Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Teď jsem na dfensu četl v komentářích, že Maláčová je genius, protože platy politiků se počítají z průměru mezd a tlakem na jejich zvedání si sama prilepsi a nikdo ji nezavře. Hehe :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2042
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Politický koutek

Příspěvek od GeneHawkins »

driver píše:
Lachende Bestien píše:
S kolika lidmi vyznávajícími islám jste hovořil o tom, že mají zájem zotročit ostatní lidi, a kolik lidí z vaší rodiny či přátel, známých atd. "poznala rozdíl" majíc nůž muslima v břiše
Nutno dodat, že drtivá většina útoků a sporů se zamete pod koberec, do médií pronikne jen náhodou něco, co se nedá tak snadno zamést, jako třeba znásilnění na silvestra, všichni známe, ale podstatné je, že soužití různých etnik je skutečně výbušné prostředí a nebo aktuálněji:
https://zpravy.idnes.cz/chemnitz-protes ... nicni_luka
honziss píše:A jeste jedna drobnost - uz jste nekdo nakyho uprchlika v CR videli na zivo?
No východní němci si taky utahovali v roce 56, po zahájení importu muslimů do DE, že to ohrožuje jen západné němce, a východu se to netýká :)) Ta Kamenice to krásně ilustruje. A není to jen manifestace extrémistů ale spíš zoufalství občanů, že nikdo nic nevyšetří a muslimové mají v DE podobné postavení, jako v CZ cikáni. Nejdůležitější je je nediskriminovat. Co udělali nebo neudělali se vůbec neřeší. Proto to tam vygradovalo. Protože není spravedlnost, respektive není ani zrnko šance na spravedlnost.
Tam se transformoval problém soužití menšin v problém diskriminace původní rasy *-:)
To ale v médiích nezazní.
Znám pár muslimů a kromě toho, že jsou to sedmilháři kteří nemají žádnou disciplínu co se týká času a termímů, jsou to pokorní a pohostinní lidé a nemám proti nim nic. Jenže mám obavy, že to je stejné, jako s cikány. Prostě ideálně je vystěhovat :D

Ještě něco z historie...
https://dotyk.denik.cz/publicistika/tis ... lamem.html
Vysvětlete mi, proč v US tak úzkostlivě chrání mexickou hranici a evropa má středozemní moře a tureckou hranici otevřenou?
;)
Tvl to sou sračky...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

A tebe to od LB ještě překvapuje? ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
northwind
Pan Řidič
Příspěvky: 225
Registrován: pon 09 bře 20:31

Re: Politický koutek

Příspěvek od northwind »

driver píše:Byl jsem si zaplavat jižně od Salcburku, Zell Am See.
Dle místních více než desetina Arabů offiko ale mnohem více bych řekl teď v létě neofiko a jelikož jsou vidět více, tak odhadoval bych snad 30% ale to jen dle toho, co jsem viděl, sice to nelze brát jako bernou minci,
ale když jich je v určitou dobu třetina na ulicích, a večer většina, ještě k tomu alkohol nebo drogy, tak se chovají fakt strašně, hlavně proto, že jich tam je většina mladých dravých, zatímco místní jsou častěji důchodci, tak to je skoro půl na půl.
Hlavně pár let zpátky si nepamatuji, že by se tak chovali, byly pokornější.
Teď normálně vlezou v poledne pod auto, třísknou řidiči do okna a fízl dělá že nic neviděl.
Normální provokace pro potyčku a to jich pár posedává po okolí, minimálně vykuřují vodní dýmky, když né něco horšího.
Tam až se něco semele, tak místní se ani nevzmůžou na odpor, protože zdegenerovaní evropani celkově necítí nebezpečí ani když ho mají před očima, navíc jeden je rus, druhý polák, nejsou všichni Rakušani a většina jsou turisti, co čumí jak telata...
Nebude to zase tak horké, ale určitě už se to citelně zhoršilo.
A to jste v lesích horách u jezer, kde by to člověk nečekal...
Nikdy více.
Je to 330 km z Budějic, to celkem nepotěší, že máme za rohem takovou sebranku.
To Zell am See taky nechápu a taky tam už nepojedu, už je tam toho moc a chovaj se jak magoři..
jerry
Letec
Příspěvky: 3297
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

řidičBOB píše:A tebe to od LB ještě překvapuje? ;-)
Obávám se, že se to netýká LB, ale drivera. Driver není zrovna spisovatel, ale má v tomto v jádru pravdu. Pokud u voličů převáží mínění jiné, tak jsou naše děti v řiti.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

mea culpa x_x
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

Tak jsem se právě asi hodinu sral s detailní odpovědí pro Honzu42 a když jsem kliknul na odeslat, už jsem byl automaticky odhlášen a text smazán. :D
Jasný signál, že bych se měl začít věnovat něčemu užitečnějšímu, než místnímu házení hrachu na zeď.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Politický koutek

Příspěvek od vonkreuz »

Dneska měli na ČT 2 ve 21:00 dávat dokument Russian job (Muž v Žigulíku), kde je vidět aktuální absolutní utopické Rusko. Ale z čista jasna byl nahrazený dokumentem o Trabantech v Austrálii.

A pak že je ČT apolitická. :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Jak říká teplá Ovečka: ČST :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět