Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Nomadtruck
Autoškolák
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 04 črc 05:58

Re: Politický koutek

Příspěvek od Nomadtruck »

Ruka ruku...
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

https://denikn.cz/201961/parkovani-v-pr ... c83jt_sQ6E

za 3 koruny denně si koupit los. Nedávno jsem přijel do Prahy pozdě v noci a byl línej auto odvážet do garáže. Tak jsem asi 25 minut jezdil po celým bloku a hledal místo k parkování. Nenašel. Tak jsem si tak říkal, že kdybych si rezidenční parkování platil, tak bych byl asi dost nasranej =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Politický koutek

Příspěvek od bojler »

K tomu Gottovi - zrovna jsem jel na Slovensko. Česká rádia se nedala poslouchat, na Slovensku mluvili o fenomenálním "československém" zpěvákovi a když jsem večer hledal Ligu mistrů v televizi, žvanil tam o něm na maďarské televizi nějaký jeho imitátor. Neutečeš, neuletíš, neuplaveš..
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Ani ten, kdo ho celý život vůbec neposlouchal ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Politický koutek

Příspěvek od Honza42 »

Jak je to v tom starým vtipu: Bojím se otevřít konzervu.......
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Politický koutek

Příspěvek od jirka87 »

https://www.e15.cz/zahranicni/trump-jes ... -internetu

Z toho mi smrdí průser a pohyb obyvatelstva...Pokud budou sankce od USA, Erdogan tam ty hladový krky už držet nebude a pokud EU nepošle groše, tak se to začne hýbat...
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Erdogan Syrské kurdy nenávidí i na území Sýrie, a že by je ubytoval v Turecku, to je proti logice, viz poslední odstavec.

Od dětství poslouchám v TV zprávy o dálném východě, a jak se tam melou. Neustále a pořád až dodnes a získal tak averzi a už to nesleduji tak 25let a dnes jsem přemýšlel, co je podstata zájmů ochránců a co je příčina konfliktů etnik.
Má někdo nastudované, o co tam ve skutečnosti celou dobu jde? Našel jsem rychle takové základní info v kostce, je to přibližně takto?
1) Nekonečný konflikt kurdů na území 4 států kteří nemají svůj Kurdistán a snaží se jej vytvořit?

Kurdové mají de facto samostatnost na severu Iráku a teď bojují o to, aby zhruba stejného statutu dosáhli na jedné části syrského území?

Samozřejmě impéria nezajímají vůbec nerostné suroviny, třeba plyn, ropa a do roku 2004 tam nebyly zahraniční banky, jen Syrské státní. Od roku 2004 vznik dalších soukromých a není bez zajímavosti, že Sýrie má konfliktní politický vztah se zeměmi Perského zálivu které často vlastnicky stojí za soukromým bankovním sektorem v Sýrii.

Proč nyní Erdogan jedná okamžitě po stažení US? Syrští Kurdové jsou navíc de facto spíše tureckým problémem než syrským, protože je – ne bez důvodu – prezident Erdogan považuje za jen nedbale přejmenované a převlečené přívržence v Turecku zakázané kurdské strany PKK.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

http://www.autoforum.cz/predstaveni/nem ... dalnicich/

A kdo sleduje a občas si přečte něco od těch Rebelů proti vyhynutí, má už zcela oprávněný strach. Emigrovat? Není kam.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Německo je vnitřně rozpolceno na dva nesmiřitelné tábory. SPD, Linke a Zelení versus křesťanské strany a AfD. Ti první podporují i masou imigraci, ti druzí jsou více či méně proti. Ta dělící čára je i mezi venkovem a městem. Mám bydlení na vesnici, lidi jsou tu pořád ještě rozumní, neřeší nesmysly a uprchlíci nemají šanci, se tu chytit. Ale ve městě už bych nechtěl být ani za "zlatý prase". Někteří z města Německo opouští. Budete se divit, kolik lidí si pořídilo bydlení na penzi u Balatonu. Celkově takový klid před bouří. Nakonec dojde ke střetu těch frakcí o moc ve státě, jako ve 30.letech mezi hnědými a rudými. Ten střet se přenese i na ulici. Musíme doufat, že z něho vyjde ten správný vítěz a že z toho bude profitovat i Evropa.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od Dix »

Bez bodů
Odpovědět