Superb nefunguje xenon

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
Dyas
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: stř 21 dub 19:22

Superb nefunguje xenon

Příspěvek od Dyas »

Zdravim,
Jsem tady novy a zacal se zajimat o udrzbu aut, jelikoz mame v rodine dve. Feldu jsem dal hezky do kupy ale zlobi me superb. Prestala nam fungovat potkavacka a obryska na prave strane. Co se tyce potkavacky, mam tam xenony a proste se mi po nastartovsni rozblikaval treba minutu, pak mi po par startech jen blikal a zhasla a ted uz ani to ne. Obrysku jsem vymenil pohoda funguje. Ale xenon mi po vymene svitil uspesne asi 10 sekund a najednou zhasnul. Pojistky v pohode, xenon byl uplne novy znacky Osram d2s. Nevite nekdo v cem muze byt problem? Oproti levym svetlum se mi tohle svetlo zapotilo asi se tam nekde drzela voda tak jsem to poradne vyfenoval muze byt problem v ridici jednotce nebo zapalovacim modulu? Stary xenon byl lehce zahnedly na konci. Co se tyce ostatnich svetel tak ty vsechny sviti vyborne proto nevim zda je problem zeovna v ridici jednotce :-$ :-$
Budu moc rad za kazdou radu. Diky.
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Superb nefunguje xenon

Příspěvek od janjan »

světlo se ti nezapotilo, do světla teče, protože je někde prasklé a vyplavilo ti to jednotku toho světla, která je pod světlem
Dyas
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: stř 21 dub 19:22

Re: Superb nefunguje xenon

Příspěvek od Dyas »

Kontrola provedena a svetlo praskly neni. Znamy si mysli ze to je zapalovaci modul a ja zas ze ridici jednotka. Zkusim tedy vymenit obe
Odpovědět