Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Politický koutek

Příspěvek od ctrl_j »

Co presne se furt resi?
Proverovany, trestne stihany, obvineny, obzalovany prohlasil, ze je to kampan, na objednavku, politicka ucelovka a odstupovat se nebude.
A vsichni jeho spolustranici s nim drzi jednu linku.

Obvineny z jineho hnuti ani nemusel cekat na nejake vyzvy (a ty od spolustraniku prisly) a v radu hodin se zdekoval ze vsech funkci na magistratu i ve strane.
Ani ten posledni clen ANO nema vubec zadne moralni pravo vyzyvat koholi ze STAN k cemukoli v souvislosti s trestnim stihanim, dokud totez neucini vuci vlastnimu predsedovi.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Na druhou stranu lze pozitivně zhodnotit, že ANO zkoncentrovalo mafii a politickou vůli. Asi jako kdyby Janoušek s Bémem byla ta samá osoba.
A jak je známo, konsolidace přináší snížení nákladů :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Připadá mi to, že to prorůstání podsvětí s politikou plynule přechází z partaje na partaj už 33 let :( Vždy přijde někdo nový nebo staronový, že už jako konec a za chvíli se to provalí. Vůbec nezávidím Fialovi držet pohromadě pětikolo. Drží, drží a nakonec stejně neudrží :D Němci mají problém s koalicí tří, v našem prostředí pět nemůže vydržet, dopadne to jako v Itálii Cinque Stelle. Teď se provalily i kokainové večírky. Já furt proč má Gazda poslední dobou tak nateklou hubu, zřejmě si občas šňupnul :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Politický koutek

Příspěvek od ctrl_j »

To jo no, kdyz se privatizoval Unipetrol tak tehdejsi lobbista Spyra na nejakych tech schuzkach udajne zminoval jakesi uplatky pro celou plejadu tehdejsich politiku: Gross, Paroubek, Kalousek. Tim kdo uplacel mel byt nejaky Andrej Babis.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Tak přece nejsme nejhorší v inflaci. Máme co dohánět, nakonec čím výše, tím vyšší DPH, státe neber to.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekon ... .seznam.cz.
Ale jsme na tom s inflací stejně jako Burundi Ukundy. Kdo by to byl před léty řekl?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Babiš, Babiš… To jméno jsem už někde slyšel :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1867
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Politický koutek

Příspěvek od Zajda »

https://www.denik.cz/z_domova/vladimir- ... 30630.html
Toto je perfektní rozhovor.
denik.cz píše:Vy si vážně dovedete představit, že by česká vláda, která všemi způsoby podporuje Ukrajinu, dala komukoliv svolení k uzavření kontraktu s Gazpromem? Tím by přece popřela unijní sankční politiku i svoje vlastní kroky.
Tato vláda dala svolení zahraničním překupníkům, aby tady prodávali ruský plyn třikrát dráž, než za jakou cenu bychom ho dokázali sehnat. Jde tedy jen o pokrytectví. My bychom nenakoupili ani o jeden m3 ruského plynu navíc než v současnosti, jen bychom omezili ten drahý.

Komu konkrétně dala takové svolení?
Německým překupníkům, kteří kupují plyn v Rusku a prodávají nám ho jako americký. Tímto jsme si vypěstovali mezinárodní překupnickou síť, jež stále sílí a které platíme o sto miliard korun za plyn víc, než bychom museli.
《》
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Politický koutek

Příspěvek od mattonecz »

perfektní :D Babiš nic neposral, jen zvýšil závislost na russkym plynu z 50 na 100%, ale je to opět chyba pětislepence :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

No a dyť má pravdu předseda.
Nakupovat přes prostředníka, když je možnost přímého nákupu, je zločin.
Babiše kritizovali za plošné rozhazování a přitom dělají to samý. Na podzim opět zvyšování platů ve státní správě. Dotace píčoviny, příspěvky na všechno... Stanjura se vyjadřuje jako gestapák:
„Nejsou žádné limity a žádný sektor z té debaty vyjmut není. Nikdo si nemůže být jist,
„Takovou operaci je potřeba udělat rychle, co nejblíž zdaňovacímu období. Subjekty jsou schopné se přizpůsobit, optimalizovat si budoucí daně. Debata vytváří prostor, aby na to zareagovaly dopředu,“
Nevim no, možná naivní, ale měl jsem od ODS trošku větší očekávání. Ne pořád jenom poslouchat, jak to dělají sice blbě, ale Babiš to dělal ještě hůř.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekon ... ura-208114
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Politický koutek

Příspěvek od rhinos »

já si myslím ,že hodně lidí je zklamáno. Ale mě to jeho rozhazování rukama vadilo už dřív. Trošku mi to připomínalo Čtvrtníčka a reklamu na Vodafone ;)
Citroen C4 GP
Odpovědět