Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Politický koutek

Příspěvek od rhinos »

4exfun ja bych řekl že velký. Nemusím moc pojišťováky ale všechno tohle jsou profese za kterými jde vidět nějaká práce. Ale pak je hromada profesí ,které jsou naprosto zbytečné. Navíc koukni co dělá to WPA.
Citroen C4 GP
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Politický koutek

Příspěvek od Honza42 »

Konečně bude dělat něco, co má smysl. x_x
Proč je to stejně blbý jako ty bolševický agitky, které nám pouštěli před 40 lety ve filmovém týdeníku?

Když on ExFun není schopen rozlišit činnosti, které peníze vydělávají, od těch, co je spotřebovávají.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Politický koutek

Příspěvek od ctrl_j »

Tady nejde ani tak o ten obsah jako spis o formu.
WPA je profesionalne udelana, je to vtipny, ma to vyvoj. Kdyz to kdysi na me prvne vyskocilo, dokoukal jsem cele.
AutoESA hraje na autenticitu, misto hercu vlastni zamestnanci. Neprehrava to do nesmyslu, at si o te firme muzem myslet vselico.
Ta treti uz je na hrane, tam uz se trochu maze med kolem huby, kdyz se z prachobycejne callcentrum vykresluje pomale jako raj na zemi.
V te eurokomisove drhne tak nejak vsechno, konstrukce deje celkove podivna, dialogy prazvlastni a finalni sdeleni je absurdni agitkou.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

...navíc jsme si tu reklamu zaplatili tak nějak všichni.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Politický koutek

Příspěvek od rhinos »

treba to nemysli vazne a je to parodie :D Ale obavam se ze ne a podobnych eurozachrancu jsou tyto urady plne
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Politický koutek

Příspěvek od ExFun »

Tak se všichni uklidnime. :)

Na plnou hubu svobody hned vyskakujete, když se Vám něco nelíbí. Mně se taky nelíbí, ale nejsem cílovka. Zeptal bych se podobných individuií, kteří jsou tam zachycení (divné brejle, pseudo retro), jak do působí na ně...

Kromě toho, jak říkají markeťáci a Véna Honych : Je jedno jestli je zážitek pozitivní nebo negativní, hlavně musi být silný.
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Politický koutek

Příspěvek od ExFun »

Honza42 píše:
Když on ExFun není schopen rozlišit činnosti, které peníze vydělávají, od těch, co je spotřebovávají.
Jasně, vláda patří pracujícímu lidu!

Ty musis mit slušný mindrák z přechodu z ekonomiky průmyslu na ekonomiku služeb. Další z věcí nezapadajících do tvého myšlenkového rámce, že?
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

ExFun 1 : No právě, není děsivý, na jaký individua ta reklama cílí? Tohle nám má vládnout?
ExFun 2 : Pro mě je ekonomika služeb třeba taxikář nebo kadeřnice. Nikoliv z daní placenej úředník... ;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Politický koutek

Příspěvek od Honza42 »

A nyní nahlédněme do myšlenkového rámce ExFuna a podívejme se, co si představuje pod pojmem služby:
https://www.reformy.cz/pase-ovcak-ovce-na-zelene-louce/
Asi jak kdyby služba holiče spočívala v tom, že ho na ulici chytím a udělám mu zelenou trvalou, protože jsem se rozhodl, že by mu slušela. A peníze si stáhnu z jeho účtu, aniž bych se ho ptal, protože mám neomezený přístup.
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Politický koutek

Příspěvek od ExFun »

Stepan píše:ExFun 1 : No právě, není děsivý, na jaký individua ta reklama cílí? Tohle nám má vládnout?
ExFun 2 : Pro mě je ekonomika služeb třeba taxikář nebo kadeřnice. Nikoliv z daní placenej úředník... ;)
1) já takový mladý potkávám na ulici denně. A budou nám vládnout, to je jistota. A stejně tak se naši rodiče dívali na nás. Každá generace nechápe tu další... Prostě to tak beru. Nechápu, nechápu ekonomiku influenceru a sociálních sítí, ale nějaké skupině to funguje, takže to nechci odsuzovat, dokud tím neproniknu.

2) poznámka byla na to, že nerozlisuju výrobu a spotřebu, nikoliv ke klipu. Klip je prostě naborarske video a trh práce je jen jeden. Pokud se autoritativní orgány obracejí na trh zaměstnanců stejně jako soukromé subjekty, je to vlastně dobrá zpráva. Pořád lepší než kdyby autority utekly trhu a absolventi chtěli pracovat pro autority a teprve po odmítnutí šli do soukromého sektoru...
Back to basics.
Příčina -> následek
Odpovědět