Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Souhlas.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Politický koutek

Příspěvek od GeneHawkins »

To je asi stejná logika, jako proč zlevňovat benzín o korunu, když to ty zákazníky stejně nespasí, že jo...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Korkotiny typu KPI bych sem vůbec netahal.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

GH: vždyť jo. A na západ od nás v tom jedou. Rakousko a Německo N95 přes 2€. Itálie lehce pod.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

řidičBOB píše: pát 17 bře 15:13 Korkotiny typu KPI bych sem vůbec netahal.
Proč? Jak jinak chceš na velký škále (protože je těch blbců ve Sněmovně 200) nastavit objektivní (páč rozdáváš z veřejnýho) podmínky odměňování?

Co nejde znormovat nejde měřit a o nejde měřit, nejde pořádně provozovat... V soukromým to snad na většině profesí ani jinak nejde. Dělníky od kusu, řidiče od spotřeb, obchoďáky od marže, skladníky od chybovosti (...). Snad jenom nějakýmu svýmu "číslu 2" to můžeš dávat od oka, pocitově.

Jenom říkám, že nastavit ministrovi nějakou "normu" je víceméně nemožný. Nicméně pocitově tak nějak cítím, že stav veřejných financí neodpovídá tomu, aby si úředníci z MF vozili prdel v bavoráku...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Tak tam kandiduj. Určitě takového neblbce, co ho ve škole naučili KPI, MPP a další korporátní píčoviny, tam ještě nemají. 199 blbců a jeden chytrák. ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Co nejde znormovat nejde měřit a o nejde měřit, nejde pořádně provozovat..
Jo - tohle je přesně korporátní sračka, o které jsou všichni korkoti skálopevně přesvědčení.
Ještě jsi vynechal LEAN. Bez toho to totiž nejde vůbec. Jak se mi snažil tuhle u Tygra vysvětlit jeden manažer z automove, který poslouchal cizí (náš) hovor u vedlejšího stolu. Diskuzi jsem ukončil s tím, že všechny LEAN manažery by měli oběsit.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3224
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Politický koutek

Příspěvek od mattonecz »

prostě politik co pracuje pro lid neexsituje, nikde. u nás mě napadá tak Novotný :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

řidičBOB píše: pát 17 bře 21:47
Co nejde znormovat nejde měřit a o nejde měřit, nejde pořádně provozovat..
Jo - tohle je přesně korporátní sračka, o které jsou všichni korkoti skálopevně přesvědčení.
Ještě jsi vynechal LEAN. Bez toho to totiž nejde vůbec. Jak se mi snažil tuhle u Tygra vysvětlit jeden manažer z automove, který poslouchal cizí (náš) hovor u vedlejšího stolu. Diskuzi jsem ukončil s tím, že všechny LEAN manažery by měli oběsit.
Vidíš, už máme něco společného. :) O LEANu jsem tolik slyšel, až jsem si o něm dvě knížky přečet, a považuju to taky za píčovinu :D
Nicméně o tom, že politik (=svým způsobem vrcholový manažer) by měl být odměňován na základě měřitelných výsledků, a v konečném důsledku výrazně štědřeji než nyní, už asi přesvědčen zůstanu.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

řidičBOB píše: pát 17 bře 21:43 Tak tam kandiduj. Určitě takového neblbce, co ho ve škole naučili KPI, MPP a další korporátní píčoviny, tam ještě nemají. 199 blbců a jeden chytrák. ;-)
Můžu tě ubezpečit, že takhle "pokročilá" látka se na nejtěžším gymplu v Praze ani omylem neprobírá. MPP možná jo, v prváku v základech teoretický ekonomie se na to kreslí jeden graf.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět