ŠKODA - výzkum - nákup auta online jako z e-shopu?

Volné diskuse na libovolná témata...
Otas24
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: pon 07 říj 10:17

ŠKODA - výzkum - nákup auta online jako z e-shopu?

Příspěvek od Otas24 »

Zdravím,

jsem z týmu vysokoškoláků, kteří v rámci semestrálního týmu pracují na výzkumu ve spolupráci s ŠKODA AUTO, a to na téma nákup automobilů přes internet. Našly by se tu nějaké dobré duše, ochotné podělit se o svůj názor? Vaše odpovědi pomohou zkvalitnit služby v českém automobilovém průmyslu, nekecám! :)

Potřebuji od Vás přibližně 6 minut Vašeho času k vyplnění následujícího dotazníku: https://forms.gle/1khKLeRVRdPvFh9z8

Pokud někdo bude mít zájem o výsledky výzkumu, rád se o ně podělím. :D

Mockrát díky!
Naposledy upravil(a) Otas24 dne pon 30 lis 21:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: ŠKODA - výzkum - nákup auta online jako z e-shopu?

Příspěvek od pavproch »

Done.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Otas24
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: pon 07 říj 10:17

Re: ŠKODA - výzkum - nákup auta online jako z e-shopu?

Příspěvek od Otas24 »

pavproch píše:Done.
Díky moc!
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: ŠKODA - výzkum - nákup auta online jako z e-shopu?

Příspěvek od Lachende Bestien »

Takže vy potřebujete čas uživatelů fóra - prý 6 minut, to jste celkem podhodnotil, ale motivaci chápu ;) , ale předpokládáte, že pak dodavatelé informací grátis pravděpodobně nebudou mít zájem o výsledky vaší anketky? :-?
No studium ekonomky vás částečně omlouvá. :p
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: ŠKODA - výzkum - nákup auta online jako z e-shopu?

Příspěvek od denis »

+1
Výsledky by zaujímali aj mňa.
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: ŠKODA - výzkum - nákup auta online jako z e-shopu?

Příspěvek od HondaMan »

Vyplňoval jsem za sebe jako občana.
Do firmy nakupuji auta bez osobní prohlídky už dávno. Vyberu 2-3 auta, konfigurátor, poptávka, nabídka, objednávka. Nebýt v leasingovce idioti, tak je za 2 dny hotovo.
2.9T RWD
HOUZJ5AJ
Řidič začátečník
Příspěvky: 159
Registrován: stř 11 črc 13:45

Re: ŠKODA - výzkum - nákup auta online jako z e-shopu?

Příspěvek od HOUZJ5AJ »

Vyplněno, ale připadal jsem si při tech odpovědi, jak stará konzerva ;) A s potěšením jsem uvítal, ze anketa nabízí i možnosti jako “slepá vývojová větev” :D
4.4 V8 390 kW, 5.0 V8 338 kW
Uživatelský avatar
rutak11
Pan Řidič
Příspěvky: 224
Registrován: ned 06 kvě 01:59

Re: ŠKODA - výzkum - nákup auta online jako z e-shopu?

Příspěvek od rutak11 »

Done. Btw, do kterého předmětu to máš? Čistě ze zajímavosti, taky tam (ještě pár týdnů) studuju.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: ŠKODA - výzkum - nákup auta online jako z e-shopu?

Příspěvek od honziss »

Doufam, ze system prodeje aut projde nakou zmenou. Kvalita prodejcu je celkem tristni a kdyz si clovek predem aktivne nevyhleda kontakt na nekoho slusnyho, tak se vetsinou z konfiguratoru/yt dozvi vic. Spatny kafe a papouskovani davno neplatnych radobypravd k nakupu fakt nepotrebuju. Fungl novych aut jsem za svuj zivot kupoval 9 a od horor zazitku v bmw si prodejce vybiram stejne peclive jako auto.

Me osobne by stacil nasledujici format: 2/3 prodejni mista na celou republiku, kde ale budou mit vsechny modely ve vsech motorizacich k vyzkouseni. Misto prodejce by se mi hodil spis technik, ktery bude o aute neco vedet pro pripadne otazky. Zbytek si klido vyridim online (konfigurace/objednani/zaloha/dodani/platba).
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Otas24
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: pon 07 říj 10:17

Re: ŠKODA - výzkum - nákup auta online jako z e-shopu?

Příspěvek od Otas24 »

Lachende Bestien píše:Takže vy potřebujete čas uživatelů fóra - prý 6 minut, to jste celkem podhodnotil, ale motivaci chápu ;) , ale předpokládáte, že pak dodavatelé informací grátis pravděpodobně nebudou mít zájem o výsledky vaší anketky? :-?
No studium ekonomky vás částečně omlouvá. :p
Dotazník někomu možná zabere o něco déle než 6 minut, uznávám. Pokud jste vyplnil, děkuji. :) Nerozumím ale větě o tom, zda předpokládám, že respondenti nebudou mít zájem o výsledky ankety. Nemám tušení, kolik lidí by mělo/nemělo o výsledky zájem. Navrhl jsem proto, že pokud někdo zájem mít bude, rád se o výsledky podělím. ;) :D
Odpovědět