Nová Octavia IV RS

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Daniel_Novak
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: pát 31 led 17:15

Nová Octavia IV RS

Příspěvek od Daniel_Novak »

Dobrý den,

Jak se Vám líbí nová Octavia IV RS? ;) Osobně se mi začíná líbit víc a víc. Momentálně jsem spíše v módu získávání informací a musím říct že jsem toho nejvíce zjistil, asi zde: https://www.portalridice.cz/clanek/test ... iv-zavodni. :) Do jaké konfigurace by jste šli vy? :D
jj0505
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 29 črc 15:24

Re: Nová Octavia IV RS

Příspěvek od jj0505 »

Audi RS to neni, takze moc ne......
honza36
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: pon 18 říj 15:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová Octavia IV RS

Příspěvek od honza36 »

Auto je to moc hezký, ale za ty prachy bych šel taky radši do nadupanější Audi S4 nebo S8
bluigdu
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 02 led 21:42

Re: Nová Octavia IV RS

Příspěvek od bluigdu »

Já si ho koupil před měsícem a jsem velice spokojný. Přecházel jsem z Octavia II rs tdi takže skok obrovský. Auto se mi líbilo jak z venku tak hlavně ten nový interier, za mě super a klasika u Octavie velký kufr.
Teď jsem šel do benzinu, nafty a těch problému s motorem jsem měl už dost, tak jsem zvědavý jak to bude šlapat, zatím nemůžu nic vytknout až na ten zvuk motoru z repráku, ten je opravdu děs. Krátký trasy o.k. ale když člověk jezdí delší trasy jako já, tak se to vážně nedá poslouchat.
Jinak je to bestie :D těším se na léto, letní obutí a německá dálníce, to bude frkot :)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová Octavia IV RS

Příspěvek od řidičBOB »

honza36 píše: pát 22 říj 10:07 Auto je to moc hezký, ale za ty prachy bych šel taky radši do nadupanější Audi S4 nebo S8
Za cenu O4 RS koupíš S4 nebo S8 kde? :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Nová Octavia IV RS

Příspěvek od jerry »

bluigdu píše: ned 02 led 21:50 Já si ho koupil před měsícem a jsem velice spokojný. Přecházel jsem z Octavia II rs tdi takže skok obrovský. Auto se mi líbilo jak z venku tak hlavně ten nový interier, za mě super a klasika u Octavie velký kufr.
Teď jsem šel do benzinu, nafty a těch problému s motorem jsem měl už dost, tak jsem zvědavý jak to bude šlapat, zatím nemůžu nic vytknout až na ten zvuk motoru z repráku, ten je opravdu děs. Krátký trasy o.k. ale když člověk jezdí delší trasy jako já, tak se to vážně nedá poslouchat.
Jinak je to bestie :D těším se na léto, letní obutí a německá dálníce, to bude frkot :)
Ať slouží ke spokojenosti. Zvuk z repráku mám u O3 RS trvale vypnutý. Tohle bych nesnesl u žádného auta.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Nová Octavia IV RS

Příspěvek od mattonecz »

řidičBOB píše: pon 03 led 09:43
honza36 píše: pát 22 říj 10:07 Auto je to moc hezký, ale za ty prachy bych šel taky radši do nadupanější Audi S4 nebo S8
Za cenu O4 RS koupíš S4 nebo S8 kde? :-)
v AAA :D

ale za 1-1.1 co stojí O4 se koupí už slušná A4. vlastně moc nerozumim proč si někdo kupuje oktávku za tyhle peníze :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová Octavia IV RS

Příspěvek od řidičBOB »

a srovnáváš nové vs. nové, ano?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Nová Octavia IV RS

Příspěvek od mattonecz »

já? jj. beru to že z ceníkovky řekněmě 1450 se dostaneš na 1100 což je cena o4 rs s pár příplatky. nebo abych byl fér tak řekněmě že o4 rs bude za mega. tzn cca 1350-1400 ceníkovka A4 dle slevy. a za to se tam něca naklikat dá
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová Octavia IV RS

Příspěvek od řidičBOB »

takže stejně silný motor a stejná výbava je podle tebe stejná cena A4 i O4 RS?
EDIT: Tak mi to nedalo, protože mám objednané RSo v kombíku (120 let motorsport), tak jsem ťuknul do konfigu i Audi A4 avant a výsledek:
horší motor 180kW vs. 150kW Audi; horší sedačky, protože u sport sedaček Audi musí být Sline paket za příplatek; stejně tak pro další prvky výbacvy musí být drahé a zbytečné MMI; zbytek tak nějak stejně.
O4 před slevou 1099000,- a A4 mi vyšla 1531000.
Takže asi tak.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět