Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Politický koutek

Příspěvek od mattonecz »

Nekdo si plete svobodu slova a svobodu lhani atd. Snad jeste nebudes litovat Tusla s Cermakem a podobny trosky
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Ty pány vůbec neznám. Měl jsem na mysli jiný případ viz odkaz. Já bych si to na triko nedal, ale přesně jako ve filmu Lid versus Larry Flint má každý právo si tam dát, co chce. To jsou ty principy svobody slova, které jsem v roce 1989 po vzoru USA chtěl. A ne neustálé omezování a špiclování.
https://www.novinky.cz/clanek/krimi-za- ... .seznam.cz
Trestat se má, až někdo opravdu něco provede či někomu ublíží. Ale taková demokracie a svoboda je nám tak trochu cizí, my jsme vyhnali po válce miliony lidí, aniž bychom se snažili jim prokázat konkrétní trestné činy. Jen kvůli národnosti. Paradoxně jsme na to doplatili, protože jsme kvalifikované odborníky nahradili nepřizpůsobivými přistěhovalci
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Politický koutek

Příspěvek od Brus »

mattonecz píše: stř 09 lis 09:20 Nekdo si plete svobodu slova a svobodu lhani atd. Snad jeste nebudes litovat Tusla s Cermakem a podobny trosky
kdo určuje, co je lež a co je pravda? svět není černobílý
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Politický koutek

Příspěvek od mattonecz »

to sem čekal kdo první napíše :D a nebudu se opět pouštět do debaty o hovně. a obhajovat tričko ku klux klanu je taky dobrej joke
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

No, dnes bys asi svobodu po vzoru USA asi nechtěl. Ani toho slova :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Ne, dnes ne, svět už je naruby. Ku Klux Klan jsem neobhajoval, mattone vůbec nepochopil podstatu, o čem jsem psal. Ale možná někdy dojde na White lives matter. Musíme mít přece všichni stejná práva.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Politický koutek

Příspěvek od mattonecz »

Tak spodina uz WLM jede davno :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Nevím, jestli spodina a ani nevím, zda víš, jak to chodí v USA. Když se např. hlásí bílý vzdělaný muž o práci spolu s afroamerickým méně vhodným na danou pozici (za afroam si můžeš libovolně dosadit přešitou buznu nebo jiný bizaaar) - hádej, kdo výběrko vyhraje?
Aby to někdo nechápal špatně - nic proti přešitým buznám nemám. Mám ale hodně věcí proti těm, kteří jako první věc řeknou nebo dávaj na odiv, jak jsou jiní a ublížení. To mi vadí hodně. Já vždy preferoval a preferuji to, co člověk umí a jak se chová před tím, jak vypadá.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Btw: vůbec nechápu, jak tohle může letět oficiálně vládním speciálem a reprezentovat zemi:
3EEFB043-2884-45F3-B6ED-E1DA154C2F92.jpeg
A na sockách se ještě uráží, že co je komu do toho, jak se obléká ve svém volném čase! Nikomu nic, pokud mu ten volný čas neplatíme z daní.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

To je nějaký muzikant či co? V té branži bývá vždy dost ujetých lidí v různých převlecích. A proč ho platíme z daní. Díky za vysvětlení, holt nestíhám.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět