Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Politický koutek

Příspěvek od ctrl_j »

Sazkovky zklamaly. Nemuzu najit kurs za jak dlouho pojede z Lan zase zpatky do UVN.
Zjistili to ve ctvrtek, inkubacni doba 3-5 dni, tak v utery jestli protilatky a ockovani nezaberou?
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Jsi zlý!
Pan prezident je přece bez příznaků :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Politický koutek

Příspěvek od Honza42 »

Dobrá zpráva. Prezident byl přemístěn do terária. Konečně, to to trvalo. :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Hlavně - NEKRMIT! :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »



Hele myslíte, že mají tyhlety pánové nějakej plán, kdyby byli přichyceni při akci? :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od jarka »

Včera jsem koukal na nejistou sezónu - je to taková pěkná sonda do naší minulosti. Jen se na to člověk kouká a směje se tak nějak hořce, bo ta dnešní realita.
https://echo24.cz/a/Sgb9h/eu-zakazala-v ... d=14425576
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Jak to nazvat? Když kobyla chcípá, tak nejvíc kope. Snad se ten spolek EU brzo rozpadne.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

https://www.novinky.cz/kultura/filmy-se ... .seznam.cz
Když to tak čtu, zlaté dětství za komunismu. Nakonec to nebylo tak hrozné oproti tomu, kam se řítíme.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od jarka »

Celá kauza s údajně odlišnými verzemi filmu byla podle producentů jen nedorozumění a upírat českým divákům homosexuální scény v pohádce neměli v úmyslu.
Tak ještě že tak, já už jsem se fakt bál jestli to nebude genderově správně :D . No do pí.i! (nebo jak si můžu vlastně dneska politicky korektně zanadávat???)
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... .seznam.cz

Jako pamětník si dovoluji podotknout, že za socíku to bylo ohledně dostupnosti lepší. V tom se redaktor mýlí. Když táta čekal na žigulíka, tak ten rok a něco překlenul s novou Š 120. A tu jsem byl kupovat s ním v Mototechně. Na dvoře měli na ihned výběr z asi 20 aut, různé barvy a výbavy. Po výběru auto připravili a druhý den převzetí. Takže ne jako dnes zaplatit 10% a přijít v létě.

Já v létě kupoval do bytu v Německu novou myčku. Při návštěvě prodejny mi slečna řekla, že máme štěstí, mají ještě jednu Bosch v kvalitě, co jsme chtěli. Ale byla stříbrná, my chtěli bílou. Zasmála a řekla: Berte, jiné už nebudou. Inu vzali jsme bílou a opravdu, teď nejsou žádné a Bosch píše, že bude dodávat ve 2Q/22. Snad. Vzpomněl jsem si na nákup barevné televize v osmdesátých letech, bylo to stejné.

Je vidět, že díky promyšlené plánovací politice kapitánů průmyslu a vedoucích stran spějeme opět k zářným zítřkům. Ale jedno plus to má. Když něco seženete, tak z toho máte radost, že se to podařilo. Ehm dnes jsem asi sehnal zrcadlovku pro dceru k Vánocům. Držte palce ať to vyjde.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět