Scala

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.

Re: Scala

Příspěvekod Nomadtruck » ned 06 říj 08:21

Přesně, proto lepší mít combi, dobře vypadaji (aspoň teda některé) a právě pro nutnost jen několikrát v roce ho použít
Nomadtruck
Autoškolák

Příspěvekod Stepan » ned 06 říj 08:27

já si myslim, že ještě lepší by bylo mís SUV Duster. To pak člověk dokáže přivézt lednici, ikdyby nedejbož třeba nasněžilo.
2x dvojlitr dýzl, 0,5x dvouapůla v turbu, šalinkarta a pěškobus.
Stepan
Letec

Příspěvekod Nomadtruck » ned 06 říj 08:34

honziss píše:
Nomadtruck píše:Protože dnešní lednice se už pokládat můžou.. A když ti klekne v pátek večer, tak si ji zajedes koupit hned a nemusíš čekat a vše rozmrazovat do úterý pač to v pondělí dovézt nezvladnou ;)

Do electrowoldu vlezes kdykoliv, vyberes, zaplatis, priplatis 500kilo a ten stejnej den ti ji dovezou, rozbalej, zapojej.

Ale co kdybych jednou potreboval.... x_x

Já bral větší TV a v electroworldu mě řekli že nejdřív až druhý den odpoledne..
Nomadtruck
Autoškolák

Příspěvekod Jaggie » pon 07 říj 05:07

Stepan píše:já si myslim, že ještě lepší by bylo mís SUV Duster. To pak člověk dokáže přivézt lednici, ikdyby nedejbož třeba nasněžilo.

vis, ze je to psychicky nemocny clovek, tak ho radeji moc nekrm, nebo zacne trollit B-)
Jaggie
Autoškolák

Příspěvekod honziss » pon 07 říj 05:55

Nomadtruck píše:
honziss píše:
Nomadtruck píše:Protože dnešní lednice se už pokládat můžou.. A když ti klekne v pátek večer, tak si ji zajedes koupit hned a nemusíš čekat a vše rozmrazovat do úterý pač to v pondělí dovézt nezvladnou ;)

Do electrowoldu vlezes kdykoliv, vyberes, zaplatis, priplatis 500kilo a ten stejnej den ti ji dovezou, rozbalej, zapojej.

Ale co kdybych jednou potreboval.... x_x

Já bral větší TV a v electroworldu mě řekli že nejdřív až druhý den odpoledne..

Ja si zaplatil tohle, prijeli domu asi hodinu po me a bylo to o vikendu kdyz nam umrela lednice..

https://www.electroworld.cz/komfortni-d ... jny?n=2420
2x V6...685k celkem.
honziss
Letec

Příspěvekod Nomadtruck » pon 07 říj 06:44

Combi je několikrát v roce potřeba a někomu se i líbí..
Nomadtruck
Autoškolák

Příspěvekod jirka87 » pon 07 říj 07:34

Diskuzí o převozu lednice s tímto neužitečným idiotem podporujete vy všichni to, že to vlákno bude za chvíli přesně ve stejném stavu, jak jiná vlákna, kde tento pacient zběhlý z léčebny působil...

Tady je alespoň (když už teda něco píšu) report z NCAP. Detaily samozřejmě až po stažení PDF

https://www.euroncap.com/en/results/skoda/scala/37576

A zajímavá kokotina hier :-D https://auto-mania.cz/chcete-mit-na-pat ... i-problem/ Ale já myslím, že Scala je v pořádku. Zajímalo by mě, zda by Škoda přistoupila i na Srala, ale těžko říct :)) =)) Jenom čekám, kdy se vyrojí ve městech gang s písmenky "R" koupenými ve Škoda Auto, silonovým vlascem a začnou měnit "C" za "R". Ruku na srdce, asi by majiteli chvíli trvalo zjistit, že se udála na kufru nějaká změna =))
jirka87
Mistr volantu

Předchozí

Zpět na Škoda a další česká auta