Octavia IV

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Octavia IV

Příspěvek od pavproch »

Jo, už mě v tom (Scout TSI Octavia IVgen) kolega vezl, je to tiché, jede to hezky. Za volant tomu ale NIKDY nevlezu (protože je to automat).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Octavia IV

Příspěvek od řidičBOB »

Tak nejnovější delivery time je 44.KT výroba :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Octavia IV

Příspěvek od řidičBOB »

Tak RS120 posunuta o další 3 wks + vyhodili z toho 360 kamera view - prej to nelze vyrobit. Tak doufám, že alespoň zadní couvací tam bude :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Octavia IV

Příspěvek od pavproch »

Neska telcon s prodejcem - podle jeho informací je už Skaut na lince ve výrobě = je dost velká šance že bude ještě letos (pokud tedy ho nevyrobí nekompletní, no).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Octavia IV

Příspěvek od pavproch »

Skaut je vyroben (celý/kompletní) a už je na cestě z Kvasin k prodejci. Uffff.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jaksimi@seznam.cz
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: ned 04 pro 01:09

Škoda IV

Příspěvek od jaksimi@seznam.cz »

Škoda OCTAVIA IV - bohužel jsem majitel Škody Octavia IV TDi . Větší šrot jsem za svých 50 řidičských let nepoznal. Tablet problém, škrtá 3, špatně jde dořadit 4, špatně napasované zadní dveře, palubka vrže jak 30 let starý Favorit a k tomu cena za tuto základní holou verzi mírně řečeno nemravná. Naprosté zklamání ve srovnání z modelem 2012 který jsem měl předtím.
jaksimi@seznam.cz
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: ned 04 pro 01:09

Re: Octavia IV

Příspěvek od jaksimi@seznam.cz »

Jak jsem už psal na jiném místě Škoda Octavia IV velký problém. Vzhledově velice podařený vůz a ale tím to bohužel končí. Kvalita výroby nula. Nedostatků tolik že i proklínaná 120 je hvězdou v kontextu doby. Mám najeto 23 000 km a úplně mě to stačí.A přitom kupní cena vozu a to už mohu v tuto chvíli říct je naprosto neadekvátní.
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Octavia IV

Příspěvek od jerry »

I ten design je věcí vkusu. Mně se zadní část nelíbí vůbec. Působí humpolácky, úzká světla a přemíra plechů.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Škoda IV

Příspěvek od jerry »

O špatné kvalitě jsem slyšel hodně. Dalo by se říci, že internet a hospoda snese vše, ale pokud to mám potvrzeno od kámoše dlouholetého vedoucího autorizovaného servisu, tak to je pravda. Na druhou stranu nikdo není nucen to kupovat, zvláště za tu cenu. I při bídné současné nabídce, bych vzal něco jiného.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Octavia IV

Příspěvek od pavproch »

Sem to sloučil.

Spolu s kolegou si jedeme pro toho druhého Scouta zřejmě ve čtvrtek, prodejce to ještě musí postavit na značky (plnou moc ode mne už má), už sem ho i zaplatil, tak tomu snad nebude nic bránit.

První Scout IV je ve firmě už 3/4 roku, nalítal už asi 15tis km a kolega si na nic (kvalita) nestěžuje, jen mu fčíl jak začlo mrznout něco začalo "vydávat nepěkné zvuky chrochtání" v klimatizaci. Už je objednaný (záruka) do autorizáku.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět