Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Nemyslím si, že by to směrem na východ mělo bejt nějak horší.
Jenom je to očividnější, jednodušší. Rovnou mizej prachy, je jasný kdo co má a častěji se sahá k přímýmu násilí.
Ale jinak je to všude stejná verbež. Německo / Anglie / USA. Z koho by sis jako měl brát příklad, že tam to dělají dobře?

Jestli mi jediná věc připadá zajímavá, tak že Noři ještě nějak víceméně nerozkradli ten svůj ropnej fond. Ale je to skutečně pravda? Nebo jsou jenom tak bohatí, že se tam parta nějakých Janoušků ztratí?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

To je fakt, na Západě je to takové víc "Handelsgesicht" nebo "keep and smiling". Podrazů s úsměvem a slušností jsem tam také zažil dost :(

Ti Norové jsou zvláštní národ, ti fakt asi nekradou. Byl jsem tam 2x v devadesátkách, měl i nějaké obchodní záležitosti a zíral jsem. Nikde nic nezamykali, neznali případ krádeže. Takže asi nerozkradli ;)

Zato v Česku od roku 90, 3x vykradená chalupa po dědovi, 2x vykradená garáž, 1x vykradené auto, drobné krádeže nepočítám :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2041
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Politický koutek

Příspěvek od GeneHawkins »

No a já jsem si zase pro vykradení auta musel dojet do Milána...
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Tak já to psal potažmo k Norsku, že? Ale byl jsem tam v devadesátkách a tehdy i ve Švédsku byli skoro samí Švédové. Tam už je to teď ztracené, už nejde jen o krádeže, ale o násilí :( Jo, tu chalupu vykradli 4x, zapomněl jsem započítat jeden případ. Těžko se v těch kvantech krádeží orientovat ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Politický koutek

Příspěvek od rhinos »

No není Breivik náhodou Nor? :-)
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Politický koutek

Příspěvek od mattonecz »

Nejvic se toho vyresi fnukanim na forech. Na hovno je to vsude protoze clovek je z principu nejhorsi druh co vse zkurvi. Jeste se tu mame zlate
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

Každá skupina lidí obývající vybraný časoprostor má své klady a zápory.
Krade se i mezi zvířaty - asi nikdy nezapomenu na úryvek z nějakého přírodopisného dokumentu, kde podlý tučňák nenápadně kradě nejlepší oblázky z hnízda souseda, protože je to o tolik jednodušší, než se je sám najít a donést zpět.
Co se Norů týče, osobně bych tamní relativně minimální množství krádeží osobního majetku viděl na minimální hustotu obydlení Norska a bohaté zásoby strategických surovin. Takže pokud se krade neboli "odklání" tam, tak spíše ve velkém v energetice aj. průmyslu a samozřejmě ve stádním sektoru. (Edit. Jasně, teď po importu a výživě kvant kulturně a místně vykořeněných niggaz mají už i jiné problémy. :ymapplause: )
Sračky prostě člověk najde všude, stačí chvíli hledat... :|
Odkaz na tuto dokumentární chuťovku o zaručeně zdravých a lahodných lososech jsem tu už možná někdy dával.
Prostě když jde o velké peníze z průmyslové produkce, vždycky se najdou velké charakterové zrůdy a nějaká národnost fakt není důležitá.
https://www.youtube.com/watch?v=RYYf8cLUV5E
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Ukáže Fiala, že to myslí vážně a postaví se jako chlap proti mafiánům ze STAN? Nebo v tom nakonec pojedou i jiné partaje z pětikola?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Politický koutek

Příspěvek od mattonecz »

Musis pockat az nas zachrani andrejko
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Ale prdlajs. To, že kritizuji zlodějnu v pětikole, neznamená, že podporuji dalšího zloděje Bábu. To jako každý kritik současné vlády musí být babišovec?Nenapadá tě, že to může být i jinak?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět