Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Politický koutek

Příspěvek od jirka87 »

bojler píše:Prakticky napříč je to jeden levičák vedle druhýho. A pak tady máme jednu výjimku - Kalousek, kterej k tomu přidává i trochu esence elitářství .
Já už jsem se pro změnu přistihl, že kromě Starostů a nezávislých snad fandím KDU-ČSL nebo co...

On ten Čunek má něco do sebe. A nebo se na to prostě vyseru a tak jak jsem všechny utvrzoval v tom, že chodit volit je prostě nutné, tak volit nebudu, protože mám z těch voleb stejně pocit, že ať volím co volím a neznám jediného voliče ANO, což NENÍ dáno sociální bublinou, tak je tam stejně Babiš.

Kdyby to bylo jen trochu možné, tak volím SPR-RSČ Miroslava Sládka protože ten kdyby dostal 30%, tak alespoň uvidíme něco, co jsme ještě neviděli :)) =))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Ad poslední odstavec: to jsem si naposled říkal v první volbě u Zemana (byť jsem ho nevolil) a jak to dopadlo. Fakt nestačím zírat.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

"Volby" politických loutek mohou být zábavným rozptýlením, jinak jednoduše řečeno beze zbytku platí pořekadlo "Kdyby mohly volby něco změnit, dávno by je zrušili."
Politici nebo vlastně všichni státní zaměstnanci jsou pro udržení svých teploučkých míst nuceni vykonávat vůli svých chlebodárců - ekonomicky/vojensky silných zájmových skupin. V globálním měřítku tedy vládnou klany lichvářů (tzv. bankéřů), olejářů a zbrojařů. A loutky skáčou, jak pánové pískají. Zároveň "musí" hrát ochotnické divadlo - společně s masově-mediálními mrdkami - pro otupělé masy, jež potřebují udržovat v přesvědčení, že svým hlasem mohou něco důležitého skutečně ovlivnit a že budou hájit především jejich zájmy. =))

Edit. Ovšem jsou to lidé jako všichni ostatní, takže jejich motivace pro vstup do světa zkorumpovanosti bývá různá - ať už jde o prostou neschopnost a lenost se živit nějakou sobě i okolí užitečnou aktivitou (většina "běžných" lidí ve veřejných službách) nebo se jedná o extrémně manipulativní, pyšné, narcistické, k bezohlednému a zcela iracionálnímu hromadění majetku a moci nad ovlivňováním životní energie deseti-/statisíců/milionů lidí nepřekonatelně připoutané psychouše a patologické lháře(Bureš). :ymsick:
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Na druhou stranu - víš jistě, že kdyby za tebou přišli, tys byl v pozici jepičího životního cyklu politika, abys podepsal zakázku za x mld a slíbili ti z toho pár desítek milionů, že bys do toho nešel??
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Politický koutek

Příspěvek od _sulcik_ »

tjn, já bych to nemohl dělat, bych měl pak sklep plnej krabicovýho vína :D
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Co sklep...i půdičku! :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Kód: Vybrat vše

Kamaráde, dneska je problém, že co nejde po dobrém, jde po zlém... Sám bys řekl ne, a pak by nebylo vyřešeno, jen by Ti dali možnost zvolit mezi desetinásobkem nebo "prásk"
Jenže to je jen výmluva.
Kdybys se zeptal ješte svého Dědy, tak by Tě přetáhl páskem, jak můžeš vůbec takovou otázku položit, je to věc cti.
To není jiná doba.
Jim tehdy taky šlo o krk. A Ti největší hrdinové mají žulové desky na památníku ale necouvli. Tedy pokud to náhodou je dokonale historicky zmapováno a není to jen fraška, jak se již nesčetně krát ukázalo.
Vždycky si říkám, když jsou vzpomínkové akce, jestli to byli hlupáci, že položili život za nějaké figurky, a nebo to byli skuteční hrdinové a šlo jim o vlast a naše dobro?
Dodnes jsem tohle nepochopil, co je to vlast, co je to naše budoucnost a kde se ten chleba láme, protože z globálního pohledu, kdo bojoval někde u Lipska s Prusy, Germáni, kteří mají na svém území US armádu, složenou z Afričanů mluvících anglicky, chodí na Kebab který jim prodávají Turci? Jaká vlast? Čí?  :-??
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
northwind
Pan Řidič
Příspěvky: 225
Registrován: pon 09 bře 20:31

Re: Politický koutek

Příspěvek od northwind »

tak Krajčo a Kofola už nejsou kamarádi s Burešem? nemaj rádi motýle nebo co?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

no, spíš bych řekl, že se jedná o zcela jiná zviřátka, která opouštějí potápějící se loď :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od Dix »

northwind píše:tak Krajčo a Kofola už nejsou kamarádi s Burešem? nemaj rádi motýle nebo co?
Je jich víc:

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/kapel ... n=Aktualne
Bez bodů
Odpovědět