Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5451
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Tak mně přijde v první řadě bizarní, že reakcí na "lidi si nám nějak hodně stěžují" je "zrušíme možnost si stěžovat". Mmjn. i na rozhodnutí finančáku. Kde mimochodem poslední výkv směrem "nahoru dolu" v počtu těch stížností docela přesně koreluje s tím jak Janeček nastoupil a pak vypadl z GFŘ.

A odpověď na tvoji otázku je hádám známá ->

http://www.nssoud.cz/Informace-poskytnu ... tre_id=210
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5451
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Politický koutek

Příspěvek od ExFun »

Stepan píše:Tak mně přijde v první řadě bizarní, že reakcí na "lidi si nám nějak hodně stěžují" je "zrušíme možnost si stěžovat". Mmjn. i na rozhodnutí finančáku. Kde mimochodem poslední výkv směrem "nahoru dolu" v počtu těch stížností docela přesně koreluje s tím jak Janeček nastoupil a pak vypadl z GFŘ.

A odpověď na tvoji otázku je hádám známá ->

http://www.nssoud.cz/Informace-poskytnu ... tre_id=210
Zrušení stížnosti je bizár.

Soudy ale přetížené jsou. A osobně si myslím, že jediná cesta z tohoto marastu bude přes posílení nezávislé justice. Jsme v situaci návratu do 90. let, kdy součástí úvah je, jestli má cenu se soudit. A to je špatně. Pokud by Soudy fungovaly rychle a předvídatelně. Nebyl by prostor pro gaunery, včetně těch politických... Takto se odepisuje spousta zbytečných ztrát jen proto, že u soudu je to nejisté a trvá to dlouho...
Back to basics.
Příčina -> následek
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

řidičBOB píše:To zní samozřejmě logicky.
Ad platy: v některých nemocnicích to už pochopili, že zadarmo ani kuře nehrabe. Známá v nemocnici na severovýchod od Brna, měl za leden 48000 netto.
To je 1800 EUR. Určitě i za mraky přesčasů. Průměr v Niederbayern je necelých 4200 EUR brutto za 7 hodin 5 dní v týdnu. Víš, já ještě jako mladý kluk zvonil klíčema v 89. A kdyby mi někdo řekl, že budou mladí u nás s tímto spokojeni? No nic, stejně bych tomu nevěřil. A u některých bych se nespletl, ani ty by jsi s tím spokojen. Já také ne.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Není to za mraky přesčasů - to zase nee.
Já tam byl zvonit také...sic s rodiči, ale byl ;-)
Nemůžeme odepsat 40 let a říct, že tady budou stejné platy, jako tam. Nehledě na to, že nelze jednoduše vzít 4200€ a vynásobit to kurzem.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5451
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

ExFun: Nesouhlasím. Možná ve sporech se státem. Nicméně v případě obchodních tahanic je většina "ojebu" dopředu připravená a se soudem se počítá.
Musela by se změnit celá úvaha o tom, kdo za co zodpovídá. A to je politicky neatraktivni téma. A navíc soucasnej systém očividně "těm nahoře" vyhovuje. Viz nedávná kauza Rusnaka. Tomu chlapovi to nestalo ani za to, aby se ohradil.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Politický koutek

Příspěvek od ExFun »

Se soudem se počítá, že bude trvat dlouho a výsledek je nejistý...
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1874
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Politický koutek

Příspěvek od Zajda »

Blekota v přímém přenosu, to je dno..."oni řekli, tweetovali, něpravda, politický boj..já šílenec nejsem, já jsem zodpovědný" 3:-O
《》
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5451
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Z toho předvolebního průzkumu se mi udělalo fyzicky nevolno. Normálně ouzko
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Politický koutek

Příspěvek od Honza42 »

Tak to budeš mít zítra tenkou "psí" stolici. :D
Odpovědět