Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3974
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Koronavirus

Příspěvek od HondaMan »

Já to teď chytil v práci. 8 měs po 2. očkování. Od kolegyně s boosterem. Mě bylo blbě cca den, kolegyni 2.
2.9T RWD
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Koronavirus

Příspěvek od rhinos »

lidi jsou zdegenerovaní. Já viděl dva asi manželé u Hornbachu. Nakládali nákup do auta a oba s respíky.
Koukal jsem na ně asi dvě minuty ;)
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

Ale to mi neva. Když chtějí a mají pocit, že jim to je ke prospěchu, ať to mezi lidmi nosí.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Koronavirus

Příspěvek od jerry »

rhinos píše: úte 15 bře 21:53 lidi jsou zdegenerovaní. Já viděl dva asi manželé u Hornbachu. Nakládali nákup do auta a oba s respíky.
Koukal jsem na ně asi dvě minuty ;)
A proč se jim smát? Pořád se přece říkalo, ať se ohrožení sami chrání a ostatní mají volno. Také se budeme smát lidem s cyklopřilbou? Já většinou jezdím bez ní, ale je mi úplně fuk, že ji jiní nosí.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2427
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Koronavirus

Příspěvek od Brus »

ale pokud někdo jede sám v autě s náhubkem, tak se mu prostě smát musím.

teď jsem se bavil s číňankou z Shenzhenu, kde je právě docela hustý lockdown. Mají povinně appku, která jim každý den ukazuje barvy, zelená znamená, že může jít kousek ven (yard, neighborhood) a jednou za 2 dny do obchodu, žlutá- že mohla mít podezřelý kontakt a musí na test -jinak doma. červená pozitivní - to jsem se ani neptal, co znamená. a taky se chodí povinně testovat co 48h v takových mobilních zátarasech na ulici - to vypadalo jak z nějakého apokalyptického filmu - pár lidí v bílých skafandrech a jen tak neprojdeš
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
rutak11
Pan Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: ned 06 kvě 01:59

Re: Koronavirus

Příspěvek od rutak11 »

Před rokem touto dobou jsem končil izolaci s covidem.
Mezitím jsem stihl tři dávky očkování, pár rizikových kontaktů atd.
No…a dneska opět pozitivní test.. :)
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Koronavirus

Příspěvek od rhinos »

Jerry: No a koukáš doma na telku taky v helmě? Co kdyby si doma v koupelně upadl tak by se taky hodila ne? :-)
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Koronavirus

Příspěvek od mattonecz »

ty už si asi upad bez helmy. je to snad každýho věc. někdo je třeba rizikovej tak si tu roušku veme i když nemusí. nechápu proč to někdo blbě komentuje
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Koronavirus

Příspěvek od rhinos »

blbě to možná komentuješ tak ty :D Mattoni už není tak zase odfič ;) =))
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1350
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Koronavirus

Příspěvek od Arkis »

rhinos: Mám velmi špatnou imunitu, že cokoliv se kolem mně mihne, tak to chytím a i přes očkování jsem neměl úplně ideální průběh (delta). K tomu jezdím k babičce, která už je ve svém věku také na tom s imunitou špatně. V čem jsem tedy zdegenerovaný, že mezi lidmi mám respirátor?

To, že jsi ve své sociální bublině a odsuzuješ ostatní, když ani nevíš, proč to mají, spíš ukazuje na tvé nedostatky.
Odpovědět