Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

no, byla doba, kdy tam bylo Y....dnes lze psát bohužel také měkké i a rčení je pravdivé :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

=)) =)) =)) =)) =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

A jeden politicky nekorektní:
7B81262D-7AA5-40F7-8D47-C7B4D79F44BC.jpeg
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Dnes jsem se dověděl smutnou novinku ohledně vynikajícího člověka, kterého bolševici NIKDY nezlomili, i když to věru lehké neměl a že na jeho rodině skotačili fest :-(
A pak mi nějaká nula napíše, že jsou mé názory na komunisty nějak závadné.... (finger)
http://www.skautskyinstitut.cz/stories/ ... 1929-2017/
R.I.P., pane docente!
BTW: možná je dobře, že se nedožil dnešních dnů, kdy se estébák stal přemiérem :ymdaydream:
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

LB: Budu pokračovat i tobě v tykání, protože je to mezi lidmi, které sdružuje na forech společný zájem zvykem. A je jedno, zda se jedná o auta, kola, lyže nebo třeba i vyšívání:-) A nikdo to tam nebere jako urážku. Píšeš, že tu od války byla v naší české kotlince relativní pohoda. Buď jsi byl někde jinde nebo jsi zasloužilý komunista a užíval sis to. Já naopak vím, že komunisti hodně lidem zničili nebo negativně ovlivnili život.

Jakožto jeden z postižených komunistickou zvůlí, jsem očekával potrestání viníků a nastolení práva. Ano, ti kteří mučili a vraždili lidi, měli skutečně třeba i viset, pokud by se prokázala vina. Ne jako pomsta, ale jako spravedlivý trest za hrdelní zločiny. Tak jako viseli po válce nacističtí zločinci, kteří se podíleli na holocaustu. Nebo považuješ Norimberský proces za nespravedlivý? A nepiš sem, že je soudy uznaly nevinnými. Ty soudy totiž soudily v kontinuenci komunistického práva. Takže nebyly spravedlivé.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

@řB Z vašich příspěvků vyplývá, že se rád povyšujete a snažíte se urážet ty, jejichž názory vám nekonvenují. Řešte s dobrým psychologem, nebo v tom pokračujte dál.

Já ovšem naopak děkuji za čest, kterou jste mi prokázal tím, že jste mě nazval "nulou" - když si myslíte, že má existence má význam srovnatelný s jednou se základních matematických konstant.

A budu se snažit rozvíjet telepatii, abych se příště nedopustil podobných kiksů, jako když jsem oznamovací větu o dvou slovech "Měl viset." nepochopil jako nadsázku.



31 států USA (s historií silného antikomunismu) má v zákonících ustanovenu platnost trestu smrti. Jde o jednu z nejzbabělejších a nejzákeřnějších forem brutálního násilí, jaké si lze představit. Kdo pověsí všechny ty "zákonem schválené" vrahy?
Co všechny ty "tajné služby" placené z daní všech občanů daných států či velmocí, ať už jde o USA, Rusko, Čínu, židy v "Izraeli" apod. a jejich metody mučení a vraždění? Kdo pověsí je?

Poměrně silně na mě zapůsobil záznam oslav zákeřného zavraždění bin Ladina z USA (ať už spáchal či nespáchal cokoliv, pravdu se nikdy běžný smrtelník nedozví). A jak víme, o pravdu jde v případě válek až úplně naposled, viz. zaručené informace o nukleárním arzenálu v Iráku atd., čímž si politické figurky zaúkolované zbrojaři v USA s vydatnou pomocí masových médií "zdůvodnily" zbabělý - velmi dobře si vědomi své nesmírné převahy - vojenský útok na suverénní stát a jeho následnou okupaci a z velké části obrácení v trosky. Prostě záběry teoreticky dospělých a svobodných lidí, kteří se RADOVALI z násilné smrti jiného člověka, na mě dost zapůsobily ve smyslu uvědomění si dominující zvířecí podstaty většiny z nás (skryté pod velmi tenkým povrchovým nátěrem přetvářky, naprostá neschopnost správně pracovat s emocemi a hrozivá absence empatie), a psychologie davu v lidských společenstvích.
Kdo pověsí všechny ty americké válečné zločince? Kde je novodobý Norimberský proces?

