Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Nevolím, páč jsem mimo ČR. A jsem rád, protože tentokrát bych si už fakt nevybral. Chybí jakákoliv osobnost, která by mohla cokoliv změnit.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Politický koutek

Příspěvek od pavproch »

U nás na dědině je svět ještě relativně fpořádku - podle % odevzdaných hlasů ano až třetí \m/
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Politický koutek

Příspěvek od rhinos »

i když v rodném čunkolandu už roky nežiju. Tak mi vždy vrtá hlavou kdo toho zmetka pořád volí
Citroen C4 GP
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Když to vezmu podle pořadí těch partají a zkouším najít mezi vedením nějakého opravdového lídra, který by byl schopen v budoucích špatných časech republiku vést, tak jsem vedle jak ta jedle. Babiš, Bartoš, Fiala, Okamura a tak dále. Možná proto 2/3 lidí k volbám vůbec nejde.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Politický koutek

Příspěvek od pavproch »

V sobotu večur, jak průběžně vyhlašovali výsledky voleb, tak mě nevím proč napadlo, že by to byla fuckt "prtel", kdyby někde někemu chyběl jeden hlas do 5%.... a vono jo... :ymhug:

Myslím, že si na živnostenské oprávnění nechám připsat ještě i věštírnu.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Dobrý ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od Dix »

Zase jedna zbytečnost za 15 miliard...:

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/ko ... n=Aktualne
Bez bodů
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od 970ka »

Že von chce ten Zeman na člunu až k moři. :-)
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

no, jemu podle mne stačí, když si dojde na záchod, což často nezvládne...
Tady je úplně jiný zájem a to "lidí" kolem něj. Mynář a spol. Z těch 15mld se tak 2/3 ztratí.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od Dix »

To snad není pravda tohle:

Rozpočtový výbor schválil přesun 215 milionů Kč do rozpočtu Hradu, kvůli propadu příjmů z turismu
Sněmovní rozpočtový výbor v úterý schválil přesun 215 milionů korun z vládní rozpočtové rezervy do rozpočtu Kanceláře prezidenta republiky, kde je má obdržet Správa Pražského hradu. Peníze by měla správa dostat kvůli propadu příjmů z turismu, pronájmu a nižšího zájmu o konání společenských akcí, který způsobila pandemie koronaviru. Výbor schválil i další dvě rozpočtová opatření v kapitole prezidentské kanceláře, která se týkají peněz z evropských fondů a peněz z ministerstva zemědělství.

Výbor projednávání těchto rozpočtových opatření před měsícem přerušil na návrh Miroslava Kalouska (TOP 09), který požadoval, aby prezidentská kancelář zpracovala podklady pro poslance přehledněji a podrobněji. V úterý Kalousek pouze řekl, že v materiálu postrádá jakoukoli položku, kterou by mohl nazvat skutečnou úsporou.

Kancléř Vratislav Mynář v podkladech pro poslance uvedl, že vlivem výrazného poklesu návštěvnosti Pražského hradu, zejména ze strany zahraničních návštěvníků, nastal letos zásadní propad výnosů Správy Pražského hradu z její ekonomické činnosti. Kancléř dnes poslancům řekl, že jen deficit na vstupném na Pražském hradě se pro letošní rok předpokládá na půl miliardy korun.

Zdroj: ČTK
Bez bodů
Odpovědět