Průměrný plat prodejce vozidel?

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Davidlen
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 14 led 11:29

Průměrný plat prodejce vozidel?

Příspěvek od Davidlen »

Dobrý den,
může mi někdo prosím sdělit aktuální reálnou čistou mzdu prodejců vozidel?
Samozřejmě bych rád slyšel nejlépe osobní zkušenost. Docela by mě zajímalo ohodnocení u bazaristů, dealerů nových vozidel i u nezávislých prodejců sportovních a luxusních aut. Jak moc se to liší?

Dostal jsem pracovní nabídku, miluji automobily i práci s lidmi, ale bohužel ten nabízený plat se mi prostě fakt nelíbí :-o
Snažil jsem se pár odkazů na toto téma najít, ale jediné co jsem našel bylo aktuální pro rok 2007.

Děkuju :ymhug:
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3960
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Průměrný plat prodejce vozidel?

Příspěvek od HondaMan »

Za 2020 to nebude žádná velká výhra.
Na nových autech je marže většinou nízká.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Průměrný plat prodejce vozidel?

Příspěvek od pavproch »

Absolutně netuším, kolik si vydělávají, ale tuším, že bude zásadní rozdíl v platu, jestli prodejce Porsche anebo Dacia. Asi teda. :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Průměrný plat prodejce vozidel?

Příspěvek od Dix »

U Dacie mininální mzda+3 000 Kč za každé prodané auto.
Bez bodů
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Průměrný plat prodejce vozidel?

Příspěvek od Stepan »

pp: Jo, ale co jsem pochopil z nějakých JPP historek, tak spíš naopak než by jeden čekal. Ona taková Dacie / Renault / retailová Škodovka / Ford / co já vim totiž potřebuje reálně "prodávat". Že třeba přijde někdo, kdo se byl podívat na Talismana, Superba, Mazdu 6 a teď ho zajímá proč by si měl koupit zrovna tohle Mondeo. A obchodní zástupce tak musí něco předvést, že :)
Kdežto Porsche? No sorry, to se prodává samo. Zákazník dojde a ví co chce, rozhodně ho při rozhodování mezi 911 Turbo a 488 nezlomí výkon prodejce :) To nejsou prodejci, ale podavači klíčů a tiskaři faktur.
Ale jak říkám, nejsem insider. :)

Tazatel: Víc peněz než v salonu nových aut si vyděláš v AAA nebo podobným bazaru. Navíc máš i šanci, že semtam přijde nějakej dobrej "podpultovej" deal, se kterým se hezky svezeš a ještě třeba trhneš nějakou kačku bokem. V salonu nových aut budeš brát pár kaček a sem tam se svezeš předváděčkou.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět