Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

Zajda píše: pon 13 pro 19:55 Tipuju že uďělá něco jako variantu omikron, pozměněnou k nepoznání zrovna na proteinu na který cílí vakcinační imunita :-)
Teda podle mě by se toto léčivo mělo nazývat spíš podpůrným prostředkem než vakcínou.
A neopíchaní zase budou vytvářet svou větev mutací.
Ono také správně to žádná vakcína není. Jenom tomu tak říkají.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1867
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Koronavirus

Příspěvek od Zajda »

řidičBOB píše:To bych se asi zeptal evolučního biologa Flégra. Nebo raději ne :-)
Flégr stejně jako v jiném termínu Kubek přislíbili na leden účast v online rozhovoru s Tomášem Lukavcem.
Tj. na opačné straně barikády než normálně operují.
Moderátor je sice velmi korektní, ale žádný Strakatý Čestmír co by jim šel na ruku.
Tak jsem zvědavý jestli zmíněné přední kapacity boje s covidem, majáky naší morální integrity, opravdu dorazí do vysílání :-)
《》
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Koronavirus

Příspěvek od Stepan »

řidičBOB píše: úte 14 pro 15:57
jarka píše: pon 13 pro 19:37 Naštěstí drtivě kolem sebe vidí mezi prckama jen bezpříznakové a maximálně rýmu s teplotou a proti tomu do nich rvát rok co rok vakcínu se už ani jim nechce.

btw: By mě zajímalo, co udělá mutující vir typu po tom co bude vystaven evolučnímu tlaku vakcín a bude se je snažit obejít. Na tohle téma jsem ještě nikde nenarazil, nemáte někdo nějaký zdroj?
Malej to stejné - teplota, rýma. 99,99% dětí.
Sestra odrodila, šla z porodnice domů a za 3 dny celou nemocnici uzavřeli kvůli totální promořenosti personálu. Tak to je "naše malá" snad očkovaná nadosmrti :))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

Promořenost personálu nemocnic byla, je a bude jednou z hlavních příčin mnoha zbytečných předčasných úmrtí jejich klientů.

A nynější globální virální pandemence vznikla hlavně tím, že zkorumpovaní byrokradi a jejich spoluviníci z řad masmediálních mrdek úmyslně šířili a šíří poplašné zprávy 24/7, čímž zmanipulovali kvanta lidí hlavně ve vyšším věku a lidi s obecně slabší imunitou, aby běželi do nemocnice s každou rýmičkou.

Ti tam pak chytli extrémně odolné nemocniční mikromutanty od neustále promořeného personálu a bylo vymalováno.

@Stepan
Gratulace sourozenkyni k úspěšnému expertnímu odstranění rychle rostoucího útvaru v děloze. S tak nebezpečnou nemocí jako je gravidititties to skutečně jinak než v nemocnici nejde. :-ss 8-x
Snad rodička zbytečně personál nezdržovala neschopností co nejdřív odrodit, a nebylo tedy nezbytné provést chemicky indukovanou stimulaci procesu nebo dokonce invazivní chirurgický zákrok.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Koronavirus

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: že už můžu (se objednat na třetího Fajzra) = done. Fčíl teda už jen čekám na SMS pro rezervaci termínu.
Tak jo, už i termín mám.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Koronavirus

Příspěvek od Honza42 »

Tož hodně štěstí. Kdyby ti potom narostly rohy nebo kopyta, dej včas vědět, abychom chybu neopakovali.
Zvětšení ocasu je přípustné.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Koronavirus

Příspěvek od pavproch »

Nedělám to s nadšením ale jako "vylepšení šancí na přežití" až to chytím. Od té chemie (2016, zaplaťpanbu zafungovala, zabila sfiňu) sem celý rozštelovaný, každá rýmečka má u mně těžký a dlouhý průběh, proto se toho bojím fest a proto sa radši očkuju.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Koronavirus

Příspěvek od Arkis »

PP: Mám to s tou imunitou podobně, akorát od narození. Cokoliv kolem mně projde, tak to musím mít taky a v nejhorší možné míře. I očkování proti chřipce je u mně samozřejmost a taky ji občas chytím, ale nemám to v takovém rozsahu, že mě to položí na lůžko. Měsíc zpět jsem to chytil od jednoho antirouškaře v domě (fakt skvělé, že kašle jak kdyby měl černý kašel a není mu blbé přistoupit k někomu do výtahu).
Za čtyři dny jsem byl za včeličku rád. Identifikovali mi Deltu, týden jsem proležel v horečkách s kašlem, že jsem nemohl spát a do toho jsem měl chronickou únavu (v pozdější fázi, když už jsem spal v kuse je opravdu zvláštní pocit se 10 hodin vyspat, být hodinu vzhůru a pak sebou seknout na pohovku a spát znovu). Žádné paraleny, kapky proti kašli ani léky na předpis proti kašli s tím vůbec nic neudělaly. Prostě jsem si to musel přetrpět. Nejvíc na prd bylo, že ten antirouškař mě potkal, když jsem zrovna jel za mamkou a babičkou. Byl jsem tam na víkend a v pondělí se projevily první symptomy. Největší strach jsem tedy měl o ně, ale ani jedna se nenakazila a přítelkyně, která se mnou byla celou dobu doma, to taky nechytla. Přitom soused ho potkal taky, taky to chytil a do týdne to měla celá domácnost u nich. Neříkám, že ta vakcína je dokonalá, žádná není, ale u mně fungovala tak, jak jsem čekal. Věřím, že bez ní bych si užil několik týdnů v nemocnici a nedej bože by to ode mně někdo z rodiny chytil.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

"Věř a víra tvá tě uzdraví... Nebo zabije."
BTW ten popisovaný průběh nemoci nastal před nebo po injektáži pochybnou experimentální látkou s řadou prokázaných i závažných škodlivých účinků?

Co se různých paralenů, kapek proti kašli apod. v lékárnách prodávaných třetiřadých produktů pharma corpu, v lepším případě průběh nemoci nezhorší svými vedlejšími účinky.
U potenciálně méně škodlivých léků na předpis zase záleží na důvěryhodnosti lékaře, tedy obecně zda jde o výjimečný případ člověka náležitě charakterově vybaveného pro výkon této profese, nebo jako u většiny aLopatů o tvrdého byznys(wo)mena, byrokrada a obchoďáka pharma corpu v jednom.

Každopádně ten člověk zjevně postižený respiračním onemocněním, který si není ochoten nasadit hubohadru na půl minuty ani ve stísněném prostoru výtahu v nájemním domě, by si bez diskuze zasloužil minimálně pořádných pár facek.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

V nemocnicích a ústavech se není čemu divit. Znám nemálo lidí (doktorů a sester), co mají PCR pozitiv a normálně chodí do práce, bo mají 2-3 dávky a mohou, resp. musí. Nikdo to neřeší.
U nás v rodině to dotáhla tchýně z rehabiliťáku (očkovaná) a nakazila celou rodinu (tedy krom mě), včetně malého. Takže asi tak.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět