Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

jerry: jo, tam to někde nabralo zcela jiný směr.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5451
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Jsem se na tu demonstraci byl na své škole podívat. Selfíčka, hashtagy, instagram všude. By mě zajímalo, kolik lidí by přišlo "projevovat odvahu" jak řekl pan Kalousek, kdyby jim za to reálně hrozil nějaký postih a nebylo to akorát cool :))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Politický koutek

Příspěvek od HondaMan »

Čekal jsi u vás na "gymplu" něco jiného?
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5451
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

nn

Ale v rámci debaty s náhodnými kolemjdoucími jsem se mmjn. dozvěděl, že jsem idiot, koblihožrout a hlavně bych si měl ujasnit pojmy, protože je to GIBS, ne BIS a to spolu vůbec nesouvisí =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Politický koutek

Příspěvek od oxik »

Naprosto prázdný výkřiky, když jsem viděl co za individua protestuje ani neví proč a jsou tam jen kvůli zmiňovaným fotkám na instagramy a facebooky..
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Je lepší sedět doma v teple a od klávesnice na to blejt. Rozumím...ještě, že nejsem na dnešní mladá "elita".
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Podle mě to organizátoři začali dobře.
Všichni účastníci nebudou ideální demonstranti, ale vyjádřili aspoň podporu stávce a nesouhlas s dnešními pořádky:
Dále uvádějí: Normalizace lži a absence základní odpovědnosti mají pro náš stát destruktivní následky pro celou společnost a kategoricky je odmítáme.

Především požadujeme:
1) Aby prezident České republiky plnil ústavní povinnost jmenováním premiéra, který získá podporu a který nebude trestně stíhanou osobou.
2) Aby vláda v demisi nekonala zásadní a personální kroky ani nevytvářela nové ústavní pořádky.
3) Aby Senát důrazně vystoupil proti nedodržování ústavních zvyklostí.
I ty asociální sítě jsou zdroj informací pro mladé, když v TV je cenzura.
Pokud má někdo pocit, že to umí lépe, nikdo mu nebrání ;)
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5451
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

BOB: Ale no tak. Ty sám musíš vědět, že kádr typu Babiše se ze studentů rozhodně neposere a dál bude držet otěže pevně v rukou. Vždyť to odvolání Ondráčka (údajně kvůli demonstraci) byla úplná šaškárna. Babiš ho tam nechtěl, tak tam není. Divadýlko nádhera. Veškerý výsledek je ten, že Babišovo a Zemanovi voliči se ještě víc semknout. Vždyť už se to dávno zvrhlo v třídní boj. Ne, že bych se chtěl voličů různých variant levice zastávat, ale podívej se, jak se proti nim vystupuje. I oficiální představitelé politických stran neváhají přejít k narážkám na vzdělání, příjmy atd., pak se nikdo nemůže divit, že ti nízkopříjmový burani to hodí komukoliv, kdo jim slíbí, že těm ostatním šlápne pořádně na hlavu.

*Tím neříkám, že mám nápad jak to udělat líp. Ale tenhle způsob mi přijde nešťastný. Čekám, kdy z Milionu chvilek pro demokracii a podobných iniciativ vzejde pár mocichtivých postav.

*A když jsme u toho. Za podpory Pirátů, ANO, SPD a KSČm byla do sněmovny doporučena ke schválení taková super novela, týkající se daní. To je daleko větší mazec než Ondráček :-s
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Politický koutek

Příspěvek od rhinos »

já jsem nechtěl reagovat :D
ale tohle je kampaň ;;)
Nemá to nic společného s tím co se aktuálně děje. Co je to Kefalín vlastně tá Ústavní zvyklosť? ;)
Ale hlavně třeba jeden ze současných spoluorganizátorů prostě Zemana dlohodobě nemusí

https://www.impuls.cz/clanky/2017/01/st ... e-ho-radi/
A opravdu si nemyslím že tyhle akce jsou spontální.
Naposled když jsem koukal na organizátory jiné protestní akce tak mi vyběhla nějaká marketingová firma která stála za více akcemi.

A vždycky si pak vzpomenu na dobu kdy byl Kalousek na vrcholu tak se konaly poměrně masivní protesty a dělal si z nich něco? :D
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5451
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

V práci jsem se potkal s kolegou, který odešel z Ukrajiny do Čech, protože se bál, že ho zastřelí (jeho slova, těžko ověřit). A říkal nám, že náhody neexistují. Že ani ta nána z hnutí Vemen, se před Zemanem neslíkla jen tak sama od sebe a zadarmo. Konspirace jedou :ymsmug:

rhinos: No, taky to vnímám tak, že studenti v tomhle případě hrajou roli užitečných idiotů. Ale mě by zajímalo komu.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět