Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1533
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Koronavirus

Příspěvek od abgx1 »

Ake je vysvetlenie k tomu ze:
1. Co sa corona vyjazdov tyka, tak aspon tu v Kosiciach jazdia sanitky takmer vylucne(tak 95-98 zo 100 vyjazdov) k neockovanym pacientom
2. Na Slovensku je 80% hospitalizovanych covid pacientov neockovanych, na JIS je to % este vacsie
x-f
Autoškolák
Příspěvky: 66
Registrován: stř 22 bře 10:50

Re: Koronavirus

Příspěvek od x-f »

To nikdo nepopira. U nas je myslim v tech nemocnicich o malicko vi oskovanych nez u vas, ale mate tusim nizsi proockovanost.

Ale je treba si rict, jake rocniky v tech nemocnicich lezi.
Co ja mam informaci od sestry z covid oddeleni, tak jsou to prakticky vylucne seniori.

Sikanovanim cele populace, zaviranim baru, kin, posiloven atd. pro neockovane a zakazem vstupu na pracoviste pro neockovane zkratka cilite na spatnou skupinu. Tohle vydirani lidi mozna donuti cast neockovane produktivni populace k ockovani, ale nema to sanci zabranit tomu, aby na JIP umirali seniori.

Naopak vytvareni dojmu, ze ockovani vse vyresi vidim jako zhoubne, protoze to proste neni pravda a v ramci tlaku na neockovane jsou ockovani coby zdroj nakazy umyslne prehlizeni a zijou v dojmu, ze jako ockovanym se jim nemuze nic stat.
martinecko
Pan Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: pon 09 úno 13:42

Re: Koronavirus

Příspěvek od martinecko »

K tym zverjnovanym cislam len tolko:

Pred dvoma dnami si si v novinach precital, ze ostava 20 lozok s ventilaciou.

16.NOVEMBER 2021: 2800 pacientov v nemocnici, 241 JIS, 258 ventilácia.

pritom v marci boli cisla taketo:

9. MAREC 2021: 4048 pacientov v nemocnici, 356 na JIS, 373 ventilácia.

a v oktobri minuleho roku:

24.10.2020: Slovensko nakúpilo 1000 nových pľúcnych ventilátorov. Chýba nám personál na ich obsluhu

media uverejnuju informacie bez overenia a bez kontextu lebo koronavirusove spravy su pre nich zlata bana.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5592
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od Snowman000 »

Vidim ze su rovnako jebnuti aj u nas aj u vas...
https://www.reflex.cz/clanek/komentare/ ... upaci.html

https://domov.sme.sk/c/22785888/covid-a ... virus.html

Do prace test potrebujem a staci ako dokaz ze nikoho nezabijem, ale na nakup v obchodaku alebo jedlo v restauracii uz mi to nestaci... [-x
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Koronavirus

Příspěvek od ctrl_j »

řidičBOB píše: čtv 18 lis 14:08 GH: z toho, co jsem pochopil, tak léčba nejsou žádné sračky, ale dnes běžně používané léky, např. na srážlivost krve, atd. A v neposlední řadě kortikoidy. V rámci chemo-bio, je to asi jedno.
Ale chápu, že tomu asi rozumíš víc, než nejmenovaný profesor. Jako vždy ;-)
No tak ty monoklonalni protilatky v podobe regeneronu (REGN-CoV2) jsou v podstate experimentalni lecbou NEREGISTROVANYM pripravkem. Tahle latka ma docasne povoleni MZRCR.
Tak nevim, muze se odpurce ockovani „neschvalenou vakcinou“ lecit neregistrovanym lekem? — Jestli by jim to nepokazilo karmu, nebo tak neco.

x-f píše: čtv 18 lis 19:08 To nikdo nepopira. U nas je myslim v tech nemocnicich o malicko vi oskovanych nez u vas, ale mate tusim nizsi proockovanost.

Ale je treba si rict, jake rocniky v tech nemocnicich lezi.
Co ja mam informaci od sestry z covid oddeleni, tak jsou to prakticky vylucne seniori.
Ta data se publikuji, takze hadat netreba.
Přílohy
hospiralizace-jip.png
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

ctrl: já jsem naznačil, co pan profesor myslel léčbou...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1533
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Koronavirus

Příspěvek od abgx1 »

Snowman000 píše: čtv 18 lis 19:42 Do prace test potrebujem a staci ako dokaz ze nikoho nezabijem, ale na nakup v obchodaku alebo jedlo v restauracii uz mi to nestaci... [-x
statom dany ciel je jasny - zneprijemnit neockovanym zivot natolko ze sa pojdu zaockovat, inu logiku za tym hladat netreba
martinecko píše: čtv 18 lis 19:19 ...
to zrejme bude tym ze vznikli covid lozka aj tam kde na to kapacita nebola... schvalne si skus zistit ako su na tom aktualne planovane operacie atd...
x-f
Autoškolák
Příspěvky: 66
Registrován: stř 22 bře 10:50

Re: Koronavirus

Příspěvek od x-f »

@crtl_j:

Grafík hezký. Potvrzuje co jsem říkal - drtivá většina v nemocnici 60+. Zvedat se to začíná až nad padesátkou. Lidí pod 50 nula nula nic.

Co se týká poměru očkovaný/neočkovaný, tak se mě to úplně nezdá. Ale třeba se situace poslední 3 týdny zásadně změnila.

Mám tu tabulku uniklou z UZISu, kde jsou kompletní data od začátku a tam je k 25.10. následující stav.

V nemocnici neočkovaní vs očkovaní 628:425. Ja JIP neočkovaní vs očkovaní 110:48.
Obojí očištěno od reinfekcí, ale těch je navíc nepodstatně.

Tady v tom grafu vychází absolutně jiný poměr než v datech UZISu a je otázka proč. Zda tam někdo nějak nekouzlil s daty, nebo zda se v posledních týdnech zásadně změnil ten poměr.

Například po úniku těch dat, když se začalo na jejich základě v mediích řešit, že je zásadně málo reinfekcí, což je důkaz že přirozená imunita je podstatně silnější, než imunita po očkování, tak prý v nové revizi té tabulky byl někým zpětně oeditován počet reinfekcí docela zásadně nahoru.
Navíc ve stejném týdnu vystoupil Vojstěch s proslovem, že imunita z očkování je zásadně lepší než přirozená.
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Koronavirus

Příspěvek od GeneHawkins »

ŘB: No tak zrovna kortikoidy mají těch nežádoucích vedlejších účinků nepočítaně...
martinecko
Pan Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: pon 09 úno 13:42

Re: Koronavirus

Příspěvek od martinecko »

abgx1 píše: čtv 18 lis 20:09
Snowman000 píše: čtv 18 lis 19:42 Do prace test potrebujem a staci ako dokaz ze nikoho nezabijem, ale na nakup v obchodaku alebo jedlo v restauracii uz mi to nestaci... [-x
statom dany ciel je jasny - zneprijemnit neockovanym zivot natolko ze sa pojdu zaockovat, inu logiku za tym hladat netreba
martinecko píše: čtv 18 lis 19:19 ...
to zrejme bude tym ze vznikli covid lozka aj tam kde na to kapacita nebola... schvalne si skus zistit ako su na tom aktualne planovane operacie atd...
To si velky optimista ak si myslis, ze toto presvedci niekoho kto sa doteraz nedal zaockovat. Pre fanusikov nakupovania staci sadnut do auta a ist do madarska alebo polska, bez ruska, bez obmedzenia a bez ukazovania cohokolvek, kdekolvek. Potom si este das dobry obed v restike a tahas domov s plnym kufrom zatial co nasich obchodnikov to mesiac pred vianocami bude boliet najviac. Priam genialny masterplan ako podporit HDP susednych statov.
Odpovědět