Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od Dix »

Bez bodů
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Politický koutek

Příspěvek od jirka87 »

stepan : ad auta do 900K. To uz je novodoby komunismus ty vole. Pokud ten,kdo ma na novou S Klasse odvadi dane a ja tak nejak odhaduji,ze vetsina ano,kdyz teda Babisovi lidi tak "makaj a drou", tak at si proboha koupi klidne obrneny Pullmann! Jako co to je,aby mi nekdo diktoval cim ja budu jezdit na jednani. A reditele Cezu se to bude tykat taky? Za 900 neni ani Superb v plne polni,takze bude jezdit Octavii? Uz vidim,jak majitel nejake velke firmy,kde se hodne hraje na reprezentaci a jedou se uplne high end obchody dojede k zahranicnim partnerum v 1.0tsi Scale.

ty vole to je hnus todle. Platis dan jako takovou,spotrebni dane, DPH, dalnicni znamku, poplatky za posrany Cesky Rozhlas, za pevny disk do pocitace mas prirazku Jandove OSA ptz vole na pevnem disku MOHOU byt pisnicky, dreme te z kuze,ale na auto 900+ milacku zapomen.

Namatkou: nekdo POTREBUJE tahat tezky vlek,3500kg umi jen velka SUV a ta do 900 nekoupis
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

bude hůř.
táta mi teď říkal, že mi to vůbec nezávidí. Že on se těm levičáckým debílkům jenom směje. Ale já s nima budu muset žít =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
northwind
Pan Řidič
Příspěvky: 225
Registrován: pon 09 bře 20:31

Re: Politický koutek

Příspěvek od northwind »

Nemaj něco takovýho podbnýho v Itálii? Tam se myslim taky platí nějaká taková daň z "luxusu" na dražší auta nad určitý limit. Ale tam to myslim bylo pro auta typu Ferrari apod.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Politický koutek

Příspěvek od vonkreuz »

V Italii to bylo nad objem 2000ccm, proto byly nejen AlfaRomeo 2.0 V6 TB (turbo benzina), ale do cca poloviny 50. let dokonce i Ferrari V12 pod 2000cm.
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Politický koutek

Příspěvek od jirka87 »

nejhorsi na tom je, ze vetsina lidi tohle oceni. Mame tady siroce rozvinute podnikatelske prostredi,ale samozrejme vetsina lidi je zamestnana. A ti to vidi tak, ze : "ja jsem pro. . Na co ma mit muj sef A8? Hajzl. .a jeste ji ma zadarmo,protoze si ji da na firmu haaajzl".

Lidi nechapou, ze na firmu znamena,ze musis ty penize nejdriv vydelat! To,ze je misto plneho zdaneni do neceho investujes je vec jina.

Zacina me malicko srat,jak hloupi a omezeni jsou na svete lidi.

Ja taky nejsem zadny raketovy inzenyr. Ale rozumu mam dost na to,abych poznal a) vola a za b) salamovou metodu. A na tu jsem hodne alergicky

ALE tesi me, ze tady to stejne jako vse pujde osvejkovat. Novou A8 koupi treti strana a proda mi ji za 899+doplnky jako radio,sedadla,dvere,volant a tim padem to bude auto na RZ za 899 a veci k tomu za 1mil :-D

Nebo to vyresi operak. Nebo sidlo firmy v Kataru :-D akorat tam nastava komplikace s tim,ze se stavas pro partnery neduveryhodny
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Politický koutek

Příspěvek od jirka87 »

p.s: mimochodem ta Jandova OSA je takovy hnus,ze pokud mas vlastni kapelu a hrajes SVOJE pisnicky,tak za koncert v hospode platis OSE prispevek. Bez prdele. . .
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

voken: v Itálii je to podle kW. A počítá se součet všeho, co máš na sebe napsané - auto, motorka, loď. A za každou kW navíc, se platí tuším 20€.

Jirka: ti, co mohou a umí v tom chodit, převedou firmy jinam a v CZ nechají jenom organizaní složku. Neblahý ekonomický efekt tohoto opatření by byl na více frontách. Ale to je levičákům jedno - jejich jediným úkolem je škodit.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od 970ka »

řidičBOB píše:voken: v Itálii je to podle kW. A počítá se součet všeho, co máš na sebe napsané - auto, motorka, loď. A za každou kW navíc, se platí tuším 20€.
No ,to bych byl pěkně v pr...
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od Dix »

Bez bodů
Odpovědět