Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

Já Volného nevolím, ale na dění kolem C19 mám svůj názor, který se rozhodně neslučuje s tím, co je do nás tlačeno.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Koronavirus

Příspěvek od mattonecz »

To bylo na toho druhyho. Jinak se do debaty o covidu radsi nezapojuju.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

Nejlépe uděláš, když se zde i nadále nebudeš "zapojovat do debaty", a půjdeš si ho raději konstruktivně pohonit k fotečkám svého vysněného navoněného dieselového sportovního náklaďáčku. :-h
A nějaký Volný je mi volný, jestli ho adoruješ a podle pravidla "podle sebe soudím tebe" i mně považuješ za jeho fanouška, jsi vedle jak ta borovice.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Koronavirus

Příspěvek od mattonecz »

Ano. Do debaty o hovne s magorem nechci.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

mattone: já vím ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

mattonecz píše: čtv 07 říj 18:24Ano. Do debaty o hovne s magorem nechci.
Tyto tendence jsou jistě pochopitelné, ale zase se pak přicházíš o možnost samomluvy.

Každopádně všem pokusným králíkům přeju silný a odolný imunitní systém. Někteří to štěstí bohužel neměli.
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Koronavirus

Příspěvek od GeneHawkins »

Kecáš blbosti, ty králíku...
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

Á, mistr kritického rozumu mě poctil svým výrokem plným nadčasové moudrosti vesmírné inteligence.
Tisíceré díky, nejvyšší guru gene, tvá schopnost argumentace je vpravdě dokonalá a nyní jsem zcela osvícen.
Okamžitě vyrážím nalézt nejbližší provozovnu intravenózní aplikace experimentálních sloučenin a vezmu si hned několik dávek od každého pharma dealera.
Sice je to všechno bez jakékoli záruky čehokoliv, ale já po tvé božské intervenci pevně věřím, že jen to mi zaručí to nejdůležitější v životě každého člověka - dočasnou nesmrtelnost na neurčitě dlouhou dobu.
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: Koronavirus

Příspěvek od Duke_Luke »

neviem velmi, o com tu tocite, ale len som videl, ako tu LB dava info o vedlajsich ucinkoch a pod. a zjavne v tomto na neho utocite, tak aby sa len netrieskalo do vetra, ja mozem potvrdit za seba, ze od druhej davky Pfizer sa do 24h zacala prejavovat neuropatia, riesim to s doktormi doteraz, trval som na tom,aby v dokumentacii to bolo zapisane, ze je to den od podania "vakciny". Riesim to doteraz a dufam,ze nebude horsie a nejako sa poriesia symptomy.
Takze minimalne ja mozem tvrdit s kludom, ze ANO,su minimalne neurologicke neziaduce ucinky. Vid ako som videl na TV Nova tu pani, co ma problem s tvarovym nervom. A po pravde, vediet, ze nastane komplikacia, radsej by som volil si tu vakcinu NEDAT a skusil sa radsej spoliehat na svoju imunitu pri strete s kovid.
A bolo by mozno zaujimave zacat zbierat skutocne statistiky ludi s neziaducimi vedlajsimi ucinkami. Ako sa hore aj pisalo, ze sa caka na potvrdenie, ci vakciny maju viac benefitov ako neziaducich ucinkov. A ako verit tym farmakohajzlom, ked vy nemate cely obraz skutocnej vzorky ludi ,ale len nimi manipulovane statistiky? V zivote ma nik nedonuti si dat dalsiu "booster" davku, to sa budem bit hlava nehlava. Takze taky je moj nazor - a tvrdenia mam 100% podlozene lekarskymi spravami.
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Koronavirus

Příspěvek od GeneHawkins »

A tys jí tak věřil, že? :D :D :D
Duke_Luke_31/10/2020 píše: sob 31 říj 13:37 protiustavna a protipravna banda hajzlov, co viac dodat. Plus chcu davat negativnym ludom "Certifikat" ,s ktorym sa maju preukazovat potom napr.v obchodoch ,restauraciach a pod.. Cisto ako za Hitlera preukaz Zida :-o
Taktiez mame zakony na to, aby len tak niekto nemohol vyzadovat akekolvek info o zdravotnom stave osoby.
Namiesto vsetkych ludi, co sa isli testovat, mali sa postavit na namestia a ukazat im prostrednik.

A este sa cudujem,ako ludia davaju insta a FB posty s foto,ze ako ovecky stoja a cakaju na test. :ymapplause:
Ja som vytoceny do vyvrtky X(
Odpovědět