Soft na strih videa

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1696
Registrován: pon 11 bře 13:42

Soft na strih videa

Příspěvek od petr_riha »

Ahoj borci,

jaký používáte (reálné zkušenosti) soft na úpravu videa? Konkrétně hledám soft na střih z dashcamu, ale na tom asi nesejde. Potřebuju základní klasiku, tzn. z orig. záznamu vyříznout třeba 20s sekvenci, pospojovat vícero takto vybraných sekcí do 1 videa, možná nějaký fast/slow motion.

Platforma ideálně MacOS, ale pokud bude jen na Win, zařídím se. U placených softů (není překážkou) prosím jen takové, které mají nějaký trial, nebo třeba měsíční paušál, který jde zrušit (aneb nechci kupovat nevyzkoušeného zajíce v krabici za 10k, aby se mi tu ten soft válel, pokud mi nesedne).

Díky.
VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 240k, 2019
Audi A6 Avant 2.0 TDi, 190k, 2016
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Soft na strih videa

Příspěvek od Jenyk »

Pinnacle Studio. Používám ho už dlouho a přijde mi nejlogičtější. Zkoušel jsem toho mnoho, ale nedokázal jsem přejít na nic, co by mi sedělo lépe. Trial to má.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Uživatelský avatar
Žiarska Alumíniová
Autoškolák
Příspěvky: 30
Registrován: pon 03 srp 10:02

Re: Soft na strih videa

Příspěvek od Žiarska Alumíniová »

Čisto len na odstrihnutie balastu je ideálny Avidemux - označíš začiatok, koniec a DELETE. Ukladá v pôvodnom formáte bez rekompresie, za pár sekúnd. Zostrihané viaceré videá sa v ňom dajú aj spojiť.

Z editorov som vyskúšal asi 10 free aj nefree, keď som ale vo väčšine do 20 sekúnd neprišiel na to ako sa vkladajú titulky, zostal mi AVS Video Editor. Sľubne vyzeral aj free OpenShot.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Soft na strih videa

Příspěvek od řidičBOB »

používám Movavi video editor
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Thimble
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 30 črc 09:27

Re: Soft na strih videa

Příspěvek od Thimble »

Avidemux nebo OpenShot.
Uživatelský avatar
DaciaFan
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: čtv 01 lis 12:04

Re: Soft na strih videa

Příspěvek od DaciaFan »

Koupil jsem si Pinnacle a neustále to padalo, nefunkční sr***a :( Tak používám DaVinci Resolve, funguje a navíc je stokrát lepší...
Odpovědět