črc 09:23
řidičBOB píše: pon 05 pro 16:30 u prvních modelů; stejně, jako Golf 8. Dneska už je SW vychytaný a jediné, s čím jsou fakt troubles, je ten infotainment.
No, tak to si teda nejsem jist. Máme z března a dubna letošního roku 6x O4 a 3 reklamujeme na řídící systém, rádio a senzory. Moje auto staré cca 1,5 roku má neustálý problém s vypínáním Front Assistu; rekord mám 16 pokusů kdy jsem jezdil prstem po tabletu jak magor, a vypínal a potvrzoval než se to vyplo. Škodovka je pro mne osobně už mrtvá značka nejen kvůli problémům, ceně, ale i kvůli barvě a dodacím lhůtám (v lednu 2023 jsem objednával další 3 O4 a ve výrobě jsou údajně zaplánované na duben 2024).
vždyť píšu, že ta obrazovka uprostřed je problém...
Pche - dodací lhůty škodovky - teď jsem se ptal na Golf 8 a prej podle výbavy a nálady - rok až rok a 1/2!
Celý koncern skončí jednoho dne jako Nokia.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Octavia IV

Příspěvek od jerry »

Nejen koncern, ale celá EU. Před pár dny jsem mluvil se švýcarským partnerem a zdražování za poslední rok nepostřehnutelné. Vím, je tam draho, ale tímhle tempem je za pár let doženeme. A hlavně všichni, kdo si něco uspořili, tak byli v EU na rozdíl od zbytku světa okradeni za 2 roky o půlku naspořené částky. Měnová reforma jako hrom. A to vlády pořád vyzývali, spořte si na penzi. Abych se vrátil k té škodovce, také už jich nových jezdí v Německu podstatně méně než před lety. Zájem opadá, honí to obrovským nárůstem cen, ale až se ta větev zlomí, to bude rána.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět