Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Btw to že nedávno umřel jeden velmi bohatý pan co měl v Rusku mnoho svých zájmů a jen pár týdnů po tom se provali informace o 7 let staré události...je to neškodná korelace? :D :((
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
northwind
Pan Řidič
Příspěvky: 225
Registrován: pon 09 bře 20:31

Re: Politický koutek

Příspěvek od northwind »

No asi bych se připravil na nějakou tu formu kyber útoků, volby budou zajímavý.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Politický koutek

Příspěvek od HondaMan »

Stepan píše:Hele a že jim vyhodime diplomaty znamená že jejich operace na našem území jako skončí? Aha.
Pokud omezíš počet displomatů ze 140 na 5, tak rozhodně neskončí, ale k omezení dojde.

Honza42: Tohle je přesně ten důvod, proč je důležité být v EU/NATO plnohodnotnými členy.
Pokud proti 145M rusů stojíš jako 10M čechů, 5M slováků nebo třeba 1M estonců, tak je rus vysmátý. Pokud proti nim stojí 450M obyvatel EU, tak je pozice zásadně odlišná.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

HM: No já to myslel spíš tak, že Rus má určitě v Praze dost hezkých vil, kam se pár agentů GRU vejde. A jestli bydlí tam nebo tam je snad jedno...
Nevím, já na tyhle "symboly" nikdy nebyl.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1375
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Politický koutek

Příspěvek od Předseda »

Tak myslet si, že odletem 18 ruských špionu končí špiclování Rusů v CZ by bylo naivní. Těch kolaborantů - ať už vědomých nebo nevědomých, tady má Rusko desítky ne-li stovky. Stačí se podívat na diskuze.. tam se kolaborantů najde tuny.

BTW Rusku jsme právě zastropovali počet xichtů na úroveň našich v Rusku. Čas mají do konce května. Velmi velkorysé. A mám radost, že jdou do píče, zmrdi.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Stepan píše:Btw to že nedávno umřel jeden velmi bohatý pan co měl v Rusku mnoho svých zájmů a jen pár týdnů po tom se provali informace o 7 let staré události...je to neškodná korelace? :D :((
Je. Ten bohatý pán už měl drtivou většinu byznysu jinde.
Tohle je pomsta jednoho negenerála :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Politický koutek

Příspěvek od ctrl_j »

Stepan píše:HM: No já to myslel spíš tak, že Rus má určitě v Praze dost hezkých vil, kam se pár agentů GRU vejde. A jestli bydlí tam nebo tam je snad jedno...
Nevím, já na tyhle "symboly" nikdy nebyl.
To jiste, ale uz netrajda pres hranice s diplomatickym pasem a bez viza se sem nedostane (tedy tusim ze se bez nej nedostane ani do zadne jine zeme EU…?).
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1375
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Politický koutek

Příspěvek od Předseda »

Tak jsem si prošel členy spolku "Českoslovenští vojáci v záloze za mír" - to je ten spolek, který neskrytě kolaboruje s Ruskem a jehož členy zatkla UOOZ. Např. Ivana Kratochvíla.

Každopádně při procházení si 1.600 členů jsem narazil třeba na jméno Harich nebo na Standu Humla. Nebo Petr Hannig - bývalý kandidát na prezidenta.. Chce se mi zvracet.
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Politický koutek

Příspěvek od Honza42 »

HondaMan píše:
Stepan píše:Hele a že jim vyhodime diplomaty znamená že jejich operace na našem území jako skončí? Aha.
Pokud omezíš počet displomatů ze 140 na 5, tak rozhodně neskončí, ale k omezení dojde.

Honza42: Tohle je přesně ten důvod, proč je důležité být v EU/NATO plnohodnotnými členy.
Pokud proti 145M rusů stojíš jako 10M čechů, 5M slováků nebo třeba 1M estonců, tak je rus vysmátý. Pokud proti nim stojí 450M obyvatel EU, tak je pozice zásadně odlišná.
Netvrdím, že to nemá odstrašující efekt a Rusko se do takového dobrodružství nepustí. Ovšem kdyby opravdu došlo na lámání chleba, bylo by všechno jinak. Německu jsme ukradení a svých kšeftů v Rusku se vzdát nehodlá. A ochotně převezme ty naše. NATO kvůli nám třetí světovou taky nezačne. Ne, opravdu proti Rusku nestojí 450M obyvatel EU a francouzský vinař se nechystá padnout na Rusko-Estonské hranici za EU.
Ale ano, proti NATO Rusko nepůjde. Také se dá říci, že právě proto Rusko na Ukrajině a Krymu dělá to co dělá, protože nikdy nepřipustí rozšíření NATO na Východ.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Politický koutek

Příspěvek od ctrl_j »

No nevim, nejsou ty manevry naopak dost dobry duvod, aby UKR presvedcily tam vstoupit?
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Odpovědět