Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

...a Putinův obdivovatel...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od Dix »

Bez bodů
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Hlavně nechápu, co dělají ředitelství, ministerstvo a další zainteresovaní okolo dopravy, že nemají minimálně s ročním předstihem kalendář předpokládané vytíženosti dopravy viz prázdninová špička každý rok se opakující s 100% jistotou?
To je problém do toho zanést na jaře otevřené a naplánované, rok-dva v předstihu kolikrát soutěžené stavby a vidět konflikt, který se dal krásně s půlročním (konec zimy-konec léta) stanovit, že poslední prázdninový víkend se stavby omezí a průjezdnost maximalizuje s ohledem na přetíženost komunikací?
To by zvládl jeden školák zpracovat, my platíme tisíce státních zaměstnanců, a dva dny před událostí to nikomu žíly netrhalo.
V tom chaosu ten telefonát vítám. Pro mě je podstatné, že mě nesešrotuje ospalý přeložený zfetovaný balkánec v kamionu, a stačí málo, a náklady na řetězovku jsou hned vyšší než avizovaných 10mega nehledě na lidské životy a všimněte si, že Eurovia okamžitě zná hodnotu ztráty, jen by mě zajímalo, zda to je za technologickou přestávku nebo za co?
A příští rok budeme volat Eurovii zase na poslední chvíli? Že já se pořád divím x_x
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Politický koutek

Příspěvek od ctrl_j »

Borovka by mel radeji mlcet. Ta zfusovana dalnice u Ostravy se sama nerozbila.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Tam už taky přesně ví, kolik budou chtít za opravu :D
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

@driver
Sérii Untold history od Olivera Stone jsem zhlédl před pár lety celou a jsem rád, že se našel podobně odvážný člověk, který nelíže řitě olejářům a zbrojařům apod. silným zájmovým skupinám a jen nepapouškuje oficiální spojeně-státní propagandistickou verzi dějin a la dějiny píšou vítězové, která je vtloukána do paměti dětem ve školách a opakována v masově mediálních stokách a v "populární kultuře".
Kolik Američanů by slepě opakovalo dogmata o "patriotismu" k vlasti apod. iracionality, sloužící především k ovládání mas respektive k úspěšnému lákání uchazečů o post žoldáka v US Army, kdyby jim nebyl vymýván mozek propagandou?

Problém je v tom, kdo by odsuzoval "vítězné" americké válečné zločince, když měli a stále mají celkem drtivou vojenskou a technologickou převahu.
I když s raketovým rozvojem Číny už se situace na mocenském poli stává přece jen zamotanější, ale v množství životní energie, kterou američtí daňoví poplatníci v podobě daní věnují na provoz prakticky celosvětového okupačního vojensko-průmyslového komplexu s nimi asi stále ještě nemůže soutěžit.

Konkrétně z dílu o posledních cca 20 letech v Jů Ass Ayy mi v paměti utkvěly hlavně záběry davů na ulicích slavících zákeřnou a zbabělou vraždu lidské bytosti Usámy bin Ládina. Jestli jsem si kdy udržoval v mysli iluze o relativně vysoké úrovni humanismu v emerické populaci, smějící se bestie radostně oslavující smrt člověka na pouliční party mi je definitivně vymazaly.

Obama a spol. se k němu zachovali hůře než jejich protějšky po tzv. 2. světové válce k nacistickým pohlavárům. Ovšemže chápu jejich motivy - veřejně před soudem vypovídající bin Ládin bylo to úplně poslední, co potřebovali. ;)
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

řidičBOB píše:...a Putinův obdivovatel...
V konečném důsledku nás v roce 44 taky vysypali US+SSSR+UK bombardéry
4 roky předtím čeští piloti RAF zachraňovali UK
A my hrdě šli na útok do jugošky spolu se spojenci kteří nás 44 takto vysypali?
A jak to mimochodem pasuje do proruského zemana?
V Sýrii (např,-nejen!) byly nálety Rusů+US úplně souběžně ještě nedávno? Co mi to připomíná? 44 v CZ?
O co tady asi tak celou dobu jde? $-)
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

driver píše:...jen by mě zajímalo, zda to je za technologickou přestávku nebo za co?
protože stavební firmy nemají spoustu strojů ve svém majetku, musí si je pronajímat a půjčovna není zvědavá na nějaký storna 24h předem?

Někde dostaneš flastr i za to, že si včas nevyzvedneš zboží a fabrice to překáží ve dvoře...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Politický koutek

Příspěvek od mmira »

nikdy bych nerekl, ze s Halikem budu v necem souhlasit
Tomáš Halík píše:Projevit úctu k uměleckému talentu zemřelého je jedna věc, šílený a nevkusný nápad s národním pohřbem v katedrále věc druhá. V tomto pokusu o mýtizaci hvězdy normalizačního zábavního průmyslu jde nejenom o projev naprosté devalvace hodnot a morální kýč, nýbrž i o politicky účelovou interpretaci našich moderních dějin a také o další pokus zatáhnout náboženské a církevní symboly do politiky zemanovsko-babišovského populismu. Je to zcela v logice Zemanovy devalvace státních vyznamenání a státních svátků.
hysterie kolem Gottovy smrti mi pripomina obdobi kolem smrti Brezneva. to na nej clovek narazil taky vsude, at uz otevrel noviny nebo plechovku se sardinkama.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Odpovědět