Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

OK, chápal jsem to, že takto kritizuješ ty, kdo jsou proti existenci Úřadu ombudsmana a Senátu. Stepan to pravda dobře nenapsal. Lze být proti existenci některé instituce z principu věci. Ale nelze to vzít tak, že když tam budu mít mně libé lidi, tak OK, jinak ne. S tím se také neztotožňuji.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Politický koutek

Příspěvek od pavproch »

Ano, my Češi žijeme v Kocourkově, vo tom žádná. Ale tady v SK je teda ještě o třídu větší Kocourkov.

Za zády mi běží telka, na ní trvale STV1 (čti: nic jiného mi tu nhraje / neumím / nechce se mi ladit), jak v sedum začnou zprávy, tak na to ze zvjedavosti koukám/poslouchám. To je teda síla, jak ca týden před volbama ve "zrychleném čtení" vláda navrhuje a parlament odsouhlasí, že se lidem "rozdá" 800mil tojro navíc (které stát nemá). A Pelegrini tomu nasadil korunu "šak sem to říkal, že budu vládnout až do posledního dne svého mandátu". Těchto kvalit teda ten náš Kocourkov ještě / prozatím nedosahuje. Ovšem co není, může být. My zase ale máme Bureše, že..... :ymhug:

EDIT: Jo, a součástí toho balíčku má být i zrušení SK dálničních nálepek pro osobní auta.... a já ji už koupil.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Politický koutek

Příspěvek od ctrl_j »

Navrh toho zruseni byl od 1/1/2021
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ja ... m-40307567

buď si sociální demokrat sám ty lopato :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Politický koutek

Příspěvek od 406 Coupe »

By mně docela zajímalo, jestli v téhle pohnuté době proudí dál dotace ze státního rozpočtu koncertu AGROFERT/ANOFERT.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

jasně, že proudí... Nebo snad myslíš, že jemu jde o lidi?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Politický koutek

Příspěvek od pavproch »

Ten jeho fčerejší proyef k národu byl IMHO silně předvolební, si myslím, že se už v očích národa cítí jako "JÁ jsem ten vítěz nad Covidem" a hned jak to skončí bude chtít předčasné volby, protože si do nich silně věří....

Ale... ač ho SILNĚ nemusím, nelze neuznat, že to nevedou úplně blbě, být tam kdokoli jiný, tak by to určitě nebylo lepší, max. stejné.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Vedou to tedy úplně blbě, navíc lžou a jedou si svůj byznys - např. přílepek o skrytém vlastnictví, centrální nákup, byznys pouze Číně, atd. K tomu se navíc ukazuje, že celé to bylo provedeno minimálně na hraně zákona, ne-li za ní.
Já ti tedy nevím, ale od premiéra a vlády bych očekával, že budou sedět ve Strakovce a řešit závažné dopady ekonomického charakteru, promýšlet kompenzace, úlevy, dělat strategická rozhodnutí, která jsou potřeba, atd. a ne, že budou vítat letadla, jezdit po skladech Tesca a dělat si z toho předvolební agitku. Na to mají stovky pověřených úředníků.
https://www.facebook.com/ToJePsychoCZ/v ... 735676561/
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Politický koutek

Příspěvek od pavproch »

Všechno to co píšeš je imho právě ta předvolební PR.

Já myslel např. to (v porovnání s okolím vyjma SK) poměrně včasné zavedení "vyjímečného stavu" atd. Možná sem ale naivní jak želva. :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

já jsem pořád popírač koronaviru, takže na to mám lehce jiný názor... Jak se ukazuje v Číně - ten virus fakt není pes. Lokálně sice šíření zastavíme, nicméně on nikam nezmizí. Vrátí se a jelikož lidé nebudou mít přirozenou rezistenci, nákaza se rozjede opět. To se pak opravdu připravme na scénář, že roky budou zavřené hranice a cestování na doložku a devizový příslib. Nakonec, to Burešovi vadit nebude a plk. Prymula je ze stejného těsta (mmch kandidát do PS ČR za Zemanovce).
Třeba dnešní případ úmrtí: já fakt nechápu, že x týdnů jsou tady opatření, nabádání k ochraně rizikových skupin a nakazí se onko pacient? To mi hlava fakt nebere!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět