Stránka 1 z 1

Pomoc se servisováním Golfa 4

PříspěvekNapsal: úte 07 črc 19:07
od Muhiii
Zdravím,

Chtěl bych se zeptat a najít někoho kdo by mi pomohl se servisováním mého Golfa.

- Mám Golf 4, 1.9 TDI, ARL, 110kw. r.v. 2001.
- Lokalita někde kolem Roudnice nad Labem, Litoměřice, Mělník (není problém někam dojet ale furt aby to nebylo přes půl republiky)

Jde o to, že bych potřeboval někoho kdo se v tom prostě víc pohybuje a řekl by mi - "je potřeba udělat tohle, tohle do roka radši nech udělat atd". Pokud zajedu do servisu tak je většinou první jak něco opravit úplná výměna za nové díly, né že by to bylo někdy na škodu ale myslím si že dost věcí se dá udělat mnohem jednodušeji a hlavně levněji (dost věcí si dokážu udělat sám ale je dost věcí co nedokážu a na dost věcí by se hodil zvedák). Takže hledám někoho kdo to spíš dělá jako koníček, má hodně zkušeností s takovými auty nebo to dělá pro radost. Samozřejmě nechtěl bych to po někom zadarmo, čas je furt drahá věc a nějak by jsme se určitě domluvily. Pokud to tedy někdo děláte nebo o někom víte, byl bych moc rád kdyby jste někoho doporučili!

Případně pokud někdo znáte nějaký kvalitní autoservis kde dřív přemejšlí než všechno mění, budu taky rád.

Re: Pomoc se servisováním Golfa 4

PříspěvekNapsal: úte 07 črc 21:54
od 970ka
Zeptej se u vás v hospodě,v každej vsi je někdo,kdo to umí.

Re: Pomoc se servisováním Golfa 4

PříspěvekNapsal: stř 08 črc 11:00
od Jenyk
Příteli, obávám se, že tuhle službu si musíte zajistit sám. Nikdo jiný nezná to auto lépe, než vy. Na jakýkoliv servis (malý, velký, drahý, levný) se musíte obrátit s konkrétní žádostí o opravu. Hledáte někoho, kdo převezme péči o vaše auto. Máte ho doma, nikde jinde.

Re: Pomoc se servisováním Golfa 4

PříspěvekNapsal: stř 08 črc 12:01
od Zajda
Schopní mechanici se vyznačují tím, že mají práce až nad hlavu. Někteří to řeší odmítáním zakázek, jiní postupně polevují v kvalitě služeb. Dostat se se svými veterány na audienci k někomu, od něhož auto odjede v lepším stavu než tam přijelo, je pro mě osobně čím dál větší problém. Hodně štěstí s hledáním.

Re: Pomoc se servisováním Golfa 4

PříspěvekNapsal: stř 08 črc 12:52
od retron
Golf IV je víceméně jedničková Octávka a tu umí servisovat snad v každý stodole