Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1874
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Koronavirus

Příspěvek od Zajda »

Prozačátek si přestat hrát na neinfekčnost očkovaných, to je takovy přihlouplý "motivační" pamlsek bez racionálního základu.
《》
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3230
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Koronavirus

Příspěvek od mattonecz »

dejme tomu. ale určitě to šíří méně
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1939
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

zmattoníku, proč se mě furt pokoušíš urážet, ty potomku perverzního tchoře a prašivé lišky?
Že by to bylo naprostou absencí jakýchkoli argumentů z tvé zkorumpované a zastrašené strany? :-?
Sám se tady ztrapňuješ a navíc neplníš, cos slíbil, a to sice že se na toto téma nebudeš vyjadřovat.
Tak hajdy k fotečkám vysněného sportovního náklaďáčku a pořádně se vystříkej. :-*
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Koronavirus

Příspěvek od Předseda »

mattonecz píše: úte 02 lis 10:35 je tu někdo kdo ještě čte hovna co píše LB? :D

jinak já furt nevim jaký řešení covidu vymyslel řb, zajda a podobní.

ale je vidět, že stačí dát testy placený a jak bojovníci za svobodu dobojovali. pak přihoděj 500 na pivo navíc, a půjde zbytek
já to tady čtu tak jednou za měsíc... možná ani to ne.
Od té doby co jsem očkovaný mě covid nezajímá. Očkovat jsem se nechal skrz pohodlí cestování než že bych se cítil ohrožen.
Myslím si, že odpírači jsou spíš lidé co chtějí / potřebují více informací než že by to byli degeni co si myslí, že se z nich stane 5g vysílač. A ptát se je správné.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

mattonecz píše: úte 02 lis 10:35
jinak já furt nevim jaký řešení covidu vymyslel řb, zajda a podobní.
Jaké řešení?
Jsi naočkovaný? Tak o co konkrétně tobě jde? Podle toho, čemu i věříš, jsi imunní vůči nákaze, přenosu a neumřeš. Takže bájo.
Nebo ti snad jde o blaho zdravotnictví? To se pak ptám, jestli jsi takto militantní i vůči lidem, které potkáš a trpí evidentně nadváhou, vidíš je cpát se bůčkem, hulit jednu od druhé nebo nezřízeně konzumovat alkohol? Obávám se, že ne. Jenom jsi skočil na přiblblou vlnu svědků covidových a rozum nechal na hajzlu :-( Škoda, no.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

Céda: to ani nejsou odpírači... Třeba z okolí znám mnoho lidí, co C19 prodělali a prostě v očkování nevidí smysl. Ono tam taky není. Když proděláš chřipku A, tak se po prodělání také nejdeš hned očkovat. Tvrdit dneska, že přirozená imunita je jiná (dokonce slabší), než ta z očkování, je prostě účelová lež.
Pak je skupina lidí, kteří si myslí, že pokud je C19 čapne, tak to dají a hru na očkování prostě nehrají. Stejně, jako se neočkují proti TBC, klíšťatům, atd.
No a pak je tady Volná skupina...to je kapitola sama pro sebe.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3230
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Koronavirus

Příspěvek od mattonecz »

řidičBOB píše: úte 02 lis 15:53
mattonecz píše: úte 02 lis 10:35
jinak já furt nevim jaký řešení covidu vymyslel řb, zajda a podobní.
Jaké řešení?
Jsi naočkovaný? Tak o co konkrétně tobě jde? Podle toho, čemu i věříš, jsi imunní vůči nákaze, přenosu a neumřeš. Takže bájo.
Nebo ti snad jde o blaho zdravotnictví? To se pak ptám, jestli jsi takto militantní i vůči lidem, které potkáš a trpí evidentně nadváhou, vidíš je cpát se bůčkem, hulit jednu od druhé nebo nezřízeně konzumovat alkohol? Obávám se, že ne. Jenom jsi skočil na přiblblou vlnu svědků covidových a rozum nechal na hajzlu :-( Škoda, no.
jde mi o to, že bych chtěl zase žít normálně. vím, že se můžu nakazit, vím, že to můžu šířit a taky vím, že mě to asi nezabije.
ale zatím se to nikam moc nehlo a konec v nedohlednu.. přece nemůže být každý rok půl roku takhle v prdeli

LB: moc hezky se vztekáš ty nulo. aby si nad tim náklaďáčkem nepohonil spíš ty. já ho budu mít v lednu doma :x
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

Ale pokud sis nevšiml, tak je to stejně jedno... O účinnosti vakcíny toho moc nikdo neví (protože testy byly ošizené) a tak po třetí dávce se zjistí, že do 3 měsíců protilátky opět na hovno. A tak pojede čtvrtá, pátá...tečka. Furt dokola.
Také bylo proklamováno, že 70% proočkovanosti stačí. Např. v Singapuru vidíme, že ani 85% nestačí.
Není jiné cesty, než očkovat rizikové skupiny, které mohou v případě problémů zahltit zdravotní systém (u 65+ se už ale nyní ví, že vakcína nemá příliš validitu, pokud je pacient polymorbidní) a zbytek nechat na dobrovolnosti. Kdo chtěl uvěřit, že Covid zabíjí, ten tomu uvěřil. A každý, kdo má ID, má právo se rozhodnout. Hon na neočkované a hledání viníků za každou cenu - to není správná cesta.
Stále zde máme model ze SWE, kde je model přesně obrácený, než u nás:
https://www.google.com/search?q=%C5%A1v ... e&ie=UTF-8
Je potřeba si uvědomit, že C19 tady bude už navždy - 100% proočkovanost je utopie a sám nikdy nezmizí.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2423
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Koronavirus

Příspěvek od Brus »

mattonecz píše: úte 02 lis 10:35 je tu někdo kdo ještě čte hovna co píše LB? :D

jinak já furt nevim jaký řešení covidu vymyslel řb, zajda a podobní.

ale je vidět, že stačí dát testy placený a jak bojovníci za svobodu dobojovali. pak přihoděj 500 na pivo navíc, a půjde zbytek
vetsi hovna o koronaku tu pises ty, LB pise zbytecne dlouze.
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5480
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Koronavirus

Příspěvek od M.Z. »

Souhlas, LB je tak trochu jinačí, ale nepíše fanatické příspěvky.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět