Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Koronavirus

Příspěvek od Honza42 »

Co bych dělal, kdybych žil v diktatuře? To samé co teď, to samé co jsem dělal, když jsem v minulosti v diktatuře prožil polovinu svého života. Jaký je rozdíl v tom, jestli lidé, kteří se snaží ovládat můj život, vzešli ze svobodných voleb nebo byli dosazeni ozbrojenou mocí? Nakonec je pro mne rozhodující míra svobody, kterou mi ten který režim dopřává. Bohužel směr, kterým se ČR a Evropa vydává nevyznívá pro mne moc optimisticky. Tohle přece už vůbec není o koronaviru. Ten mne ostatně skoro nezajímá a můj život prakticky neovlivnil. Nemyslím si, že bych fňukal a píši tak proto, že mám hodnoty srovnané.
Postup vlády připomíná jakousi šílenou bojovou hru na pionýrském táboře v sedmdesátých letech minulého století, kterou nutí hrát celý národ. Pionýrské tábory se mi hnusily, právě pro ten kolektivismus, a bojové hry jsem ignoroval. Dneska taky nehraju.
Ale jak říkám, naštěstí se mne to tentokrát netýká. Myslím to obecně.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1936
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

Skutečná demokracie se konala naposledy někdy ve starověkém Řecku, a i tam jim to vydrželo jen relativně krátce.
Brakové představení neboli "soutěž" politických stran o byrokradské posty a jejich tamní aktivitu rozhodně demokracií nazývat nelze, jde o celkem jasnou oligarchii, kde lidé nejúspěšnější v patologickém hromadění majetku na tisíce životů tahají v pozadí za nitky inscenace "O zkorumpovaných a zastrašených loutkách" v hlavní roli s "profesionálními" politiky a úředníky a ve vedlejších rolích s masově mediálními mrdkami.
Pravda v posledních letech tady začal jistý emeritní agent stb získávat manýry absolutistického führera.
Určující hráči v í jů mu to tolerují, nejspíš protože mají vykradenou trapnou chechostánskou kolonii u peache.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27032
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

jerry: a o co jiného jde v této hře než o prachy? Nebo myslíš, že nákup roušky za litr - výtěžek šel na charitu? Testy, očkování...komu to vyhovuje? A lidem, co maj drobné živnosti, jde o prachy?!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Koronavirus

Příspěvek od GeneHawkins »

Lachende Bestien píše:Skutečná demokracie se konala naposledy někdy ve starověkém Řecku, a i tam jim to vydrželo jen relativně krátce.
Tamní otroci by se ti vysmáli.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1936
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

A dnešní většinová populace neboli mzdoví nevolníci v lžidemokraciích by se zachovali jak, kdyby si začali uvědomovat, že jsou udržováni neustále na nízké životní úrovni a ve stresu zákeřným a bezcitným způsobem prostřednictvím úmyslně směšně nízko nastavených mzdových "tříd" vyděračskými cizopasníky z řad globálních lichvářských klanů a jejich byrokradských loutek?
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Koronavirus

Příspěvek od driver »

Zdar všem.
Ví někdo, jak mohu jet do Stuttgartu pro auto zítra nebo v úterý? Mám fakturu od dealera, jen ho vyzvednu a jedu zpět. Zadná banka ani úřad, jen vyzvednu online odběrné místo
jedu. Zajímá mě jaká tam jsou omezení pro zítřejší pondělní nebo úterní termin pripadne zda se ví, kdy se pravidla budou měnit. Mel bych jet Rozvadovem
Diky.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27032
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

negativní test
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Koronavirus

Příspěvek od driver »

A musí být PCR nebo postačí Elisa?
V případě Elisa stačí jedna třída, dvě nebo tři?
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27032
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Koronavirus

Příspěvek od driver »

Děkuji za rychlost a info!
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět