Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

jj, technopárty mají v píči, ale když si na meetingu Sráče pustíš Motlitbu pro Martu, tak tě seberou...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

na technopárty totiž reálně hrozí úraz zasahujícím.
a když jsme u toho pouštění. Včera jsem mluvil s obch. partnerem. A začal mu zvonit mobil. Ortel... Jsem ho málem sebral taky. x_x
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3320
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Země investují fakt hodně moc do boje s koronou. Řeší se různá omezující opatření, které mají často dost velké dopady na ekonomiku. Nechme stranou zda to tak mělo být či ne. Ale teď najednou po celé Evropě nepovolené demonstrace tisíců lidí proti "údajnému" rasismu v USA a na památku "hrdinného" Floyda. A to se nechá být i s rizikem vzniku nových ohnisek nákazy. To je ta demokracie fakt tak podělaná strachy, že neumí vymoci dodržování pravidel na davu pochybných individuí? A riskuje tím, že třeba ta opatření, co stála hodně, přijdou nazmar? To fakt nechápu x_x
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Politický koutek

Příspěvek od HondaMan »

A sere Tě víc fakt že se lidé srocují, ne že je to kvůli negrovi?
2.9T RWD
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Politický koutek

Příspěvek od ctrl_j »

Ad USA: Nechapu, ze nekomu prijde normalni klecet jinemu na krku/hlave. Jeste bych pochopil, kdy to nekdo udela docasne proti osobe, ktera je extremne aktivni v obrane a brani se tak samotnemu nasazeni pout. Tenhle clovek uz je mel, navic za zady, byl sveden na zem a byl uz pak jen pasivni. Smysl zakleknuti mi pak unika zcela.
Ano, US policajt musi byt opatrnejsi a raznejsi v postupu, to prostredi je tam o level jinde nez tady, i to by vsak melo mit nejake meze. Tohle je proste bezduvodne zabiti.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
ace2
Řidič začátečník
Příspěvky: 105
Registrován: sob 22 úno 01:53

Re: Politický koutek

Příspěvek od ace2 »

spíš nehoda. LA to je nedáš, dostaneš. Koukáte na to pohledem Čechů kteří neznají ten pocit osobního pocitu nebezpečí když jdeš venku po ulici a to jak to vypadá v LA po setmění. Vždy Když tam jsem tak si schedule řídím tak abych byl se západem zpět na hotelu.

Použil chvat, hmat pro znehybnění mnohem silnějšího a většího muže, pravděpodobně pod vlivem látek. Zaváháš a budeš ho tam honit po ulici, nebo dostaneš nohou do xichtu.

Asi se to stát pochopitelně nemělo, ale zrovna v případě LA mě ten přístup nepřekvapuje a pro policisty v ulicích LA mi to přijde zcela adekvátní způsob. Ve velkých městech USA prostě platí že bezproblémový občan ví jak se spolupracuje s policií a jak se má chovat. Pokud se chováš odmítavě, neposloucháš ci to říká tak to prostě dobře nedopadne, bude si tě hlídat a bude čekat na náznak aby šel hned po tobě. Chytrej ví, blbej skončí v cele, nebo pod drnem. Jako nevím co kdo chce řešit.

Zrovna v LA... i v Pakistánu jsem se na ulici cítil víc bezpečí než když jdu po ulici v L.A.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Politický koutek

Příspěvek od ctrl_j »

Borec byl spoutany. S rukama vzadu. Zkousels nekdy bezet v poutech s rukama vzadu?
Nikam neutikal, z nejakeho duvodu nechtel vlezt do auta, ok, svedli ho na zem a drzeli tri lidi. Potom uz byl v klidu, byl chyceny, lezel. Nic z toho co popisujes se nestalo, zadny bezprostredni ohrozeni uz pro ne nepredstavoval.

Ten tvrdsi pristup v zacatku, kdy nevi ke komu jde, jak uz jsem psal, respektuju. Ale proste nepovazuju za normalni, aby se timto zpusobem nekdo choval ke spoutanemu cloveku.

