Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Kikina taky prošla značnou transformací a to ne jenom v oblasti sexuality. Nemyslím si, že tehdejší "klausovci", jsou ti stejní, jako dnes.
Já jsem toho typickým příkladem.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Já nebyl klausovec nikdy. Ale kdo mi vlastně byl z politiků sympatický? Asi nikdo, protože už z logiky věci jdou do politiky divní lidé. Snad trochu Pithart a Uhde, ti nešli ani za prachama, ani za egem.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Na tohle jsem sakra citlivej kvůli mámě. Vím jak jsou tihle staří lidé bezmocní a křehcí. Už se těším, až to hodím v červnu AfD do evropského parlamentu. https://www.novinky.cz/clanek/zahranicn ... .seznam.cz
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Volit fašisty…hmmm ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

Pro zájemce s ubohou/žádnou znalostí němčiny můžu doporučit rozhovor s poslancem za AfD Petrem Bystroněm, Němcem jak poleno. :p
Pro informaci - obsahuje delší pasáže hlavně ze začátku a na konci ohledně problematiky dárcovství kostní dřeně a sbírky pro konkrétní dítě.
řidičBOB píše: stř 24 led 18:44 Volit fašisty…hmmm ;-)
Z jakých příčin soudíte, že se v případě strany AfD jedná o "fašisty"?
Pana Bystroně byste tedy jako jednoho z vrcholných zástupců této strany hodil do pytle s nápisem "fašisti"?
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Válka je mír!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Krom toho, co o nich píše Wiki,
Alternatíva pre Nemecko je nemecká krajne pravicová politická strana založená 6. februára 2013, ktorá sa zaraďuje medzi strany euroskeptické a národnekonzervatívne. Je známa pre svoje xenofóbne a anti-islamské prejavy, niektorí jej členovia propagujú neonacistické myšlienky a používajú nacistické výrazy.
jsem byl shodou okolností jednom západoněmeckém městě, kde zrovna probíhala demonstrace této strany a měl jsem možnost velmi blízko sledovat její členy, kdy u některých byla jejich myšlenková orientace vyjadřovaná velmi verbálně.
Stačí takto?
BTW: sledovat cokoliv, kde je to obr prase Xaver, nehodlám ani jednu pikosekundu. Ale vůbec mne nepřekvapuje, že postuješ zrovna tento kanál (a to doslova kanál)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Důležitý je program strany a názory jejích představitelů. Přečetl jsi ho, slyšel si některé projevy v Bundestagu? Jak víš, že ti lidé na demonstraci nebyli provokatéři? AfD je ohrožením současných stran, které nás přivedly do slepé uličky podporou nesmyslné imigrace ze zemí třetího světa a ještě nesmyslnější zelené politiky. Proto ti, kteří ničí evropský průmysl a kulturu, dělají vše pro diskreditaci AfD. Jde jim o jejich koryta.

Situace v německých městech je úplně zoufalá, lidé se bojí vycházet večer, řádí bandy islamistů, policie se drží zpět, protože necítí podporu od vlády k ostrým zákrokům. Vláda svojí zelenou politikou paralyzuje energetiku a průmysl. V Německu znám plno slušných lidí, kteří je budou volit. Ale nechci nikoho přesvědčovat, i když znám situaci přímo na místě. Takže by to byl zbytečný flame, když v Česku nekandidují.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

Třeba právě o agentech provokatérech se pan Bystroň v rozhovoru zmiňuje.
Co se osoby pana Veselého týče, taky mi jeho projev není nijak extra sympatický, takže jeho kanál nesleduju - toto je jeho první rozhovor, který jsem poslouchal.
Odsuzovat ho podle vzhledu ovšem může jen ... (prosím doplňte vhodným expresivním výrazem).
Jak vystudoval VŠ člověk, který se zhusta vyjadřuje jako přezíravý a omezený dogmatik plný předsudků, to mě zase překvapuje. :-?

A jestli německým policajtům zkorumpovaní byrokradi zakazují zasahovat proti pachatelům trestné činnosti s tmavšími odstíny kůže, tak upřímnou soustrast tamním původním obyvatelům. I když to jim asi nepomůže, k tomu bude třeba od vesel odstavit vlastizrádné rozvraceče německého hospodářství a kultury. Bohužel z historie vyplývá, že vyřešit to s těmi nenasytnými parazity "po dobrém" většinou nevyjde.
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Válka je mír!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

A jakože lidem z AfD jde o co? Dělají to pro lidi? To máme v CZ taky :-)
BTW: AH přišel k moci nějak podobně...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět