Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

Když to ministerský google translator blbě přeloží:
https://www.novinky.cz/koronavirus/clan ... i-40351971
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Koronavirus

Příspěvek od Stepan »

Nejhorší je, že co mám tak skrze kamarády (co si praxe/ stáže / zkrácené úvazky) při škole odbývají ve státním sektoru, info o tom, jak ten stát zevnitř funguje...
Tak to bude pravda, jak píše BOB. Nějakej stážista to tam dostal za úkol přeložit, narval to do google translatoru a nikdo už se tím dál nezabýval...

A mimochodem, strašlivě mě sere Středula. Tím svým prohlášením, že firmy zavřít, ale nepřetržité provozy nechat. Já chápu, že to dělá proto, že kdyby se management Škodovky rozhodl, že Středula už šéf odborů nebude, tak už Středula šéf odborů nebude, ale...

Právě v nepřetržitém provozu typu Bosch, kde stojí namačkaný jeden na druhýho u pásu a hlavně jsou ty haly obsluhovaný různýma ventilacema, takže když jeden koroňák pšíkne na blbým místě, tak to má do hodiny celá hala (...) je riziko nákazy daleko větší než u nějaký malý dílny, kde se pořád běhá dovnitř ven, čímž se přirozeně větrá...

Jo a lidi už nám zase přestávají chodit do práce. Jen tak. Že se bojí těch nových mutací a tak. To až jim ty kokoti ještě přidají, že maximální rozdíl mezi "chodím x nechodím" bude 10% a nám všichni zákazníci vyúčtují flastry za pozdní dodání, tak to můžeme rovnou zavřít. A jsem zvědavej, kdo jim tu státní kasu bude plnit potom, když ne podnikatelé jako my. Co prachy daní i utrácí v Čechách.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Koronavirus

Příspěvek od Stepan »

. V zemi jsou lidé, kteří za celý rok sotva vydělají to, co vy za měsíc. Takže je jakákoliv položka v nákupu navíc trápí. A vaše vyhrožování jim nijak nepomůže. Co raději sociálně slabým rozdat něco ze zásob státu?
Já si vyprošuju, aby se v souvislosti se socanským hovadem co nikdy nepracovalo jinak než pro stát (po tom, co neudělal vysokou) používal pojem vydělat.
Ten nevydělává. Ten kasíruje. Moje prachy. Výměnou za to, že mi kurví život.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/glos ... .seznam.cz
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1935
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

Bezskrupulózní, pokrytecké a prolhané parazitární hovado Hamášek už vypadá na správnou jateční hmotnost, takže porážka by se měla realizovat ASAP.
Jinak možno doporučit kvalitní filmové dílko s tématikou (psychopatických) samozvaných ochránců respektive "opatrovníků" starých lidí se zdravotními problémy v "domovech důchodců".
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

A mimochodem, strašlivě mě sere Středula. Tím svým prohlášením, že firmy zavřít, ale nepřetržité provozy nechat. Já chápu, že to dělá proto, že kdyby se management Škodovky rozhodl, že Středula už šéf odborů nebude, tak už Středula šéf odborů nebude, ale...
On je neuvěřitelný kus čuráka! Já s ním onehdá vedl diskuzi na TW, kde se on srovnával s ředitelem společnosti, protože řídí tým lidí a také tvrdil, že na svůj plat(cca 250t Kč) si vydělá. Takové odborářské hovado, co (také) nikdy nepracovalo, si bude otevírat držku a volat po zavření provozoven?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16350
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Koronavirus

Příspěvek od pavproch »

ČPošta dyž chce, dokáže reagovat "online".... sem byl neska na naší vesnické pobočce a ještě fčera tam měli na dveřích ceduli "rouška a 15m2", neska už tam byla nová cedule "respirátor". :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Koronavirus

Příspěvek od Stepan »

To mě včera z pošty vyhodili, protože "my už jdeme za 15 minut na oběd a to bychom všechno nestihly, tak si přijďte potom, ju?"
Na oběd samozřejmě hodinka, žádnej stres.
řB: Tak, vydělá viď. Prakticky je to politik jako každej, leze do prdele svým voličům, ty ho zvolí a on dostane možnost se přisát na erár.
Facku málo. Já od něj chtěl onehdá selfíčko, ale jemu se do toho nějak nechtělo =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

Nebudou se omezovat cesty do práce, na nákup, za péčí o blízkou osobu, k lékaři či na úřad. Lidé však budou muset u sebe mít na papíře napsané čestné prohlášení o účelu cesty. Ti, kteří bydlí jinde než na adrese trvalého pobytu, to budou muset v případě kontroly dokázat jinak, například účtenkou za plyn, řekl Hamáček.
Tvl! To bude legrace! Podle mne musí prokázat ten, kdo mne podezírá z přestupku, že jsem jej spáchal... ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1387
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Koronavirus

Příspěvek od Předseda »

A ten kdo bydlí u partnera / partnerky, který je v nájmu, tak prokáže leda hovno.
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Koronavirus

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:
Nebudou se omezovat cesty do práce, na nákup, za péčí o blízkou osobu, k lékaři či na úřad. Lidé však budou muset u sebe mít na papíře napsané čestné prohlášení o účelu cesty. Ti, kteří bydlí jinde než na adrese trvalého pobytu, to budou muset v případě kontroly dokázat jinak, například účtenkou za plyn, řekl Hamáček.
Tvl! To bude legrace! Podle mne musí prokázat ten, kdo mne podezírá z přestupku, že jsem jej spáchal... ;-)
Presne tak, az me pcr zastavi v pondeli, tak jim dovolim si max opsat obcanku a poprosim o spravni. Podle smlouvy mam vykon prace v oblasti CR, SR, RO, Pobalti :D

Tak zas aspon bude trochu volno na silnicich treba...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět