Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Koronavirus

Příspěvek od rhinos »

nebavim se mezi lidma. To je tvuj boj. Nosil jsi ho pred Covidem? Ale prijde mi naprosto scestne mit respirator nasazen na potemnelem parkovisti kde nikdo 20 metru neni. A s manzelkou nakladas nakup z Hornbachu.
Prijde mi scestne kdyz osamoceny ridic jede s nasazenym nahubkem v soukromem aute.
Prijde mi smutne kdyz stary dedecek jde ve vesnici kde fakt nikdo nejde s nasazenym nahubkem a evidentne ma problem pres nej dychat.
Citroen C4 GP
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Koronavirus

Příspěvek od jerry »

rhinos: Co povídáš o helmě? Já psal, že ji na kole často nenosím, tak nechápu, co řešíš s koupelnou? Ale neposmívám se lidem, co helmu na kole nosí. Asi jsi nějak přepracovaný. Prospělo by ti se starat hlavně o sebe, jistě máš svých starostí dost. Pokud mě to neomezuje, tak ať si každý dělá, co chce. Ať si nosí, co chce a kde chce. To je totiž svoboda, chápeš? Promiň za ostřejší slova, ale tohle jsem fakt nedal.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1874
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Koronavirus

Příspěvek od Zajda »

《》
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1940
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

Á, pán je masochista - dobrovolně se vystavovat masmediálním žouranálystickým proudům plným katastrofických vizí, poplašných zpráv, úmyslných lží, nebezpečného zastrašování a absolutní neschopnosti vyváženě informovat snad jinak nejde.
Nějaký originální nový obsah, nebo stále tytéž zcela zaručené statistiky s počty testovaných, nakažených, mírně/středně/těžce postižených nejbrutálnějším virem vesmíru, hospitalizovaných, umírajících, mrtvých na kovid, s kovidem, kvůli kovidu a katastrofické předpovědi budoucnosti, za které nikdo zjevně nenese ani proton zodpovědnosti, vyčtené z křišťálové koule vytažené z kloaky ptakopyska, který předtím spadl do zplesnivělé žumpy?
Tak hlavně nezapomeňte po návštěvě těch prohnilých kanálů na pečlivou očistu nebo spíše desinfekci celého těla i mysli.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

No jo, Kubek. Najednou po něm neštěkne ani pes.
Je ale s podivem, že ať opatření jsou nebo ne, počty C+ jsou v absolutních číslech v podstatě stejné.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1874
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Koronavirus

Příspěvek od Zajda »

"Ať už peklo bylo, nebo nebylo, vymyšleno bylo dobře"
《》
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Koronavirus

Příspěvek od pavproch »

Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1940
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

Už z prvního slova nadpisu článku v odkazu je podstata sdělení jasná a není tedy třeba ani článek číst.
Prostě chudáci majoritní vlastníci pharma korporátů mají pořád nedostatečné množství peněz, takže jejich žouranálisté dostali jasný příkaz - aktivně šířit poplašné zprávy, za které nikdo nenese žádnou zodpovědnost.
Podobným proradným masmediálním mrdkám by nejvíc prospělo, kdyby "náhodou" potkaly někde v temném průchodu pár zahalených "přízraků", které by provedly nevyžádanou intenzivní masáž přední i zadní části těla. :ymdaydream:
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

Líbí se mi ta očko masáž - hlavně v době, kdy na JIP leží očko/neočko v poměru skoro 50:50 :D
Ale nechte se očkovat! :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3231
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Koronavirus

Příspěvek od mattonecz »

Ja nez stih 3. davku tak sem to chyt. Tak ted pockam do podzimu a pak si to asi bodnu
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět