Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Koronavirus

Příspěvek od honziss »

Stepan píše:LB: Nejde přece o to, co údajně udělala, ale jak se chovala. Když budu na fízly takhle tupě držkovat, nemůžu se divit, že semnou budou zacházet jak s póvlem.
Do Billa Jílové u Prahy chodím bez roušky běžně. Dnes u pokladny ke mě přistoupil děda security ať si pry vezmu roušku, přidala se k němu i čarodějnice za pokladnu s respikem pod nosem. V tu chvíli zrovna přijeli poldove z místního okresu pro sváču a jali se mou vytrznost řešit.. Nechtěli mě nechat ani zaplatit nákup, řekla jsem že tu nechci dělat komedii a věc vyřešíme venku. A prohodila nějakou tu poznámku o jejich trapnosti.. Pan policista byl však jiného názoru a hulakal na mě něco v tom smyslu, ať okamžitě uposlechnu příkazu a předložím doklad totožnosti.dosla jsem v klidu k autu i se svým malým synem a v tu chvíli už na mě zas jecel co všechno dalšího jsem spáchala... Jako ohrozovani veřejného zdraví a neuposlechnuti výzvy. Řekla jsem mu, že se ráda prokazu, až mi řekne čím jsem se provinila.. Byl jak kolovratek a já si stala také za svým, že chci vědět co jsem udělala a on, že se na jeho výzvu musím prokázat totožnost.
Leze do krámu bez roušky, prodavačka i chlap z ochranky ji tam bez roušky nechtěj*, prvně na fízly dělá ramena, pak je ignoruje a diví se, že skončí držkou na asfaltu... Svoje práva a povinnosti nezná. Tak čemu se diví?
Bude to až k nevíře, ale na mě nikdy žádnej fízl ani městapák neměl potřebu šahat a mlátit semnou o zem. A to sem s nima na ulici řešil kde co. Od standardního parkování na prasáka přes překračování o 40km/h+ v obci až k věcem, o kterých by jeden mohl až říct, že to bylo výtržnictví 8-x Ono to chce nechovat se jako kretén a plnit to, co mi zákon v kontaktu s PČR ukládá... :)

* to, že ji tam securiťák ani pokladní nechtějí bez roušky nutně nemusí znamenat, že jsou ovce a voliči Babiše. Hlídat dodržování mají beztak v popisu práce a můžou se i bát kontrol.
Ze dvou specializovaných obchodů s průmyslovým materiálem mě v minulém tejdnu vyhodili, že bez respirátoru mám počkat venku a požadované zboží diktovat prodavačce oknem. Přitom jsem tam i loni na podzim chodil bez roušky a se všema si tam tykám. Asi začaly chodit kontroly :-?

*
Souhlas, ta si pro ten zakrok vylozene sla od zacatku. A je mi uprimne lito toho ditete, ne proto ze zakrok videlo, to za chvili zapomene, ale proto ze jeho nejvetsim prikladem do zivota je ta pani z videa [-(
R4...258k
R3...261k
EV...264k
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Koronavirus

Příspěvek od rhinos »

no to je jasna volicka Piratu. Vzpomnela si na au au Kateřinu Bursíkovou Jacques zvanou biomasa ,ale tentokrat to nevyslo :D
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Koronavirus

Příspěvek od HondaMan »

Nemyslím si. Imho je elektorát Pirátů spíše hujerský a masky nosí i tam kde nemusí...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Koronavirus

Příspěvek od Stepan »

Ale zase když si dotyčnou zadefinujeme do šablony "zbytecne hustá nána, co si ví hovno, ale má názor", tak vsazim na rhinose :D

Chudáci zaměstnanci ty Billy, až si na centrále přečtou že tam "běžně" chodí lidi bez rousek.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Koronavirus

Příspěvek od pavproch »

V telce sem zaregistroval zprávy o výrazném post-covidovém zdražování v hospodách a jako jo: obyčejná vesnická čtvrtá cen. skupina, oběd: meníčková poblífka + smažený hermoš + tatarka + kepuč = 209 ceníkových, nechal sem tam 230. Ale nestěžuju si, bylo to mňamézní.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Koronavirus

Příspěvek od honziss »

Ja myslim ze ceny jidel jsou tu nesmyslne nizko uz roky a podle toho vypada jejich kvalita..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Koronavirus

Příspěvek od Stepan »

Vnímám zdražení, nevnímám nárůst kvality.
Na druhou stranu, u nás ve vesnici porad menicko za 110 i s Kofolou =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

Byla tady přes časem debata ohledně přenosu a někdo se zde pokoušel ze mě udělat blba…tuším :-)
https://echo24.cz/a/SrKtB/ockovani-moho ... sky-vyzkum
…a mnoho dalších debat, kdy se postupně ukazuje, že jsem měl tak trochu pravdu ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2042
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Koronavirus

Příspěvek od GeneHawkins »

To z tebe nikdo nemusel dělat...

Přečti si to znova, schválně, jestli přijdeš, kde je ten zakopaný pes, a proč očkovaní nejsou takovým rizikem, že budou přenášet nákazu, jako neočkovaní...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

Že se zrovna ty ozýváš…to už je samo o sobě výmluvné ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět