Rada STK - tažné

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
kolosnik
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: stř 19 led 17:58

Rada STK - tažné

Příspěvek od kolosnik »

Dobrý den,

potřeboval bych poradit. Před 2 lety jsem registroval vozidlo ze zahraničí. Předložil jsem jim protokol z STK - kde byla informace o tažném zařízení, bohužel na úřadě to nenapsali do velkého technického průkazu.

Nyní se to při STK zjistilo, že to tam napsané není a dostal jsem 30 dní na to abych to na úřadě napravil. Technici z STK mi na jejich protokol napsali - ,,Tažné zařízení nezapsáno úřadem při dovozu vozidla. Dle protokolu č. ******** je tažné zařízení zapsáno.´´

Auto jsem nechal na STK i se všemi papíry, co jsem k autu měl. Nejsem si jistý, jestli mezitím byl i protokol z technický (2020), protože při vrácení všech dokumentů, tam nebyl. Je možné, že to zjistili z nějaké databáze a já tam ten protokol opravdu neměl? Nebo taková možnost není a musel tam být a ztratili mi ho? Jelikož je to několikátý den a je to větší STK tak ten kdo to semnou řešil nikdo mi nedokázal odpovědět na otázku...

Bude stačit když na registr vozidel pujdu s tímto novým protokolem, kde je napsána věta viz výše? Případně mohou si tam dohledat starší protokol z STK, kde to bude přímo napsaný?

(snad to někdo pochopí :D )

Děkuji za odpověď.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Rada STK - tažné

Příspěvek od M.Z. »

V nejhorším případě si budeš muset koupit nové tažné v CZ.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
kolosnik
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: stř 19 led 17:58

Re: Rada STK - tažné

Příspěvek od kolosnik »

Celkem motivační komentář :D
Odpovědět