Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Tak co Hos ze stoky? Je mrtvej nebo na útěku?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27049
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

jel na dovolenou na Krym...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

No to je možný. Ale jestli jel normálně autem nebo svazanej v kufru
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Politický koutek

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Taky bych mu přál, aby to bylo a)

(...i přesto, že projevem je mi krajně nesympatisch, obsahem ale krajně sympatisch, Bajdn je IMHO levicové péro z gauče.)
Takže Trump to nedal, levičácké péro usedne v oválu.... čet sem rozhovor s velvysrancem v júes Kmoníčkem, kde bajdna tipuje, že bude mín rétorovat ale fpodstatě pokračovat v dosavadní poblitice... jak píšu, já mám z bajdna poněkud strach zleva...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Politický koutek

Příspěvek od ExFun »

Já mám problém se současnou "pravicí", že se odkazuje na dle mého správné hodnoty a východiska, ale každý jeden představitel této pravice je naprostý čurák, a buď už na něj nějaký průser praskl, nebo to musí přijít. Všichni evidentní prospěcháři, kteří obhajobou svobody se snaží zakrýt svoje krádeže, nebo loutky těchto kmotrů. Trump je typický představitel - jeho osoba, osobnost, vystupování, projev a činy jsou naprosto nepřijatelné.
A celkově se za vlády "pravice" zvyšují daně a krade se stejně jako za "levice".
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27049
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Proč mne tvůj názor nepřekvapuje?!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Politický koutek

Příspěvek od Honza42 »

https://neviditelnypes.lidovky.cz/zahra ... ranici_wag
https://neviditelnypes.lidovky.cz/zahra ... ranici_wag
Tak nějak to vidím. Ostatně, že pravice je jediná, která v současnosti stojí za těmi, kteří o páté vstávají do Kolbenky, je můj dávný názor. Jsem rád, že se potvrzuje, resp. že na to alespoň někde dělnická třída již přišla. Přišla na to, že ono levicí slibované dobro a ráj, které furt nepřichází, táhnou ze svých kapes. Ex-Kubánci museli dostat za Castra pěknou čočku, když jih USA volí Trumpa a má děs z Bidena.
Proč mám opačnou zkušenost, než Exfun? Že levičák je ten, kterému nestačí už ani cizí peníze. A že lidé, kterých si např. profesně vážím, jsou téměř výhradně svobodomyslní pravičáci?

Z porážky Trumpa se radují Číňané, Íranští ajatoláhové a teroristický Hizbaláh, palestinská lůza. Putin asi také, slabé USA je jeho sen.
No a někdo u nás se raduje s nimi. Někdo dokonce skoro povinně, protože prostě s Bruselem se směje i pláče, a je mu jedno proč, hlavně když drží basu. Brusel bohužel totiž patří k té výše zmíněné skupině.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1875
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Politický koutek

Příspěvek od Zajda »

No, Kamala už brousí zuby. Zvolení a vůbec už samotná kandidatura Bidena je naprosto neuvěřitelná záležitost. Když řeknu že trpí degenerativním onemocněním mozku, nebudu daleko od pravdy. Je místy naprosto dezorientovaný.
《》
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27049
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Ano. To bylo vidět krásně naposled nad 5 let mrtvým “Frankiem” :-)
To bude prezidentování, jako máme u nás - starej je rád, že je a ti kolem něj si hájí své zájmy. Akorát Biden nebude sprosté hovado.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Politický koutek

Příspěvek od ExFun »

Zajda píše:No, Kamala už brousí zuby. Zvolení a vůbec už samotná kandidatura Bidena je naprosto neuvěřitelná záležitost. Když řeknu že trpí degenerativním onemocněním mozku, nebudu daleko od pravdy. Je místy naprosto dezorientovaný.
Mají to v USA těžké. Senil vs. psychopatický narcis

Chtěl bych vidět záběry z Trumpova soukromí z posledních dnů. To by byl studijní materiál ...

BTW podivejte se na výsledky voleb v D.C. a tuto reportáž https://edition.cnn.com/videos/politics ... tion-2020/
Back to basics.
Příčina -> následek
Odpovědět