„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
ace2
Řidič začátečník
Příspěvky: 105
Registrován: sob 22 úno 01:53

Re: Politický koutek

Příspěvek od ace2 »

Se na ně podívej, ten suspect je nabouchanej svalnatej chlap co bude mít síly že by ty dva policajty seřezal kdyby byl problém. Taky bych udělal vše aby měl 0 šanci něco udělat, navíc když ne úplně spolupracoval.

Kdyby nebyl blbej. Tak si nechá dát pouta, sedne si na zadní sedačku auta, odvezen na policejní stanici a tím by tahle intereakce s pouliční hlídkou byla ukončena. Zemřel zejména kvůli své vlastní blbosti. A je úplně jedno jakou měl barvu kůže. Pokud v USA s policajtem nespolupracuješ tak máš prostě problém, další vývoj situace pak jen záleží jaké má policajt životní a profesionální zkušenosti a to prostě testovat na sobě fakt nechceš.

Já v tom žádný záměr nevidím, plně ho chápu, podporuju takové zacházení a to že byl nešikovný či neodhadl situaci při manipulaci se subjectem je politováníhodná nehoda. Ale primárně si za to může zatčený sám svým chováním. Takže vražda těžko, nejspíš zabití 3. stupně, což je v českém trestním zákoně nesjpíš nedbalostní trestný čin, když někoho nechtěně zabiješ při nehodě. Pochybuju že tam ta policejní hlídka jela se záměrem zabít černocha na veřejný ulici před obchodem.
jerry
Letec
Příspěvky: 3320
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

HondaMan píše:A sere Tě víc fakt že se lidé srocují, ne že je to kvůli negrovi?
Vadí mi, že zákony neplatí pro všechny stejně. Jsou nějaká pravidla kvůli koronaviru v podstatě plošně v celé Evropě. Ty demonstrace je jednoznačně porušují. A nic se neděje. K čemu potom zákony, když platí jen někdy. A to není jen teď koronavirus. Jindy policie neřeší nelegální technoparty nebo úprk uprchlíků přes hranice.

K situaci v USA pouze to, že jeden lump z podsvětí zřejmě narazil na policajta, co udělal možná něco špatně. A ve střetu podsvětí versus policie občas lítají třísky. Víc to rozvádět nechci, protože mám obavu, abych nebyl někde za své názory perzekuován. Někdy ty zákony fungují naopak obdivuhodně rychle a dobře.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

Zákony nikdy neplatily, neplatí a nebudou platit pro všechny stejně, co tu furt řešíte, platí snad zákony pro posrance a jejich "imunitu", pro doleváky při honění nebo policajty a různé zaměstnance "služeb veřejnosti" obecně, kteří mohou "legálně" lhát, úmyslně zamlčovat, vydírat, přepadat, olupovat (a např. lidi pracující pro různé třípísmenné "tajné" mocenské organizace mohou "legálně" i mučit a vraždit) nebo třeba pro miliardáře atd. stejně jako pro člověka nepatřícího do těchto skupin?
A co měli fízli dělat s 50k demonstrací, zaútočit vodními děly, slzákem a gumovými projektily, protože demonstrace byla "nepovolená"? To by si určitě pomohli, příště by na demonstraci přišlo lidí 10krát víc.
I pro mnohem menší skupiny neplatí zákony, např. při (živých) hudebních produkcích pro s bídou pár desítek hostů pravidelně dochází k rušení nočního klidu a nic se neděje.
Nebo třeba několik aut s lidmi jedoucími na svatbu, pro ně též neplatí část vyhlášky o používání ZVZ. A můžeme pokračovat.
Navíc se znění zákonů stále mění, aby jimi bylo možno především co nejefektivněji oportunisticky manipulovat většinou mzdových nevolníků, vykonávajících zhusta prekarizovanou práci za směšnou almužnu.
Papír snese všechno.
Edit. Ten fízl, který přenášel většinu své váhy na jedno koleno a tím tlačil na krk spoutaného člověka ležícího na zemi, vypadá na solidního psychouše a sadistu, podle výrazu v jeho zvráceném ksichtu si svou pozici moci nad větším a silnějším ČERNOCHEM zjevně velmi užíval.
Odpovědět