Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1938
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

O takto závažných a bleskurychle "demokratickými" byrokrady zaváděných bezprecedentních omezováních základních práv a svobod si mohla předchozí parta "totalitních" byrokradů z KSČ nechat jen zdát v těch nejabsurdnějších snech.
Nebo spíše nočních můrách...
Na druhou stranu aspoň fízli nebudou v kanclu furt sedět u netu nebo vyspávat opici a budou se při kontrolně kontrolních buzeracích aspoň trochu hýbat.
Pohybem ku zdraví! :ymapplause:
Ještě to bude chtít nasadit vojáky, aby chytl nástup tvrdé totality řádný říz a provětraly se velmi levně pořízené a nesmírně užitečné obrněné transportéry apod.
A sirény co hodinu a k tomu reproduktory na každých silnice 50m v obci, kde bude vysokou hlasitostí pouštěn neustálý proud masmediální zastrašující propagandy.
A návrat lidových milicí - povinné členství pro všechny od 18 do 65 let.
Člověk člověku fízlem. :ymparty:
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Koronavirus

Příspěvek od aikoN »

řidičBOB píše:
Nebudou se omezovat cesty do práce, na nákup, za péčí o blízkou osobu, k lékaři či na úřad. Lidé však budou muset u sebe mít na papíře napsané čestné prohlášení o účelu cesty. Ti, kteří bydlí jinde než na adrese trvalého pobytu, to budou muset v případě kontroly dokázat jinak, například účtenkou za plyn, řekl Hamáček.
Tvl! To bude legrace! Podle mne musí prokázat ten, kdo mne podezírá z přestupku, že jsem jej spáchal... ;-)
No nevím, třeba u zavřených okresů to zavedli naopak, že musí prokázat občan. Samozřejmě těžko říct, jestli to je legální:

https://www.vlada.cz/cz/epidemie-korona ... ti-180234/

"a) všem osobám využívajícím výjimek podle bodu I povinnost prokázat důvodnost využití těchto výjimek,"

Podle mě si klidně něco takového dají i tady.
Rychlost zabíjí!
martinecko
Pan Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: pon 09 úno 13:42

Re: Koronavirus

Příspěvek od martinecko »

Tieto rychlokvasene pravne upravy su podla mna cisto iba pre plebs ktory vecer zapne spravy a uveri vsetkemu co tam napisu/povedia. Na SK za tie mesiace certifikatov nesmrtelnosti to odo mna nikto nikde nechcel az dnes ked som isiel vyzdvihnut objednanu deku do JYSKu. A to som prekrocil statnu hranicu niekolko desiatok krat. Proste divadlo. Ludia sedia doma lebo "musime byt zodpovedni". Pritom z prvej ruky viem, ze pripady na spravnom koncia napomenutim pretoze akakolvek ina sankcia je nevymozitelna.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1938
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

Ten pro život každého člověka naprosto zásadní certifikát nesmrtelnosti má asi ale časoprostorově omezenou platnost, že?
Tedy platí jen pro období existence Země, nebo i pro jiné planety?
A co jiné dimenze?:p
Obrázek
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5451
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Koronavirus

Příspěvek od Stepan »

Nepřijde vám zvláštní, jak po roce si najednou celej mainstream vzpomenul na továrny?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5478
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Koronavirus

Příspěvek od M.Z. »

Ani ne, snadno se to přehlédne...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5451
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Koronavirus

Příspěvek od Stepan »

Tohle je přesně ta chvíle, kdy sem rád že nám vládne tovarnik Babis a ne nějaký levicovou ideologii tazeny pako :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

A proč zrovna Středula?? :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

aikoN: zavedli...stejně, jako NS. Na prokazování viny je ale založen celý náš právní systém, takže si úplně nedovedu představit prolomení tohoto obecného principu nějakým vyhlášením vlády.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
HOUZJ5AJ
Řidič začátečník
Příspěvky: 159
Registrován: stř 11 črc 13:45

Re: Koronavirus

Příspěvek od HOUZJ5AJ »

Stepan píše:Tohle je přesně ta chvíle, kdy sem rád že nám vládne tovarnik Babis a ne nějaký levicovou ideologii tazeny pako :D
Tohle mi přijde jako dost krátkozraký přístup... Nejsem žádný příznivec lockdownu, naopak mám za to, že ta opatření prakticky nefungují a jediným smysluplným řešením je očkování a případně testování, dodržování základní hygieny, ochrana rizikových skupin atd. Nicméně jestli teď dospěli k názoru, že potřebují zastavit šíření viru, tak bez zavření továren je to jen takové plácnutí do vody a mám pocit, že za tři týdny se nic moc nezmění... Akorát zbytečná buzerace lidí, kteří toho mají plné zuby... Nadto si myslím, že kdyby Babiš neměl Agrofert, tak jsou továrny taky zavřený... Střet zájmů jako prase...
4.4 V8 390 kW, 5.0 V8 338 kW
Odpovědět