Takže pokud jste se po desetiletí nedokázali vnitřně vyrovnat s jakýmkoliv násilím páchaným na vás či vašich rodinách konkrétními jedinci - státními zaměstnanci "komunistického" režimu - opět doporučuji kvalitního psychologa, jenž vám může tyto nutkavé, neustále se vracející vražedné myšlenky a negativní vzpomínky a emoce pomoci lépe zvládat, nebo si vyhledejte konkrétní jména a rodiny státních zaměstnanců, kteří vám škodili, a pořádně se jim pomstěte - propíchané gumy/hřebíkem vylepšená karoserie auta, cihly v oknech, výhrůžky násilím či jejich sofistikovaná realizace atd. S vaší vynalézavostí a tréninkem určitě budete schopni zrealizovat minimálně stejně rafinovanou formu násilí, ne-li ještě rafinovanější, než jaké jste byli vystaveni v minulosti.

A koloběh násilí pokračuje.


edit. Nálepky jako "komunista", "nacista", "kapitalista", "polycysta" nám sice mohou posloužit jako vhodný ventil k vypuštění nahromaděných frustrací vyplývajích z dlouhodobě netrénované schopnosti práce s emocemi, nicméně jde o silnou redukci velmi komplexní podstaty lidského bytí s celou řadou negativních dopadů.

Rozděl a panuj.
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Politický koutek

Příspěvek od Bond007 »

Lachende Bestien píše:@řB Z vašich příspěvků vyplývá, že se rád povyšujete a snažíte se urážet ty, jejichž názory vám nekonvenují. Řešte s dobrým psychologem, nebo v tom pokračujte dál.


Rozděl a panuj.
Můžete někoho doporučit? abych věděl kam nechodit....
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Lachende Bestien píše:@řB Z vašich příspěvků vyplývá, že se rád povyšujete a snažíte se urážet ty, jejichž názory vám nekonvenují. Řešte s dobrým psychologem, nebo v tom pokračujte dál.

Já ovšem naopak děkuji za čest, kterou jste mi prokázal tím, že jste mě nazval "nulou" - když si myslíte, že má existence má význam srovnatelný s jednou se základních matematických konstant.

A budu se snažit rozvíjet telepatii, abych se příště nedopustil podobných kiksů, jako když jsem oznamovací větu o dvou slovech "Měl viset." nepochopil jako nadsázku.
Jestli ti připadá, že se nad tebe povyšuji, tak je to asi tak správně. O tom je příroda - někdo obdařen inteligencí byl a jiný ne. A je to tak správně. Jestli ti tykám (vysvětloval již jerry) nebo nejdu daleko pro hrubší výraz, s tím mnoho společného nemá. Mohl bych ti sypat z rukávu jména profesorů světového věhlasu, kteří mají slovník dlaždiče 2. kategorie a stejně jsou chytřejší než 99% obyvatel.

Nejsme v matematice, takže zde má "nula" krapet jiný význam. Ale to je jedno, jak tak koukám.

Nemusíš se snažit. Stačí pozorně číst, protože zrovna v tomto tématu jsem to již někomu vysvětloval.
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne pát 15 pro 15:31, celkem upraveno 1 x.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Politický koutek

Příspěvek od Honza42 »

Komunista, to není žádná nálepka, to je označení pro přívržence zrůdné ideologie, která se jmenuje komunismus.
A sdělení, že měli viset, není ani touha po pomstě, ani známka duševní lability toho kdo toto sdělení pronese.
Je historickou zkušeností dnes celosvětově ověřený fakt, že přívržence této ideologie je třeba ze společnosti eliminovat za každou cenu, včetně jejich fyzické likvidace.

Fašouna bombardujícího Londýn je třeba sestřelit, stejně jako je třeba likvidovat jedince rozsévající myšlenky komunismu. Co na tom nechápeš?
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Politický koutek

Příspěvek od oxik »

To ty jeho slohovy práce fakt čtete? :ymalien:
Odpovědět