zbavte se SUV

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1756
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: zbavte se SUV

Příspěvek od petr_riha »

DoubleSix: nebylo to myšleno tak, že se ti líbí, protože je drahá ;-) A ač mě se nelíbí (ani Q7, ani X7), chápu, že jsou lidé, kterým se líbí.

MZ: To nevím, vždyť je to SUV jako SUV ;-) :-D
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
honziss
Letec
Příspěvky: 3465
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: zbavte se SUV

Příspěvek od honziss »

Add kola: jezdim hodne, i pres zimu cca 1x tydne a tak z pulky jedu na misto autem. Na NXku jsem mel kola na strese a byl to opruz, v zime obzvlast. Ted mam na aute vyklopny tazny a skladaci thule nosic, nandanej je za minutu, kolo taky, kdyz nekam prijedu, sundam kolo, nosic, soupnu ho do kufru (zabira tak 1/4 kufru) a je to neskutecna pohoda :-bd
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3465
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: zbavte se SUV

Příspěvek od honziss »

Ja jezdil tucsonem 2018 cca 2 tydny, totalne vykuchany holatko s 1.7 dieslem a automatem z pujcovny v jizni americe (cca 20% asfalt, zbytek sotolina) a uuuuplne v pohode auto. Jezdili jsme skoro furt nalozeny, vcetne silenejch sjezdu/vyjezdu k plazim a jinejm zajimavostem a fungovalo, bylo pohodlny, ani nijak extra nezralo.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: zbavte se SUV

Příspěvek od M.Z. »

No tak teď si z toho vyber... jeden tvrdí na hovno, druhý v pohodě :-?
Já teda s žádným Tucsonem nikdy nejel.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: zbavte se SUV

Příspěvek od francis »

Maro, proc by nemohla byt zkusenost s Tucsonem smerodatna? Ujedu s tim neco a vyplivnu svuj nazor, tecka. Nepotrebuju, aby me tu nekdo presvedcoval o opaku, nebo o vyberu spatneho auta k nabirani poznatku. O to tady jde, proste hotove novinky.cz, kde taky neexistuje nejaka pohodova rozpravka plna ruznych nazoru
Mirek
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: zbavte se SUV

Příspěvek od řidičBOB »

Volfik píše:Když vlezu ke kamarádovi do Kodiaqu, tak první co udělám, je že sedačka jede na doraz dolů. On to zase nechápe, sedačka max nahoře a sedí si jak pán v křesle :D Mám přitom mnohem více zkušeností s auty než on... Já bych si tak připadal, že ztrácím kontrolu, mám rád doslova na zemi ležící pozici :) Čím nižší auto, tím pocitově lepší, takže sporťák, který podjede Tatrovku, je ideálně vysoké auto.
To mi už přijde na palici - mám SUV, tak proč bych chtěl sedět prdelí na silnici? Na to si koupím Z4 nebo něco takového, ne? Tvl x_x
No pain, no gain.
Vespa time \m/
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1756
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: zbavte se SUV

Příspěvek od petr_riha »

Bobe, to bude asi tím, že narozdíl od toho borce nemáš "více zkušeností s auty než on" =))
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: zbavte se SUV

Příspěvek od řidičBOB »

francis píše:Bobe, mne 500 km po vsech cestach ruznych povrchu fakt bohate staci na uceleni nazoru. Nevim, co dal na tom chces zkoumat :-)
Honziss: Byl to Tucson rv 2018 a co ridim je tezko jmenovat. Rukama mi na tisice km proslo mnoho aut od 60 po 300 koni napric beznymi segmenty, nejmene zkusenosti mam se supersporty, off-roady a nejvyssi premii. Ted sbiram poznatky o SUV, coz se tu stava nedoknutelna kategorie. At si kazdy jezdi v cem chce, vadi mi to zbytecne hroceni, hodil by se nadhled
To to špatně chápeš.
1) Tusom 2018 je špatné auto. A je jedno co to je za kategorii.
2) je rozdíl, jestli v něčem uděláš 500 km a auto vrátíš (klasické testy, které já ani nečtu) nebo v tom trávíš hodiny a třeba se dostaneš do situace, do které ani nechceš a víš, jaké to auto má limity a tak. Pochybuji, že v půjčeném autě se kdy dostaneš na 30% toho, co si můžeš dovolit. Ale třeba se pletu.
3) pokud čteš pozorně, tak zdejší majitelé nic nehrotí. I tento flame vznikl z toho, že naopak ta druhá strana (konkrétně zamindrákovaný zlodědek) se snažil navodit atmosféru, že ho tato auta omezují a volal po regulaci toho nebo onoho. Takže ne majitelé, ale ti z opačného břehu mají lehce problém z kategorií SUV ;-) Takže ten nadhled, kamaráde ^:)^
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: zbavte se SUV

Příspěvek od řidičBOB »

petr_riha píše:Bobe, to bude asi tím, že narozdíl od toho borce nemáš "více zkušeností s auty než on" =))
A to bych se vsadil :ymparty:
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: zbavte se SUV

Příspěvek od M.Z. »

francis píše:Maro, proc by nemohla byt zkusenost s Tucsonem smerodatna? Ujedu s tim neco a vyplivnu svuj nazor, tecka. Nepotrebuju, aby me tu nekdo presvedcoval o opaku, nebo o vyberu spatneho auta k nabirani poznatku. O to tady jde, proste hotove novinky.cz, kde taky neexistuje nejaka pohodova rozpravka plna ruznych nazoru

No já tě určitě o ničem přesvědčovat nehodlám. A mě se zdá naopak, že až na pár excesů Honzy 42, je to velice pohodová debata.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět