Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od řidičBOB »

on pomoc nepotřebuje... O mě to vypovídá akorát tolik, že o voličích SPD si myslím, že jsou úplně vylízaní. Protože tomu šikmookému čurákovi nemůže nikdo, kdo má IQ over 80, skočit na lep. Toť vše.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Předseda »

abgx1: good point. Dle zásob je No1 Chile. Naopak nejvíc nyní vytěží Australie. Otázka: není Čína spíš zpracovatelem surového lithia? Jedna věc je to vyrubat a druhá zpracovat to na baterky. Ten řetězec je celkem dlouhý, než se to jebne do auta.
Maggic píše:Přeceda se nám tady pokakal..., z přímé Demokracie a Referenda! Je potřeba vyvětrat.., otvírám okna.
Až si vyndáš hlavu z prdele, tak přijď diskutovat, blbečku.
Uživatelský avatar
Maggic
Řidič začátečník
Příspěvky: 164
Registrován: pát 01 led 19:12

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Maggic »

řidičBOB píše:on pomoc nepotřebuje... O mě to vypovídá akorát tolik, že o voličích SPD si myslím, že jsou úplně vylízaní. Protože tomu šikmookému čurákovi nemůže nikdo, kdo má IQ over 80, skočit na lep. Toť vše.
Je to smutné, ale SPD je jediná vlastenecká strana v parlamentu, která je "veřejně" proti migraci, proti přijmutí EURA, zvráceností kolem LGBT a všem totalitním zákonům, zavánějícím fašismem! Jen nevím co si myslet BOBe o tobě.. a všech multikulturních vylízancích, protože podporuješ migraci parazitů, příjímání EURA a všechny ty zelené šílenosti, které vrcholí demencí EU bolševiků okolo nařizování jen toho nejdokonalejšího.., no jasně že jen étronů do každé rodiny.., a jak to tu čtu, tak i tobě se z toho pohodlného dobíjení v rekordním čase občas zvedá kufr.. Jinak BOBe, teď trochu jednodušeji..,máme jen dvě volby, buď CZEXIT a SVOBODU pro ČR, nebo totalitu a fašismus a zánik ČR ve spárech EU.., jiná volba totiž neexistuje a můžeš se stavět na hlavu!! prostě NENÍ.., ani okecat to nijak nejde! A ještě.., možná budu volit Volný Blok.., ten Volný s Bobošíkovou nemají chybu.., pak ještě SPD a ze všech ostatních je mi na blití.., včetně zlodějských Modrých ptáků!!, které jsem kdysi dávno.., ještě v náznaku kapitalismu(do r.2000) volil jako pravici. Dnes.., jsou z nich komedianti, hlasující pro každou čičovinu z Brusele.., ubožáci a vlastizrádci.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Politický koutek

Příspěvek od pavproch »

Sem tu poblitiku přesunul z elektromobilů do vhodnějšího vlkna.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

co si myslet BOBe o tobě.. a všech multikulturních vylízancích, protože podporuješ migraci parazitů, příjímání EURA a všechny ty zelené šílenosti, které vrcholí demencí EU bolševiků okolo nařizování jen toho nejdokonalejšího..
A to jsem prosím psal kde, že to podporuji?
Ty budeš hodně velký ubožák a DEBIL! Což jenom zapadá do kontextu SPD, kde je šéfem žlutá náplava, která brojí proti migrantům! Vytáhni si hlavu z prdele, ty blbečku!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2041
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od GeneHawkins »

Maggic píše:
řidičBOB píše:on pomoc nepotřebuje... O mě to vypovídá akorát tolik, že o voličích SPD si myslím, že jsou úplně vylízaní. Protože tomu šikmookému čurákovi nemůže nikdo, kdo má IQ over 80, skočit na lep. Toť vše.
Je to smutné, ale SPD je jediná vlastenecká strana v parlamentu, která je "veřejně" proti migraci, proti přijmutí EURA, zvráceností kolem LGBT a všem totalitním zákonům, zavánějícím fašismem! Jen nevím co si myslet BOBe o tobě.. a všech multikulturních vylízancích, protože podporuješ migraci parazitů, příjímání EURA a všechny ty zelené šílenosti, které vrcholí demencí EU bolševiků okolo nařizování jen toho nejdokonalejšího.., no jasně že jen étronů do každé rodiny.., a jak to tu čtu, tak i tobě se z toho pohodlného dobíjení v rekordním čase občas zvedá kufr.. Jinak BOBe, teď trochu jednodušeji..,máme jen dvě volby, buď CZEXIT a SVOBODU pro ČR, nebo totalitu a fašismus a zánik ČR ve spárech EU.., jiná volba totiž neexistuje a můžeš se stavět na hlavu!! prostě NENÍ.., ani okecat to nijak nejde! A ještě.., možná budu volit Volný Blok.., ten Volný s Bobošíkovou nemají chybu.., pak ještě SPD a ze všech ostatních je mi na blití.., včetně zlodějských Modrých ptáků!!, které jsem kdysi dávno.., ještě v náznaku kapitalismu(do r.2000) volil jako pravici. Dnes.., jsou z nich komedianti, hlasující pro každou čičovinu z Brusele.., ubožáci a vlastizrádci.
Přiléhavá podobizna v avataru...
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Politický koutek

Příspěvek od HondaMan »

Bob: že je debil jsem psal už v únoru.
Céda: jsem teď pár týdnů v pobaltí a za ty kecy o rusku a Ukrajině by mu tu v každé hospodě rozbili, zcela oprávněně, hubu...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Politický koutek

Příspěvek od Arkis »

Je vidět, že volby se blíží. Už na ksichtknížce vyskakují reklamy různých stran. Reklama SPD ale jednoznačně nejvíc pobavila.
Co mě láká víc? Že se budu moct (možná) setkat se samotným bohem Tomiem nebo že jejich hymnu bude zpívat Kolář? :))
Obrázek
Leták taky velmi pobavil.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Já se přiznám, že jsem lakomej oportunista, takže mám 100 chutí si tam dojít koupit nějakej chálec. Ale nevím jestli se víc bojím toho, že z toho dostanu sračku nebo že mě tam někdo uvidí =))

Každopádně SPĎák ukazuje, že umí vést kampaň a nasbírat hlasy. Fiala chodící v obleku po vinohradu mu v těhle skills nesahá ani po kotníky...

Na druhou stranu, občas Peťu podezřívám z toho, že to dělá schválně. Každej "od středu napravo" to tý jeho koalici prostě hodit musí, protože jiná možnost není. Takže na ně může srát a v klidu sbírat hlasy u debílků. Ale obávám se, že tak chytrej jejich tým není a Fiala je prostě autentickej debil :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Politický koutek

Příspěvek od honziss »

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ma ... .seznam.cz

...tak doufam ze ty prachy na to vytahne ze svy penezenky x_x
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět