Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Politický koutek

Příspěvek od mattonecz »

jerry píše: pon 03 led 10:01 Zajímavé je, že pod článkem není ani obvyklá diskuze. Sice na novinkách to bývá žumpa, ale i tak už je zřejmě zakázáno k tomuto tématu mít nějaký názor. Čím dál víc si připadám jako za komunismu, pouze role se vyměnily, namísto RVHP je tu EU.
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/ciz ... .seznam.cz
diskuzi na novinkach k tomuto tematu si asi dokazes dost zive predstavit :)
ve zkratce: kulturni obohaceni, to sou ty doktori co migrujou, okamura by to nedovolil atp :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Stepan: Mám stejný názor, pozdravuj tátu:-)

mattone.cz: Ale proč už nedat lidu ani šanci si zanadávat? Že by se režim začínal bát?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

:)
My si akorát doma lámeme pořád hlavu s cui bono?
To, co tady EK provozuje, je reálně řízená likvidace evropského průmyslu a ožebračování obyvatelstva. Potenciální benefity pro životní prostředí jsou absolutně marginální v porovnání s náklady, nebál bych se říct i škodami, které to páchá. A já si pořád říkám, že takhle blbej prostě nikdo nemůže bejt. Takže jsem si furt říkám, kdo za to EK platí. Číňani? Arabové? :-\
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Platí to ti, kdo na tom profitují. Ti stojí v pozadí a mnou si ruce, jak vydělávají a budou vydělávat. Ty kecy okolo je jen omáčka pro blbé voliče. Nakonec i na válce, která se zdá průšvihem pro všechny, někdo vždy mohutně vydělá. To je jedna sorta, druhá jsou fanatici, kteří se nechají zblbnout, nic z toho nemají, ale nadělají škody ještě víc. Ani to není nic nového. Když poslouchám některé aktivisty, naskočí mi v hlavě obrázek mladých hitlerjugend nebo svazáků.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

Válka byla, je a bude největší byznys. Tedy když jste na té "spravedlivé" straně barikády - ta se pozná tak, že ve válce vyhraje. ;)

Kdo na konfliktních situacích a omezování práv a svobod vydělává, se můžeme přesvědčit v současné době po nástupu snahy o nastolení tvrdé totality prostřednictvím pandementních protiústavních a nezákonných opatření.

Co se týče ovládání loutkových zkorumpovaných a zastrašených byrokradů hlavně z Germlandu, stačí se podívat kdo a kolik vojenských základen v této "suverénní" zemi dlouhodobě provozuje. Osobně o čínských nebo arabských tedy nevím. :-?

To jistě neznamená, že většině agresivních a bezskrupulózních globálních parazitů úmyslné snižování kvality života většiny lidí v Evropě nevyhovuje, a nemusí všichni nutně mít americké/izraelské občanství.

Konvenční válku nepovažuju za příliš pravděpodobnou, ale má-li k ní dojít, jistě je žádoucí si pečlivě připravit podmínky rozvracením společnosti co nejdále od "domoviny", ať už jde o záškodníky z jů ass ayy, matky rusi, čaj-ny nebo všemožné allážníky aj.
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Politický koutek

Příspěvek od Honza42 »

jerry píše: úte 04 led 10:43 Platí to ti, kdo na tom profitují. Ti stojí v pozadí a mnou si ruce, jak vydělávají a budou vydělávat. Ty kecy okolo je jen omáčka pro blbé voliče. Nakonec i na válce, která se zdá průšvihem pro všechny, někdo vždy mohutně vydělá. To je jedna sorta, druhá jsou fanatici, kteří se nechají zblbnout, nic z toho nemají, ale nadělají škody ještě víc. Ani to není nic nového. Když poslouchám některé aktivisty, naskočí mi v hlavě obrázek mladých hitlerjugend nebo svazáků.
Já myslím, že to je tak, že ty aktivní blbce platí státy jako neziskovky. Proč máme neziskovky? Protože se rozdělují cizí peníze. O to je vždycky zájem. A doba je taková, že kdo nejvíc řve, tak ten je v médiích. A kdo je v médiích, tak ten má pravdu.
Podnikatelé fungují zase tak, že nemají čas na diskuze, jak by měl ideální svět vypadat. Ale v rámci dvorku, na který jsou vyhnáni, pragmaticky maximalizují své zisky. Nediskutují o nesmyslnosti povinné elektromobility. Vidí v tom příležitost, jak se přisát na státní cecek. Proto taková servilita automobilek.....
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Politický koutek

Příspěvek od ctrl_j »

Ridicak B vs. inflace
leden 2021 — 11.000
leden 2022 — 14.000
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

ještě, že mám všecky písmenka :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

řidičBOB píše: pát 07 led 16:09 ještě, že mám všecky písmenka :-)
To asi myslíte LGBTQ*, že? :p
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Politický koutek

Příspěvek od mattonecz »

To je chudak ty vole
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět