Únava za volantem

Volné diskuse na libovolná témata...
lostondos
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 08 čer 09:06

Re: Únava za volantem

Příspěvek od lostondos »

Máte zkušenost s něčím co vám dobilo baterky a pomohlo s únavou dlouhodobě? Taky občas trpím únavou za volantem a většinou to zpraví rychlý kafe na benzince, nebo redbull ale neni to řešení a během delší cesty jsem spíš pak ještě víc unavenej..
konys
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: pon 06 srp 10:00

Re: Únava za volantem

Příspěvek od konys »

Dávej si bacha na vyčerpání za volantem, hlavně na mikrospánek z důvodu únavy. Osobně bych doporučil hlavně pravidelný spánek, ale jestli chceš něco, co tě podpoří při snížený energii, tak doporučuju jíst hlavně hořčík (ne moc ale), vitamíny a taky bylinky, třeba ženšen vím, že mi docela pomáhal. Já jsem často vyčerpanej a jelikož jsem líný vše kupovat zvlášť, tak používám doplňky stravy, např. xxxxxxxxxxxxx se mi osvědčil
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1696
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Únava za volantem

Příspěvek od petr_riha »

konys píše:Dávej si bacha na vyčerpání za volantem, hlavně na mikrospánek z důvodu únavy. Osobně bych doporučil hlavně pravidelný spánek, ale jestli chceš něco, co tě podpoří při snížený energii, tak doporučuju jíst hlavně hořčík (ne moc ale), vitamíny a taky bylinky, třeba ženšen vím, že mi docela pomáhal. Já jsem často vyčerpanej a jelikož jsem líný vše kupovat zvlášť, tak používám doplňky stravy, např. novirus.cz se mi osvědčil
To je tak okaty, až z toho bolej oči.
VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 240k, 2019
Audi A6 Avant 2.0 TDi, 190k, 2016
Odpovědět