Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od 970ka »

KHS stály za howno,když to začlo a je vidět,že se nic nezměnilo.Nic ta banda darmožroutů nevymyslela a ještě pak prudí,to snad není pravda.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

Tak oni mnoho let dělali hovno a najednou si někdo vymyslel pandemii. Ta organizace řešila maximálně žloutenku v Ústí nad Labem.
Virus viděli naposled na obrázku ve skriptech…
Takže jediné, co jim opravdu jde i teď a na čem se nic nezměnilo, je buzerace.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Koronavirus

Příspěvek od pavproch »

Tak už mám v sobě i druhé žihadlo, tak dyž mě Covid potká, tak mě snad už nezabije.

EDIT: ... i jako staromilec a konzerva sem si certifikát, co sem dostal se žihadlem naskenoval a uložil jak do PC, tak do mobilu. A tímpádem můžu do hospody na oběd.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

To musí být skvělé, stát se takhle najednou díky kouzelných lektvarů od všemocných čarodějů z pharma korporací dočasně nesmrtelným občanem první kategorie bez velmi racionálně omezených práv a svobod, já fakt nechápu, proč byrokradští géniové zrušili třeba uzavření hranic okresů, tehdy jsem prožíval nejsilnější pocit bezpečí, sucha a ochrany - ještě minimálně o třídu lepší, než s vložkami óluejs! K dokonalosti tomu chybí snad jen garance doby nesmrtelnosti, ale to už je jen maličkost.
Ještě si vybavuju, že jsem asi před týdnem šlápl na nějakou kriminálnickou fčelu, která se mi odvděčila žihadlem do chodidla, ale žádný certifikát jsem od ní neobdržel. Se nedivím, že poslední dobou dost umírají na varroázu a jiné nemoci, když se chovají takhle nezodpovědně. Chtěl jsem ji udat chrabrým poslušníkům polízei, ale bez důkazů by nepomohlo ani velmi zevrubné vyšetření. #-o
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5445
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Koronavirus

Příspěvek od M.Z. »

Na fcb kolujou nějaké rozsudky, že 14.6. soud označil opatření MZ ohledně nošení roušek za nezákonné. Víte o tom někdo něco?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Koronavirus

Příspěvek od GeneHawkins »

No jo, to je furt něco. Někdo si stěžoval, a soud rozhodl, že to nebylo dostatečně zdůvodněné a tedy zákonné.

To je asi jako když ti dá policajt pokutu, že jsi předjel kolo na zákazu, ale ty se odvoláš k soudu a soud rozhodně, že cyklista jel tak pomalu, že už se jednalo o objíždění. OK. Rozhodnutí soudu se musí respektovat. Ale není to tak, že policajt od začátku musel vědět, že ti pokutu uděluje nezákonně...
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

Tak to dopadá, když je tzv. zdravotnický systém nastaven tak, že hlavní a nejdůležitější prioritou je růst růstu zisku a v souvislosti s tím samozřejmě i počtu špinavých feťáků závislých - nejlépe až do smrti - na syntetizovaných "legálních" drogách od dealerů z pharma byznysu.
Aspoň vidíme luxusně kvalitní úroveň znalostí a schopnosti komunikace alopatických eksprdů - "NÉÉÉ MÓÓRE, SEM PYČO NEVJÉÉÉĎÉÉÉL" - Takže když nevím, jak můžu KURVA konat - v tomto případě zasahovat do základních práv lidí jako se například normálně nadechnout a vydechnout - na základě nevědomosti?! :ymsick:
Co se vydřidušských cen hubohader týče, kdo by si nepamatoval několikasetkorunové částky za JEDEN respirátor nebo deseti- a vícenásobné zdražení těch nejjednodušších roušek. S do morku kostí prolhaným a pokryteckým kapitalistickým globalizmem a lichvou na věčné časy a nikdy jinak! $-)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

GH: pokud státnímu orgánu zákon nařizuje zdůvodnění, tak je potřeba jej provádět. Když vezmu tvoje přirovnání, tak mne napadá jiné: zastaví tě policajt a řekne: porušil jsi zákon a zaplatíš pokutu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Koronavirus

Příspěvek od GeneHawkins »

Jenže - jestli jsi četl ten předpis - on zdůvodnění obsahuje. Akorát, že soud řekl "nedostatečné". OK.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

ano...přesně jak jsem psa - spáchal jsi přestupek...což je důvod, ale poněkud nedostatečný.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět